בראד סמית' ביו, גיל, ויקי, שכר, שווי נקי, משפחה, הורים, אישה, נשוי, מיקרוסופט

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של בראד סמית
תמונה של בראד סמית

בראד סמית ביוגרפיה וויקי

בראד סמית' נולד בברדפורד. לי סמית' הוא מנהל עסקים ועורך דין אמריקאי שהיה סגן יו'ר מיקרוסופט מאז 2021 ונשיא מאז 2015. הוא היה סגן נשיא בכיר ויועץ משפטי כללי מ-2002 עד 2015. התפקיד הראשון של סמית' מחוץ לבית הספר למשפטים היה כפקיד עורכי דין ביונייטד השופט הפדרלי של ארצות הברית צ'רלס מילר מצנר.

גילו ויום הולדתו של בראד סמית'

בן כמה סמית'? הוא בן 63 נכון לשנת 2022. הוא נולד ברדפורד. לי סמית' בשנת 1959 במילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית.

בראד סמית' לאום

בראד הוא אזרח אמריקאי ואזרח מלידה. הוא נולד במילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב. קרא גם: אנבת' גישמשפחה והורים של בראד סמית

הוא נולד וגדל במילווקי, ויסקונסין, ארצות הברית. אביו היה מהנדס ומנהל בוויסקונסין בל שהעביר את המשפחה מספר פעמים ברחבי המדינה. עם זאת, ניסיונות לברר את זהותם של משפחתו, אמו ואביו עלו בתוהו שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור. לכן לא ידוע אם יש לו אחים. נעדכן אותך ברגע שנתקל במידע זה.

אשתו ונשואים של בראד סמית'

הוא נשוי לקתי סוראס סמית' מאז 1983. סמית' הכיר את אשתו באוניברסיטת פרינסטון כששניהם היו סטודנטים לתואר ראשון. היא 'הפוליטיקה של פליטים: פיתוח וקידום חוק הפליטים הבינלאומי'. היא גם סגנית הנשיא והיועצת הכללית של NanoString Technologies בסיאטל. יש להם שני ילדים: בן יליד 1992 ובת ילידת 1995.

משכורת בראד סמית'

יש לו שכר מוערך של 860,000 דולר, כמעט 3.3 מיליון דולר בתמריצים שאינם הון עצמיים, צורת תשלומים במזומן לאחר דוד פרנק וכ-12.4 מיליון דולר בהענקת מניות.

בראד סמית' מיקרוסופט | קריירה

העבודה הראשונה של סמית' מחוץ לבית הספר למשפטים הייתה כפקיד עורכי דין של השופט המחוזי בארה'ב צ'רלס מילר מצנר. בשנת 1986, הוא הצטרף למשרד עורכי הדין, קובינגטון וברלינג, בוושינגטון הבירה. הוא היה צריך רק דבר אחד לתפקיד: המחשב שלו. הוא היה האדם הראשון בחברה שהחזיק באחד, שהריץ את Microsoft Word גרסה 1.0. סמית' עבד עבור קובינגטון במשך שלוש שנים בוושינגטון הבירה וארבע שנים בלונדון, שם ניהל את פרקטיקת התוכנה של החברה. ב-1993 הוא הפך לשותף. סמית' הוא יו'ר הארגון ללא מטרות רווח Kids in Need of Defense (KIND), אותו ייסד יחד עם השחקנית אנג'לינה ג'ולי בשנת 2008. בשמונה ערים גדולות בארה'ב, KIND מספק סיוע משפטי פרו בונו לילדי מהגרים ללא ליווי העומדים בפני גירוש.

קרא עוד: גוצ'י ווסטמן ביו, גיל, שם אמיתי, דיאטה, בית, שווי נטו, חברה

מ-2001 עד 2014, קרייג סמית שימש כיועץ המשפטי הכללי של מיקרוסופט. הוא תואר כנוח למתחרים ולרגולטורים, והוא דגל בגיוון במחלקה המשפטית של החברה. The National Law Journal כינה אותו כאחד מ-100 עורכי הדין המשפיעים ביותר באמריקה בשנת 2013. הוא נחשב כ'שגריר בפועל של תעשיית הטכנולוגיה בכללותה' וקיבל שבחים על הדיפלומטיה שלו. סאטיה נאדלה, מנכ'לית מיקרוסופט, קידמה את קרייג סמית' לנשיא ולמנהל המשפטי הראשי ב-2015.

סמית' היה יושב ראש וחבר דירקטוריון מייסד של מועצת המנהיגות לגיוון משפטי, קבוצה של מנהלים משפטיים ראשיים בתאגידים ושותפים מנהלים במשרד עורכי דין המחויבים להגדלת הגיוון במקצוע עריכת הדין, מ-2009 עד 2016. סמית הוא יו'ר הדירקטוריון. של מלגת ההזדמנויות של מדינת וושינגטון, המעניקה מענקים לסטודנטים בעלי הכנסה נמוכה ובינונית הלומדים לתואר ראשון במדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה, כמו גם שירותי בריאות. מאז הקמתה ב-2011, השותפות הציבורית-פרטית גייסה 190 מיליון דולר, כולל 35 מיליון דולר ממיקרוסופט, 25 מיליון דולר מבואינג ו-25 מיליון דולר מבית המחוקקים של מדינת וושינגטון.

הוא עובד על פרויקטי צדקה אחרים עם אשתו, Kathy Surace-Smith. הם פיקחו על מסע הפרסום של United Way ב-120 מיליון דולר ב-King County, וושינגטון, בשנת 2011. יש להם גם הערכה רבה לעלמה שלהם, בית הספר למשפטים בקולומביה: Surace-Smith היא נאמנה של אוניברסיטת קולומביה ועומדת בראש הקרן השנתית של בית הספר; בשנת 2004, בני הזוג הקימו את מלגת ההזדמנות למשפחה של Smith, המסייעת לסטודנטים בינלאומיים מיוצגים פחות בלימודים בבית הספר; ובשנת 2017, הם הפכו ליושבי ראש משותפים של קמפיין גיוס התרומות של בית הספר, והעניקו מתנה של 1.25 מיליון דולר למרפאת זכויות האדם של קולומביה. בפברואר 2022, בני הזוג סמית' יתרמו 5 מיליון דולר נוספים למרפאת זכויות האדם.