בריאן באסבי KMBC, ביו, גיל, מטאורולוג, בעל, שווי נקי, בית, מזג אוויר, יום הולדת ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של בריאן באסבי
תמונה של בריאן באסבי

בריאן באסבי ביוגרפיה | ויקיפדיה

בריאן באסבי הוא מטאורולוג שידור אמריקאי המשמש כיום כמטאורולוג הראשי של חדשות KMBC 9 המבוסס בקנזס סיטי מאז 1985. לפני KMBC, הוא עבד כמטאורולוג הראשי של FOX Football Radio Network ו-98.1 FM. באסבי הופיע גם כקריין מזג האוויר עבור חדשות KTVI ערוץ 2 שבסיסו בסנט לואיס, מיזורי במשך קרוב לעשרים שנה לפני שעבר לקנזס סיטי.

חינוך בריאן באסבי

באסבי למד באוניברסיטת סנט לואיס, שם סיים תואר ראשון במטאורולוגיה בשנת 1985. הוא גם סיים את בית הספר התיכון ולימודיו היסודיים בעיר הולדתו במלבורן, פלורידה, ארצות הברית.

עידן בריאן באסבי | יום הולדת

בן כמה בריאן? באסבי נולד ב-8 בדצמבר במלבורן, אוסטרליה. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו של באסבי יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין. קרא גם: ניק בנדרבריאן באסבי לאום | מוצא אתני

באסבי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בצד הצפוני של מלבורן, פלורידה, ארצות הברית. הוא ממוצא/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי.

בריאן באסבי גובה

בריאן עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-80 ק'ג. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה. לבאסבי יש שיער שחור וצבע העיניים שלו שחור.

משפחת בריאן באסבי

באסבי נולד וגדל בסביבה הטרופית של מלבורן, פלורידה, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו אינו זמין כרגע. לא ידוע גם אם יש לו אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו ואחיו של בריאן יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

אשתו של בריאן באסבי

בריאן נשוי? באסבי עדיין לא פרסם את מצבו המשפחתי. לפיכך, קשה לקבוע אם הוא נשוי או בזוגיות. באסבי גם נשאר חסר שפתיים עם חיי ההיכרויות האישיים שלו גם ברשתות החברתיות שלו. עם זאת, פרטים נוספים על אשתו ואשתו הפרטית יעודכנו ברגע שנקבל עדכונים רלוונטיים על חיי האהבה שלו.

משכורת בריאן באסבי

באסבי, שעובד כמטאורולוג ראשי ואיש מזג אוויר ראשי ב-KMBC News הממוקם בקנזס סיטי, מרוויח משכורת שנתית הנעה בין 56,000 ל-100,000 דולר.

תחזית מזג האוויר של בריאן באסבי | KMBC | מֵטֵאוֹרוֹלוֹג

באסבי משמש כיום כמטאורולוג ראשי ועוגן מזג האוויר של KMbC News הממוקם בקנזס סיטי. התשוקה שלו למזג האוויר התפתחה כשהיה ילד בכיתה ג'. לאחר מכן העביר בריאן את לימודיו בקול רם וקיבל תואר ראשון במטאורולוגיה מהאוניברסיטה. משם החל את דרכו ככתב מזג אוויר בתחנות רדיו שונות לפני שעבר לקנזס סיטי.

לפני עבודתו ב-KMBC News, בריאן עבד כמטאורולוג ראשי ב-News Radio 980 ו-98.1 FM. במהלך הקריירה של HSI, הוא צבר ניסיון בסיקור שריפות שונות המתרחשות ברחבי המחוז, תוצאות של סופות טורנדו וסופות שלגים היסטוריות המתרחשות בעונת החורף. באסבי גם בילה למעלה מעשרים שנה בערוץ KTVI 2 כעוגן מזג אוויר וככתב.

ב-KTVI, בריאן זכה לפופולריות בזכות עדכוני מזג האוויר והסיפורים הבולטים שלו. הוא גם הצטרף לפרק הלאומי של מועצת השידור של החברה המטאורולוגית כמינוי בזמן שהיה ב-KTVI. בנוסף, בריאן עבד גם ככתב מזג אוויר עבור Good Morning America ו-The Weather Channel באטלנטה ג'ורג'יה.

שווי נטו של בריאן באסבי

באסבי הוא מטאורולוג שידור אמריקאי נודע וחזאי מזג אוויר ראשי של KMBC, עם שווי מוערך של כ-500,000 עד מיליון דולר נכון לשנת 2021.

בריאן באסבי ירידה במשקל

על פי הממצאים שלנו, באסבי הצליח להשיל כמה קילוגרמים באוקטובר 2009 לאחר ביצוע דיאטה יעילה ותוכנית הרזיה. בריאן ועמיתיו אפילו יצרו רשימה של פירות ומשקאות בריאים לאחר שהמגזין קנזס סיטי שלח דואר אלקטרוני מלארה מוריץ וביקש מבריאן וצוותו לעזור ללארי מור לשמור על משקל גוף בריא. פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה של בריאן יעודכנו לאחר אישורה.

בית בריאן באסבי

באסבי מתגורר כיום בפרברי קנזס סיטי, ארה'ב. עם זאת, מידע נוסף על כמה הבית שלו שווה וגודלו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על הבית של בריאן יעודכנו ברגע שהוא יאושר זמין.