ברוקלין מקנייט ביו, גיל, הורים, אחים, גובה, חבר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום ברוקלין מקנייט
צילום ברוקלין מקנייט

ביוגרפיה של ברוקלין מקנייט

ברוקלין מקנייט היא אישיות אינטרנט וכוכבת יוטיוב אמריקאית הידועה כבתה של מינדי מקנייט שמופיעה בערוץ היוטיוב המפורסם והפופולרי של אמה, Cute Girls Hairstyles. היא ידועה גם בערוץ היוטיוב שלהם 'ברוקלין וביילי' עם אחותה התאומה ביילי.

חינוך ברוקלין מקנייט

המידע של מקנייט לגבי הרקע החינוכי שלה נמצא כעת בבדיקה. אנו נעדכן את הפרטים החינוכיים שלה ברגע שיאושר זמין.

עידן ברוקלין מקנייט

בת כמה ברוקלין? היא 22 שנים ישן נכון לעכשיו 2021 . היא נולדה ברוקלין ויקטוריה מקנייט ב-31 בדצמבר 1999, ביוטה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-31 בדצמבר של כל שנה. קרא גם: פייפר רוקלברוקלין מקנייט לאום ואתניות

מקנייט מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה ביוטה. היא ממוצא אתני/מורשת קווקזית.

ברוקלין מקנייט גובה

ברוקלין ניצבת בגובה ממוצע של 5 רגל 3 אינץ' (1.6 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 110 פאונד (50 ק'ג).

הורים ברוקלין מקנייט

מקנייט היא בתם של (אמא) מינדי מקנייט ו(אבא) שון מקנייט. אמה היא יזמית בעלת ומפעילה ערוץ שיער מאומת ביוטיוב בשם 'תסרוקות בנות חמודות'. מינדי לא רק יוצרת תוכן ויראלי ותסרוקות בערוץ שלה, אלא גם מדברת עם מוצרים שהיא חומדת והפכה לאחד המקורות האמינים והאמינים ביותר בכל הקשור לשיער.

אביה מנהל את הצד הטכני של העסק המשפחתי של ערוץ היוטיוב הפופולרי 'סגנונות שיער של בנות חמודות'

אחים ברוקלין מקנייט

לברוקלין יש שלושה אחים ושני אחים מאומצים. היא אחות תאומה לביילי, יש לה שתי אחיות קמרי נואל וריילן אוליביה, אח מאומץ, דקסטון שון, ואחות מאומצת, פייזלי אימני.

ברוקלין מקנייט החבר לשעבר

ברוקלין הייתה בעבר במערכת יחסים עם החבר לשעבר פארקר ג'ונסון. הזוגות התחילו לצאת בפברואר 2016 ולאחר מכן נפרדו בספטמבר 2017.

עם מי ברוקלין יוצאת? מקנייט נמצאת כעת במערכת יחסים עם החבר שלה ברוקס אוברהנסלי .

ערוץ היוטיוב של ברוקלין

לברוקלין ולאחותה התאומה ביילי יש את ערוץ היוטיוב שלהם בשם ברוקלין וביילי. התאומים מפרסמים סרטוני אופנה, יצירה, יופי וולוגים משפחתיים. לערוץ שלהם יש מספר עצום של מנויים של יותר מ-6.8 מיליון נכון לשנת 2021. האחיות גם החלו להפעיל ערוץ בשם Squared הכולל מספר תאומים נוספים.

ברוקלין ואחותה התאומה בגיל 18 חודשים, אמם החלה לעשות סרטוני תסרוקות יצירתיים. אמה זכתה לכבוד לראשונה לאחר שהופיעה בערוץ היוטיוב של מינדי מקנייט של אמה, 'CuteGirlsHairstyles'. מלבד אופנה, היא גם נותנת הצצה אל חייה האישיים למנויים שלה על ידי דיבור על טיפים לשמירה על שמרטפות, עצות להיכרויות, פעילויות משפחתיות, טיפים לאופנה תקציבית, איפור למתחילים.