בריטני פורלן קומיקאית, ביו, גיל, ויקי, גפן, חתונה, ילדים, גובה, טומי לי, שווי נטו, תוכניות טלוויזיה

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של בריטני פורלן
תמונה של בריטני פורלן

בריטני פורלן ביוגרפיה וויקי

בריטני פורלן נולדה בריטני ג'יין פורלן היא קומיקאית ושחקנית מארצות הברית. עד נובמבר 2015, היא הייתה כוכבת הווידאו הנשית של Vine שהכי עוקב אחריה. ב-2015, טיים כינה אותה כאחת האנשים המשפיעים ביותר באינטרנט.

עידן בריטני פורלן

בת כמה בריטני? פורלן נולדה בשם בריטני ג'יין פורלן ב-5 בספטמבר 1986 בפילדלפיה, ארצות הברית של אמריקה. היא בת 35 נכון לשנת 2021.

אזרחות בריטני פורלן

היא אזרחית אמריקאית ואזרחית מלידה. היא נולדה בפילדלפיה, ארצות הברית של אמריקה. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב של איטלקי אמריקאי. קרא גם: אנדרו רוס סורקיןבריטני פורלן גובה

איזה גובה היא? פורלן הוא קומיקאי ושחקן אמריקאי שניצב בגובה של 5'6 אינץ' (168 ס'מ).

בריטני פורלן משפחה והורים

פורלן נולדה וגדלה בפרקסי, פנסילבניה להורים איטלקים-אמריקאים, עם זאת, ניסיונות לבסס את זהותם של משפחתה, אמה ואביה עלו בתוהו שכן מידע עליהם אינו זמין לציבור. לכן לא ידוע אם יש לה אחים. נעדכן אותך ברגע שנתקל במידע זה.

בריטני פורלן היכרויות| טומי לי

פורלן הייתה נשואה לבמאי רנדל קירק במשך תקופה ארוכה. בשנת 2014, הזוג התארס. לרוע המזל, בריטני ורנדל קירק הפסיקו את האירוסין שלהם. בריטני החלה לצאת עם מתופף מוטלי קרו, טומי לי, בשנת 2017. ב-14 בפברואר 2018, הזוג הודיע ​​על אירוסיהם. ב-14 בפברואר 2019 הם נישאו.

חתונה של בריטני פורלן

בריטני וטומי קשרו קשר ב-14 בפברואר 2019, לאחר שהתארסו במשך שנה אחת.

בריטני פורלן קידס

פרטים על ילדיה עדיין אינם ידועים לציבור. אנו נעדכן את פרטי יום ההולדת שלה לאחר אישור הזמינות.

בריטני פורלן וין

היא הופיעה ב-Vine והפכה לכוכבת הווידאו הנשית המלווה ביותר ב-Vine עד נובמבר 2015. Vine היה שירות אירוח וידאו אמריקאי קצר בו משתמשים יכלו לשתף קטעי וידאו בלולאה באורך שש שניות.

קריירה של בריטני פורלן

פורלן הוא קומיקאי, שחקן ואישיות אינטרנט מארצות הברית. עד נובמבר 2015, היא הייתה ה-Viner הנשית ביותר במעקב, עם כמעט 10 מיליון עוקבים ב-Vine לפני שהאפליקציה הופסקה. בריטני בנתה קריירה והון באפליקציה הפופולרית של 6 שניות, כשרוב הסרטונים שלה הגיעו לארבעה מיליון צפיות. היא מוכרת גם בפלטפורמות אחרות כמו יוטיוב, אינסטגרם וסנאפצ'ט. יצירת תוכן הווידאו ההמצאתי שלה הייתה לשיחת העיר כבר די הרבה זמן, ואם לשפוט לפי הקצב שבו היא עולה, התהילה כאן כדי להישאר! זה הרמז שלך להמשיך להתאהב במערכונים המצוינים שלה.

קרא עוד: Joe Kernen Net Worth, Wiki, CNBC, ביו, גיל, אישה, משכורת, בית, בן ובת

לפני שהפכה לכוכבת Vine, היא ניסתה לפרוץ לטלוויזיה וחתמה ברשת התוכן Endemol. פורלן עוררה סערה על השטיח האדום של האמי ב-2014 כשאמרה לשחקן ריאן פיבי, 'אנחנו הולכים להרחיק אותך מאיתנו לפני שנאנס אותך'.

השווי הנקי של בריטני פורלן

פורלן היא שחקנית אמריקאית בעלת שווי נקי מוערך של 1 מיליון דולר בארה'ב.

תוכניות טלוויזיה של פורלן

  • 2022 אבל טוב
  • 2021-הווה גן העדן סיטי
  • התערבות מרגלים 2020
  • 2019 The Dirt
  • 2019 E! סיפור הוליוודי אמיתי
  • 2018 חד הקרן
  • 2018 The American Meme
  • 2015 אנחנו החברים שלך
  • 2015 היאבקות זה לא היאבקות