בן דומנך FOX News, ביו, גיל, אישה, חתונת מייגן מקיין, פודקאסט, נישואים ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

בן דומנך ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

בן דומנך הוא סופר, בלוגר, עורך ופרשן טלוויזיה אמריקאי שזוכה להכרה נרחבת כמייסד שותף ומוציא לאור של הפדרליסט. הוא גם המנחה הראשי של שעת הרדיו הפדרליסטית ומייסד שותף של קבוצת RedState. בן מוכר גם כבעלה של בעל טור, סופר ומנחה טלוויזיה שמרני אמריקאי בשם מייגן מקיין .

בן דומנך גיל ויום הולדת

בן כמה בן? דומנך הוא בן 40 נכון לשנת 2022. הוא נולד ב-1 בינואר 1982 בג'קסון, מיסיסיפי, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-1 בינואר בכל שנה. מזל הלידה של בן הוא מזל גדי. קרא גם: קאסי דיוויס

בן דומנך חינוך

דומנך סיים את לימודיו בתיכון בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. מאוחר יותר, הוא הצטרף לקולג' של וויליאם ומרי ב-1999 וסיים את לימודיו ב-2002.בן דומנך גובה, משקל ומדידות גוף

כמה גבוה בן? דומנך עומד בגובה ממוצע של 6 רגל (1.83 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-171.96 פאונד (78 ק'ג). פרטים על מדידות הגוף האחרות שלו נמצאים כעת בבדיקה. לבן יש שיער חום וצבע העיניים שלו כחול אוקיינוס.

לאום ורקע אתני פורטו ריקני

דומנך מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד בג'קסון, מיסיסיפי אך גדל בצ'רלסטון, דרום קרוליינה. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

  צילום בן דומנך
צילום בן דומנך

משפחת בן דומנך

דומנך נולד במיסיסיפי אבל הוריו עברו לצ'רלסטון, דרום קרוליינה כשהיה רק ​​בן חמש. לפיכך, הוא בילה את רוב חיי ילדותו בדרום קרוליינה.

בן גדל כבנו של דאגלס דומנק (אבא), פקיד ממשל מפורסם ששימש כעוזרת מזכירת ארצות הברית וז'אן מארי שרם אמו.

בן דומנך אח

המאמצים שלנו למצוא מידע נוסף על אחיו של בן לא הועילו מכיוון שהוא אוהב להרחיק את המידע המשפחתי האישי שלו מהציבור. לפיכך, קשה לקבוע שיש לו אחים או אין. עם זאת, פרטים נוספים על אחיו של בן יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.

חתונת בן דומנך מגהן מקיין

מגהן ובן החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך בנובמבר 2017. טקס החתונה היה רומן משפחתי אינטימי שהציג את החתן בן לובש חליפה כחולה כהה אלגנטית בעוד מקיין לבש שמלת כלה ייחודית לאירוע. בחתונה השתתף גם אביה המפורסם של מייגן, ג'ון מקיין.

אשתו של בן דומנק, מייגן מקיין

האם בן נשוי? דומנך נשוי לאשתו מייגן מקיין . Meghan היא בתו של הסנאטור המנוח של ארצות הברית. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך ב-21 בנובמבר 2017. בן ומייגן קיבלו את פני התינוקת הבכורה שלהם ב-2020.

בן דומנך ילדים ותינוק

בשנת 2020, בן ואשתו קיבלו את פני התינוקת הבכורה שלהם בשם ליברטי. נכון לשנת 2021, ליברטי היא בת תשעה עד שבעה חודשים. פרטים נוספים על התינוק של בן ישותפו ברגע שהוא יאושר זמין.

בן דומנך אשתו הראשונה כריסטין ברטון

מידע לגבי אשתו הראשונה של בן אינו זמין כרגע למרות שהן השערות שהוא היה נשוי בעבר לאישה צעירה בשם כריסטין ברטון. עם זאת, מידע נוסף על אשתו הראשונה של בן ישותף לאחר אישור זמין.

בן דומנך גיי

בן הוא לא גיי. הסיבה לכך היא שהוא נשוי לאישה בשם מגהן מקיין. Meghan היא סופרת אמריקאית, כתבת טור שמרנית ועיתונאית הידועה כיום כמארחת משותפת של FOX News ובעבר הופיעה ב-The View של ABC.

בן דומנך שווי נקי

מהו השווי הנקי של בן דומנך? Domenech הוא סופר, בלוגר, עורך ופרשן טלוויזיה אמריקאי שיש לו שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.

פודקאסט בן דומנך ברדיו FOX News

בנוסף, בן הוא המנחה הראשי של קטע הרדיו הפודקאסט שזכה בשם עצמי ברדיו FOX. התוכנית משודרת פרקים חדשים ביום שני עם בן מברך מפרסמים אורחים, מוזיקאים, פוליטיקאים ועיתונאים שחולקים סיפורים מדהימים והשקפותיהם על נושאים שונים.

בן דומנך הפדרליסט

בוב משמש כיום כמייסד ומוציא לאור של הפדרליסט. הוא החל לראשונה את הקריירה שלו כמינוי הפוליטי הצעיר ביותר של ממשל ג'ורג' וו. בוש. מאוחר יותר, בוב נקרא כעורך תורם עבור National Review Online. שנתיים לאחר מכן הפך לעורך בהוצאת Regnery. שם הוא ערך ספרים שחיברו אנשים בולטים על ידי מישל מלקין, ראמש פונורו, יו יואיט ועוד.

בדצמבר 2006, בוב מונה כבלוגר ב'וושינגטון פוסט'. לאחר מכן הוא כתב טורים רבים הן עבור אירועים אנושיים והן עבור הוושינגטון טיימס במהלך הבחירות של 2008. בוב המשיך והקים והקים את The Federalist בספטמבר 2013 יחד עם שותפיו העסקיים לוק שרמן ושון דייויס. הפדרליסט שואב השראה מהשליחות ותפיסת העולם של העורך המקורי של מגזין טיים, הנרי לוקה.

בן דומנך נשים ונישואין לשעבר

כמה פעמים בן דומנך נשוי? דומנך היה נשוי בעבר לגרושתו הראשונה קרוליין עונה פאוול מ-2002 עד 2010. לאחר מכן הוא התחתן בשנית והתגרש מאשתו לשעבר כריסטין אליזבת. השניים נישאו ב-2010 אך נפרדו ב-2016.

מאמר בן דומנך

דומנך כתב את המאמרים הבאים על הפדרליסט:

  • בשנת 2022, הלפיד יעבור בין אם תרצו ובין אם לא
  • להאשים את אהרון סורקין על איך השמאלנים מתווכחים
  • אין עתיד ל-GOP של ליז צ'ייני