ברניס קינג ביו, גיל, אחים, נישואים, ילדים, ירידה במשקל, טוויטר, דת, אלפא קאפה

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ברניס קינג
תמונה של ברניס קינג

פורסם במקור באתר famousintel.com

ברניס קינג ביוגרפיה

ברניס קינג היא עורכת דין וכומר בארצות הברית. קינג קיבלה את ההחלטה להמשיך בקריירה במשרד במהלך ילדותה לאחר שהתמוטטה בזמן שראתה סרט תיעודי על אביה. קינג הוזמנה לנאום באו'ם כשהייתה בת 17. היא נשאה את נאום המשפט שלה עשרים שנה לאחר שאביה נהרג, מונע ממעשי הוריה.

ברניס קינג חינוך

האם ברניס קינג היא דוקטורית? קינג למד במכללת גרינל באיווה וקיבל תואר בפסיכולוגיה ממכללת ספלמן השחורה היסטורית באטלנטה ב-1985.ברניס קינג גיל ויום הולדת

מתי נולד ברניס קינג? ברניס היא בת 59 נכון לשנת 2022. היא נולדה ברניס אלברטין קינג ב-28 במרץ 1963 באטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית. היא חוגגת את יום הולדתה ב-28 במרץ מדי שנה.

ברניס קינג לאום ואתניות

ברניס היא בעלת אזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה באטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית. היא בת תערובת. קרא גם: וויל גרהם

משפחת ברניס קינג ואחים

האם ברניס קינג קשור למרטין לותר קינג? ברניס היא בתם של מרטין לותר קינג ג'וניור וקורטה סקוט קינג. יולנדה קינג, דקסטר קינג ומרטין לותר קינג השלישי הם שלושה אחים. שבוע לאחר יום הולדתה החמישי של ברניס, אביה נפטר. קורטה סקוט קינג הפכה לאם חד הורית לארבעה ילדים לאחר פטירת בעלה. כשברניס הייתה בת שש, ב-21 ביולי 1969, טבע דודו של קינג, אלפרד דניאל וויליאמס קינג, בבריכת שחייה. ב-30 ביוני 1974, בכנסייה הבפטיסטית אבנעזר, סבתה אלברטה וויליאמס קינג נורתה למוות על ידי אדם חולה נפש חמש שנים מאוחר יותר. ב-11 בנובמבר 1984 נפטר גם סבה מרטין לותר קינג האב לאחר התקף לב. אלפרד קינג, בן דודה השני, נולד ב-1986.

ברניס קינג נישואים וילדים

האם ברניס קינג נשואה? ברניס לא נשואה. אין לה ילדים.

ברניס קינג גובה

ברניס עומדת בגובה ממוצע.

ברניס קינג ירידה במשקל

ברניס לא ירדה במשקל. היא בגודל גוף ממוצע עם קימורים יפים.

שווי נקי של ברניס קינג

כמה שווה הכומר ברניס קינג? ברניס עומד על גובה ממוצע של 1.5 מיליון דולר.

ברניס קינג אלפא קאפה אלפא

ברניס שייכת לאחוות אלפא קאפה אלפא. אחוות החברות הבין-מכללות הראשונה מבחינה אפרו-אמריקאית היא Alpha Kappa Alpha Sorority, Inc. (A). קבוצה של שישה עשר סטודנטים, בראשות אתל הדג'מון לייל, ייסדה את החברותא ב-15 בינואר 1908, באוניברסיטת הווארד השחורה ההיסטורית בוושינגטון הבירה, עקב מחסור בסיכויים למיעוטים ולנשים בתחילת המאה ה-20, והצטרפה לאחווה עזר לנשים אפרו-אמריקאיות לשבור מחסומים בתחומים שבהם הייתה להן השפעה או סמכות מועטה. ארגון אלפא קאפה אלפא נוסד ב-29 בינואר 1913.

ברניס קינג דת

לאן ברניס קינג הולכת לכנסייה? קינג הייתה האישה השנייה שהוסמכה בכנסייה הבפטיסטית אבנעזר ב-14 במאי 1990. קינג התבטא נגד חוסר הרצון של ניו המפשייר לקיים את יום מרטין לותר קינג ג'וניור בשנת 1994. שאלות קשות, תשובות לב הוא אוסף של דרשות ונאומים שקינג פורסם ב-1996. היא סיפקה קריינות להופעה של אהרון קופלנד בפורטרט לינקולן בפסטיבל מוזיקת ​​שלזוויג-הולשטיין בשנת 2000.

בכנסייה הבפטיסטית המיסיונרית ללידה החדשה באטלנטה, ג'ורג'יה, שירת ברניס קינג כקשיש. במאי 2011, זמן לא רב לאחר שהבישוף אדי לונג הגיע להסדר בתביעות על התנהגות מינית, היא פרשה מהכנסייה. הלוויתה של אמה קורטה קינג נערכה בכנסייה. לזכר מורשת אמה, קינג הקימה את מלגת Be A King במכללת ספלמן.

קרא עוד: פרנסיס צ'אן ביוגרפיה, גיל, מוצא אתני, הורים, אישה, ילדים, כנסייה וקתולים

בחגיגת יום השנה ה-50 של משימת ההצלה של אטלנטיק סיטי, שהתקיימה ב-14 באוגוסט 2014, ברניס שימשה כנואמת המרכזית. במרכז הפיגור של ג'ורג'יה ובבית החולים הבפטיסטים של ג'ורג'יה, ברניס עבדה כמורה סטודנטית. היא שימשה כמתמחה בפרקליטות העירייה. בכנסייה הבפטיסטית אבנעזר, בתו של מרטין לותר קינג ג'וניור הטיפה לראשונה ב-27 במרץ 1988. נושא הדרשה היה 'You've Got To Rise Bove The Crowd'. היא תוארה כבעלת סגנון דומה לזה של אביה על ידי אנדרו יאנג, שנכח בדרשה. אמו של קינג הביעה את שביעות רצונה מהבחירה של בתה להיות כומר באותה תקופה.

ברניס קינג טוויטר

ברניס היא חברה פעילה ב טוויטר .

ספרי ברניס קינג

 • שאלות קשות, תשובות לב: דרשות ונאומים
 • חטא בכל שם אחר: התחשבנות עם גזענות ומורשת הדרום
 • מרטין לותר קינג, ג'וניור, על מנהיגות: השראה וחוכמה לזמנים מאתגרים
 • החיים הם...: ספר מעורר השראה של מסירות, תפילות והעצמה
 • ריח המים: חסד לכל סוג של שבורה
 • ורד המדבר: החיים והמורשת של קורטה סקוט קינג
 • מגזין אבוני, כרך. L, מס' 3
 • נשים של צבע ומדיה חברתית ריבוי משימות: בלוגים, צירי זמן, עדכונים וקהילה
 • The Two Minute Gratitude Journal: יומן הכרת תודה לאמהות טריות ולהיות אמהות
 • לימודי דת, כרך ב. 12, לא. 2 (יוני 1976) (האנושיות של תאולוג וטבעו האישי של אלוהים; אוטו וניסיון מספרי;...
 • סיבות לבישול אגודת הסיוע סניף וואוסאו
 • קומפוסט: כתב עת לאמנות, ספרות ורעיונות. גיליון מס' 6
 • רוח ואמת 2006; הזקן ברניס קינג; תקליטור אודיו אחד מס' 609-131