בעל פיית' אבובי (עיתונאי), חדשות ABC, ביוגרפיה, גיל, לאום, עיניים, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

פיית' אבובי ביוגרפיה | ויקיפדיה

פיית' אבובי היא עיתונאית, אושיית וכתבת עטורת פרסי אמי אמריקאית שעובדת כיום ככתבת ב-ABC News בוושינגטון הבירה. היא שימשה בעבר ככתבת ומגישת ב-WFMY בגרינסבורו, צפון קרולינה. פיית' אפילו עבדה קרוב לחמש שנים ככתבת מתמחה בכלי תקשורת שונים ברחבי ארצות הברית.

פיית' אבובי חינוך

פיית' למדה וסיימה את בית הספר ליגת הקיסוס, אוניברסיטת קולומביה בניו יורק עם תואר שני בעיתונאות ותקשורת. היא גם קיבלה תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ולימודי משפחה מאוניברסיטת סירקיוז.

פיית' אבובי גיל ויום הולדת

בת כמה פיית' אבובי? אביבי הוא 36 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 23 בינואר 1986 , בגאנה, אפריקה אך גדל בארצות הברית. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-23 בינואר של כל שנה. מזל הלידה של פיית' הוא מזל גדי. קרא גם: ביל מלוגיןפיית' אבובי לאום ואתניות

פיית' מחזיקה באזרחות כפולה ובאזרחות כגנאית-אמריקאית. היא נולדה בגאנה אבל בילתה את חייה בארצות הברית. היא ממוצא אפרו-אמריקאי. Abubey הוא גם דובר אנגלית, טווי, ספרדית ו-Ewe שוטפת.

  תמונה של פיית' אבובי
תמונה של פיית' אבובי

פיית' אבובי גובה

כמה גבוה פיית'? אבובי עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 עד 64 קילוגרם. מידע לגבי מדידות הגוף האחרות של פיית' עדיין בבדיקה. לאביבי יש עיניים חומות מדהימות ושיער שחור.

משפחת פיית' אבובי

פיית' נולדה בגאנה. כשהיה בגיל 13, הוריה עברו לקונטיקט, ארצות הברית. היא בילתה את שארית חייה בארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי הוריה לרבות אמה, אביה ואחיה אינו ידוע עדיין לציבור.

בעל פיית' אבובי

האם פיית' אבובי נשואה? היא חסויה בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייה האישיים. המידע שלה לגבי אם היא במערכת יחסים או נשואה אינו זמין כרגע. אנו נעדכן את המידע שלה ברגע שיאושר זמין לציבור.

Faith ABC News משכורת

כמה מרוויחה פיית'? אבובי העובד ככתב תחקיר עטור פרסים ב-ABC News בוושינגטון, מרוויח משכורת שנתית מוערכת של 88,489 דולר.

שווי נקי של פיית' אבובי

אבובי הוא עיתונאי, עוגן וכתב עטור פרסי אמי אמריקאי מוכשר, בעל שווי מוערך של מיליון דולר.

פיית' אבובי עוזבת את חדשות ABC

פיית' משמשת כיום ככתבת ב-ABC News בוושינגטון הבירה. היא עדיין לא עזבה את תפקידה ב-ABC News. לפני שהצטרפה ל-ABC, היא שימשה ככתבת ומגישת חדשות ב-WMFY בגרינסבורו, צפון קרוליינה.

ב-WMYF מלבד הדיווח, היא גם עיגנה את מופע בוקר טוב של סוף השבוע של התחנה בן שלוש השעות בשבתות וראשון. בנוסף לחובות הללו, פיית' גם מעגנת את מהדורות החדשות שלנו בפריים טיים של יום ראשון. היא דיווחה על סיפורים בפוליטיקה, חינוך, בריאות, עניין אנושי ועוד. היא גם הייתה עיתונאית מולטימדיה שלא רק ערכה מחקר ותחקיר אחר רעיונות הסיפור שלה, היא צילמה סרטונים, אלא גם כתבה וערכה מהדורות חדשות של WMYF ב-17:00 ו-18:00 ופרסמה פוסטים באתר התחנה.

פיית' החלה את הקריירה שלה ב-KTHV בליטל רוק, ארקנסו, שם שימשה ככתבת כללית ודיווחה בשידור חי לתוכנית הבוקר ב-KTHV. היא שירתה במשך שנתיים וחצי ב-KTHV, שם אתגרה את בעלי הכוח על ידי שאילת שאלות ואפילו לא נוחות לגבי המצב הקיים. היא טיילה לא מעט ברחבי העולם ומדברת אנגלית וטווי. היא גם בקיאות בינונית בספרדית ובאיה. פיית' אוהבת לקרוא ונהנית מאמנויות.

פיית' אבובי מקום לידה ומקוריות

מאיפה פיית' אבובי? אבובי נולד בעיירה קטנה הממוקמת בגאנה, אפריקה להורים ילידי גאניה. בסופו של דבר, הוריו החליטו לעבור לארצות הברית כשפיית' רק טרי בתיכון. משם היא גדלה והחלה לעבוד בצפון קרוליינה, ארצות הברית. פיית' גאה בתרבות האפריקאית שלה.

פיית' אבובי WFMY

מדוע Wfmy Faith Abubey עוזבת? לפני שהצטרפה לחדשות ABC, פיית' בילתה כמעט שנתיים וחצי בעבודה ככתבת משימה כללית וכתבת עבור חדשות WFMY ערוץ 2 שבסיסה בצפון קרולינה, ארצות הברית. תחילה הצטרפה לתחנה על מנת להתקרב למדינת הולדתה שבה גדלה.

במהלך התקופה שלה ב-WFMY News, פיית' הייתה ידועה בכך ששאלה שאלות מאתגרות מאוד ולא נוחות שהביאו את הדיווחים הטובים ביותר וחדשות על המצב הקיים. היא גם ערכה תחקירים שונים על סיפורים שונים שהוא הפיק, כתב ואף ערך עבור חדשות 17:00 ו-18:00 של WFMY. לפני עבודתה ב-WFMY, היא שימשה ככתבת של חדשות KTHV שבסיסה בליטל רוק, ארקנסו.