בריטני אדבומולה ביוגרפיה, גיל, ויקי, CW's 4400, גובה, סרטים ותוכניות טלוויזיה

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של בריטני אדבומולה
תמונה של בריטני אדבומולה

בריטני אדבומולה ביוגרפיה | ויקיפדיה

בריטני אדבומולה היא שחקנית אמריקאית מוכרת היטב בזכות תפקידה של שניס עורכת הדין משנת 2005 בדרמה הבדיונית החדשה של CW בשם 4400. היא ידועה גם בזכות גילומה של טומיקה בסדרת הטלוויזיה Grand Army שהוצגה לראשונה בנטפליקס בשנת 2020. תפקידה של בריטני בסרט Grand Army סימנה את הופעת הבכורה הראשונה שלה על המסך כשחקנית תיאטרלית מנוסה בקרוב.

חינוך בריטני אדבומולה

אדבומולה סיימה את שלבי החינוך המוקדמים שלה במדינת הולדתה, פלורידה. לאחר מכן היא סיימה תואר ראשון באמנויות תיאטרון מאוניברסיטת סירקיוז שבסיסה בניו יורק.

עידן בריטני אדבומולה

בת כמה בריטני? אדבומולה היא בת 35 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-4 בנובמבר 1996 בפלורידה, ארצות הברית. יום הולדתה של בריטני נחגג ב-4 בנובמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל עקרב. קרא גם: איירון רוץ'בריטני אדבומולה לאום | מוצא אתני

בריטני מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בשכונה פרברית בפלורידה בארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא אפרו-אמריקאי. לכן, אדבומולה היא ממוצא/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי.

בריטני אדבומולה גובה

כמה גובה בריטני? Adebumola עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ'. עם זאת, פרטים לגבי משקלה המדויק ומדידות גופה אחרות עדיין בבדיקה. לכוכבת 4400 יש שיער שחור קצר וצבע עיניה שחור. התחביבים שלה כוללים שירה ואמנות.

משפחת בריטני אדבומולה | חיים מוקדמים

אדבומולה נולדה וגדלה בחלקה הצפוני של פלורידה, בארצות הברית. היא סיימה את לימודי התיכון שלה בפלורידה ולאחר מכן נרשמה לאוניברסיטת סירקיוז. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה של בריטני עדיין אינו זמין. לא ידוע גם אם יש לה אחים או לא. עוד על הרקע המשפחתי של כוכב הצבא הגדול יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

בריטני אדבומולה בעל

האם בריטני נשואה? אדבומולה היא לכאורה רווקה ורווקה החל משנת 2021. היא גם שמרה על שתיקה ופרטית במיוחד עם חיי ההיכרויות הפרטיים שלה במדיה החברתית. לפיכך, מקשה לדעת אם היא בזוגיות או רווקה. עוד על בעלה של בריטני יעודכן ברגע שנקבל עדכונים רלוונטיים על חייה הפרטיים.

ה-4400 של בריטני אדבומולה CW

4400 היא סדרת מדע בדיוני משנת 2021 אשר שוחררה על ידי CW באוקטובר 2021 כאתחול מחדש של סדרת טלוויזיה משנת 2004 בשם The 4400. הסדרה המסוימת הזו מתארת ​​את חייהם של 4,400 אנשים שנעלמו ללא עקבות במהלך העשורים האחרונים אך הופכים פתאום לחזור ב-2021 לדטרויט ללא שינוי אחד או הזדקנות עם אפס זיכרון של מה שקרה להם במהלך התקופה שהם נעלמו. בריטני משחקת את התפקיד הראשי של עורכת דין בשם שניס מורי.

שווי נקי של בריטני אדבומולה

אדבומולה היא שחקנית וסנסציית אינטרנט אמריקאית בעלת שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.

המפלגה האשמה של בריטני אדבומולה

Guilty Party היא סדרת קומדיית הומור אפל מפורסמת על עיתונאית שיש לה משימה להציל את הקריירה שלה על ידי היצמדות לסיפורה של אם צעירה בשם טוני פלימפטון שנידונה למאסר עולם בגלל רצח בעלה. בריטני מגלמת את התפקיד של שבון בסדרה.

הצבא הגדול של בריטני אדבומולה

Grand Army הוא סרט מפורסם של נטפליקס משנת 2020 על חמישה תלמידים שלוקחים על עצמם את האחריות הכאוטית להילחם ולהצליח בבית הספר הציבורי הגדול ביותר שבסיסו בברוקלין. המשימה שלהם היא להעצים אחד את השני להצליח, להשתחרר ולתפוס את העתיד. בריטני מגלמת את התפקיד של טומיקה בסדרה.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של בריטני

  • 4400 מאז (2021)
  • הצבא הגדול (2021)
  • המפלגה האשמה (2021