בריילון הווארד (דווייט הווארד בן) ביוגרפיה, גיל, אמא, גובה, כדורסל, חברה, אחים ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של בריילון הווארד
תמונה של בריילון הווארד

ביוגרפיה של בריילון הווארד

בריילון הווארד הוא בנו צעיר אמריקאי של דווייט הווארד הידוע, שחקן כדורסל מקצועי בלוס אנג'לס לייקרס של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA) ורויס ריד, שחקנית מוכרת בזכות הופעתה בתוכנית הריאליטי כדורסל. נשים.

גובה בריילון הווארד

בריילון ניצב בגובה משוער של 4'9 אינץ' (1.5 מ'). עם זאת, הגובה המדויק בו הוא עומד והמשקל שיש לו עדיין לא זמין. המידע שלו עדיין בבדיקה.

בריילון הווארד גיל ויום הולדת

בריילון הוא בן 13 נכון לשנת 2020. הוא נולד ב-Brayon Joshua Robert Howard on 18 בנובמבר, 2007 , בארצות הברית. הוא חוגג את לידתו ב 18 בנובמבר של כל שנה.בריילון הווארד ודווייט הווארד

אביו של בריילון, דווייט, למד באקדמיה הנוצרית של דרום מערב אטלנטה, שם למד את קריירת המשחק שלו ולאחר מכן הצטרף למכללת פורגו. אביו של בריילון, דווייט, הוא שמונה פעמים באולסטאר, שמונה פעמים בנבחרת כל ה-NBA, חבר חמש פעמים בקבוצת כל ההגנה ושלוש פעמים שחקן ההגנה של השנה. כיום הוא משחק בלוס אנג'לס לייקרס של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA).

בריילון אמא ואבא

בריילון הוא בנם הראשון של רויס ​​ריד והחבר לשעבר שלה דווייט הווארד. רויס נולדה באורלנדו בעוד שהחבר לשעבר שלה דווייט הוא יליד אטלנטה. רויס ודוויט לא היו ביחסים טובים מאז לידת בנם. עם זאת, הסלבריטאים השלימו והסכימו למעוך את בשר הבקר שלהם למען בנם, בריילון.

הוריו של בריילון הסכימו להסדר אבהות למזונות ילדים והדרכת הורים אחרת עבור הווארד בבית המשפט המחוזי של אורנג' קאונטי, אורלנדו, פלורידה באפריל 2011. במהלך הטיפול בבית המשפט שלהם, עורכי הדין מוצאים שלריד הייתה חובה של 551,606.74 דולר, תוך שהם זוכרים את ההתלהבות לאחר פסק הדין הביקורתי בגין 2010.

המוקד באורלנדו מג'יק הכריז גם הוא שבית המשפט אמר לרויס לשלם קנס של 500,000 דולר להווארד על הכחשת שמו של דווייט בגלל דברים לא הולמים במהלך פגישה עם מגזין Basketball Wives. יתרה מכך, הנחיות התמיכה בילדים של פלורידה ערכו תביעת אבהות המחליטה על תנאים מוקדמים קליניים ותמיכה בילדים עבור בריילון בסוף 2011.

בריילון אחים

בריילון הוא הילד והבן הבכור למשפחת דווייט. לבריילון יש עוד ארבעה אחים. לכל ילדיו של דווייט יש אמא שלהם. היו לו כמה מערכות יחסים. הוא גם התמודד עם אישומים רבים הנוגעים לילדיו.

חברת בריילון הווארד | אשה

בריילון עדיין ילד והוא עדיין לא הגיע לגיל שיש לו חברה. אין מידע על כך שיש לו חברה אך לאחר אישורו הוא יעודכן בהקדם האפשרי.

בריילון הווארד כדורסל

בריילון הוא שחקן כדורגל צעיר, שמשחק בקבוצת הכדורגל הצעירה של SIMA Aguilas באקדמיית מונטוורדה, פלורידה בתור תוקף קדמי.

שווי נקי של בריילון הווארד

לבריילון אין שווי נקי, הוא עדיין ילד, אבל לאביו דווייט הווארד כשחקן NBA מקצועני מוכשר יש שווי נקי של 140 מיליון דולר.

עובדות בריילון הווארד

  • שם מלא: בריילון ג'ושוע רוברט הווארד
  • גיל: בן 13 נכון לשנת 2020
  • תאריך לידה: 18 בנובמבר, 2007
  • גוֹבַה: 4'9 אינץ' (1.5 מ')
  • שם אם: רויס ריד
  • שם האב: דווייט הווארד
  • קבוצת כדורסל: קבוצת הכדורגל הצעירה של SIMA Aguilas באקדמיית מונטוורדה, פלורידה

בריילון אינסטגרם

https://www.instagram.com/p/B9vMRenJBRn/?utm_source=ig_web_copy_link