ברייס מקסימוס ג'יימס (בנו של לברון) ביוגרפיה, גיל, ויקי, גובה, יום הולדת, שווי נקי, משפחה, כדורסל

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום ברייס מקסימוס ג'יימס
צילום ברייס מקסימוס ג'יימס

ברייס מקסימוס ג'יימס ביוגרפיה וויקי

ברייס מקסימוס ג'יימס הוא שחקן כדורסל ידוע, אישיות אינטרנט וילד סלבריטאי. הוא בנם השני של כוכב ה-NBA לברון ג'יימס ואשתו, סוואנה ברינסון. ברייס עלה לגדולה בעולם הכדורסל.

ברייס מקסימוס ג'יימס חינוך

ברייס למד בבית הספר הישן של אקרון במחוז סאמיט, אוהיו. בנוסף, הוא הלך ל'בית הספר לצומת דרכים' בסנטה מוניקה, קליפורניה.

ברייס מקסימוס ג'יימס גיל ויום הולדת

בן כמה ברייס? הוא בן 15 נכון לשנת 2022. מקסימוס נולד ב-14 ביוני 2007 במפלי Cuyahoga, אוהיו, ארצות הברית.ברייס מקסימוס ג'יימס גובה ומשקל

כמה גבוה ברייס מקסימוס ג'יימס? הוא עומד בגובה של 6 רגל 3 אינץ', 1.9 ס'מ, ומשקלו 69 ק'ג ו-152 פאונד. קרא גם: האסי הריסון

ברייס מקסימוס ג'יימס אתניות ולאום

ג'יימס שייך לאתניות/מורשת המעורבת. הוא נולד וגדל ב- Cuyahoga Falls, אוהיו, ארצות הברית. ברייס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה.

ברייס מקסימוס ג'יימס הורים ומשפחה

מקסימוס נולד וגדל ב-Cuyahoga Falls, אוהיו, ארצות הברית של אמריקה, בנם השני של כוכבי העל של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA) לברון ג'יימס וסוואנה ברינסון.

ברייס מקסימוס ג'יימס אחים

הוא נולד לצד אחיו הבכור לברון ג'יימס ג'וניור, ואחותו הצעירה ז'ורי נובה ג'יימס. הוא ואחיו הגדול נולדו לפני שהוריו נישאו.

ברייס מקסימוס ג'יימס לברון ג'יימס

ברייס הוא הילד השני של לה ברונס, לה ברון שהוא שחקן כדורסל מקצוען אמריקאי בלוס אנג'לס לייקרס של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA). ג'יימס נולד ב-30 בדצמבר 1984 באקרון, אוהיו, לגלוריה מארי ג'יימס. הוריו של ברייס היו ספורטאים בתיכון. מלבד כדורסל, לברון שיחק גם כדורגל. הוא נשוי לאהובתו מהתיכון, סוואנה ברינסון, מאז 14 בספטמבר 2013, ומתגורר בסן דייגו, קליפורניה.

ברייס מקסימוס ג'יימס היכרויות | מערכת יחסים

ככל הידוע, למקסימוס אין חברה והוא אינו בזוגיות. kis הסלבריטאי הצליח לשמור על חייו האישיים מחוץ לעיני הציבור. העלאות שלו ברשתות החברתיות נצמדות לצילומים מקצועיים בעיקר, ולמרות היותו סלבריטי שומר על פרופיל נמוך יחסית, כך שאם הוא יוצא עם מישהו, הוא הצליח לשמור על פרטיות.

ברייס מקסימוס ג'יימס שווי נטו

לברייס, כוכב הכדורסל הקרוב, יש שווי מוערך של מיליון דולר.

מקסימוס ג'יימס כדורסל| קריירה

ברייס החל להשתתף במגוון ענפי ספורט בחוץ. הוא מאוהב בספורט מאז ילדותו. עם זאת, בשל חששות בטיחות, אביו סירב בתחילה לאפשר לו להשתתף בכמה ענפי ספורט. אביו של ברייס אימן אותו בפעם הראשונה. ברייס בסופו של דבר שלט ביסודות והצטרף לקבוצת הכדורסל שלו בתיכון. אביו מבקר תכופים בבית הספר של בנו כדי לעקוב אחר אימוני הכדורסל והופעותיו בטורניר. ברייס עלה לגדולה במעגל ההכנה לכדורסל בגיל תשע. הוא החל לקבל הצעות ממועדוני כדורסל כמו 'דיוק' ו'קנטאקי' כמה שנים מאוחר יותר. ברייס, כמו אחיו הגדול, מנגן ברמת 'AAU' עבור 'North Coast Blue Chips'. ברייס שלט בסצנת 'AAU' עם הצילום המבריק שלו לאורך השנים.

קָשׁוּר: ג'ניפר לנדון ביו, גיל, הורים, אחים, שותף, סרטים ותוכניות טלוויזיה

אביו שיבח בפומבי את הופעותיו של ברייס במספר הזדמנויות, והביע את יראת כבוד מהברק של בנו במשחק בגיל כה צעיר. ברייס הוא גם משתמש במדיה חברתית. הוא מעדכן לעתים קרובות את חשבונות האינסטגרם, הפייסבוק והטוויטר שלו.