ביוגרפיה של ג'ונתן מקריינולד, גיל, מוצא אתני, הורים, גובה, שווי נטו ומוזיקה

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'ונתן מקריינודס
תמונה של ג'ונתן מקריינודס

פורסם במקור באתר famousintel.com

ג'ונתן מקריינולס ביוגרפיה וויקי

ג'ונתן מקריינולס הוא אמן גוספל אמריקאי עם גראמי. עם יציאתו של Life Music ב-Entertainment One Music ב-2012, הוא השיק את הקריירה המוזיקלית שלו. בנוסף לזכייתו ב-2021, הוא השיג שני אלבומי גוספל מס' 1 של בילבורד עם Life Music: Stage Two ו-Make Room, חמישה עשר פרסי כוכבים, ארבעה פרסי GMA Dove וחמש מועמדויות לפרס גראמי.

חינוך ג'ונתן מקריינולד

לאיזה מכללה למד ג'ונתן מקריינודס? מקריינולדס התחיל לצאת מהקונכייה שלו בתיכון, ובסופו של דבר חולק את כישרונותיו עם הציבור במקום לשיר לבד בסלון שלו. הוא הלך לתיכון וויטני יאנג מגנט, שם לא רק זכה להכרה ביכולותיו המוזיקליות אלא גם צבר ניסיון בהקלטה והפקת שירים על ידי השתתפות בתוכנית הפודקאסט של בית הספר. הוא סיים את לימודיו במכללת קולומביה עם תואר במוזיקה ובסמינר התיאולוגי של מודי עם תואר שני בחקר המקרא ב-2015.גיל ויום הולדת של ג'ונתן מקריינולד

בן כמה ג'ונתן מקריינולדס? מקריינולדס הוא בן 33 נכון לשנת 2022. הוא נולד כג'ונתן קיילב מקריינולס ב-17 בספטמבר 1989 בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית. הוא חוגג את יום הולדתו ב-17 בספטמבר מדי שנה.

ג'ונתן מקריינולס לאום ואתניות

מקריינולדס הוא בעל לאום אמריקאי מלידה. הוא נולד בשיקגו, אילינוי, ארצות הברית. הוא ממוצא מעורב/מעורב. קרא גם: BeBe Winans

הורים ג'ונתן מקריינולס

מקריינולדס גדל על ידי אם חד הורית באהבה ובתמיכה של משפחתו, חבריו לכנסייה והכומר שלו בכנסייה המקורית החדשה של אלוהים במשיח, מקריינולס גדל.

ג'ונתן מקריינודס גובה

מקריינולדס עומד בגובה של 5 רגל 9 אינץ' (1.75 מ').

שווי נקי של ג'ונתן מקריינולד

למקריינולדס שווי נקי מוערך של 42 מיליון דולר.

הקריירה המוזיקלית של ג'ונתן מקריינולד

איזו דת היא ג'ונתן מקריינודס? אלבום הבכורה שלו, Life Music, יצא ב-25 בספטמבר 2012 על ידי Light Records ו-Entertainment One Music. זה היה אלבום פריצת הדרך שלו, והוא הגיע למקום הראשון במצעד הבילבורד.98 במצעד הבילבורד 200, שבו אלבומי הגוספל הופיע לראשונה במקום השלישי, ולמקום ה-23 במצעד האלבומים הבלתי תלויים. הלהיט הוויראלי שלו 'No Grey' הוביל להופעות בחגיגת הגוספל של BET ולמעריצים בהודו, כולל אריה וניקי מינאז'. Life Music, האלבום השני של McReynolds: Stage Two היה עם Billboard Gospel מס' 1 והיה מועמד לאלבום גראמי.1 שנמכר תוך ארבעה שבועות וזכה בפרס GMA Dove.

הוא הציג את ישראל הוטון של הודו. 'Gotta Have You' של אריה ושנטה קאן, שהיה להיט הגוספל הראשון שלו בחמישייה. Life Music, שלב שני הוא הביטוי המוזיקלי של גישתו הכנה והמבוססת רוחנית להתמודדות עם התהפוכות בחיי היומיום', אומר בוב מארוביץ', שהעניק לאלבום חמישה כוכבים עבור Journal of Gospel Music. ב-EP Sessions שלו, McReynolds הביא עוד אמן R&B ידוע, Tweet. תוך לילה אחד, המהדורה הבלתי צפויה הזו הגיעה למקום הראשון במצעד הנוצרי של iTunes.

Make Room, אלבומו השלישי של ג'ונתן, היה הטוב ביותר שלו עד כה, וגרף לו שמונה פרסי כוכבים ושתי מועמדויות לגראמי. זה גם הציג את המקום הראשון במצעד הגוספל של בילבורד. Make Room מתרברב בס' הראשון שלו.' Cycles', פיצוץ ויראלי מאסיבי, ו-'Not Lucky, I'm Loved', להיט רדיו מספר אחת. כוכבים מתרבויות וז'אנרים שונים, כולל קנדי ​​בורוס וג'סטין ביבר, ומיליוני מאזינים ברחבי העולם תמכו באלבום הזה.

הקביעה של קירק פרנקלין שג'ונתן הוא למעשה 'העתיד של מוסיקת הגוספל' נתמכה על ידי הפרויקט הזה. ספיישל הטלוויזיה שלו בן שעה 'Make Room', ששודר מספר פעמים ב-TVOne במרץ 2018, סימן אבן דרך משמעותית לבשורה. הוא גם היה האמן הראשון בתחומו שחתם על עסקה גדולה עם ספרו של Tidal.McReynolds 'Make Room: בסתיו 2018, הוא הוציא את 'Finding Where Faith Fits'.

קרא עוד: איימי גרנט ביו, גיל, מוצא אתני, משפחה, בעל, גובה, רשת, תאונות וספרים

ג'ונתן הופיע לצד קירק פרנקלין, קלי פרייס ואריקה קמפבל כשופטים בעונה 9 של ה-Sunday Best של BET ביוני 2019. הוא הוציא את ה-EP People ב-2020, ובו השיר 'Moving On', שזכה בפרס הגראמי הטוב ביותר של הגוספל/שיר. בשנת 2021. 'הבן המועדף', סרט BET+ שהצליח להפליא, שוחרר זמן קצר לאחר הזכייה בגראמי. מקריינולס, יחד עם רותימי, סרייה ולורן לוט, הופיעו בתפקיד הראשי בפעם הראשונה בקריירה שלו. מקריינולס השיג את שלו מספר הגוספל רביעי ברציפות עם 'גרייס'.

על מנת 'לחגוג, לעודד ולפעול לטיפוח צעירים מחפשים ומודלים של ידע', מקריינולס הקים את Elihu Nation בשנת 2016. לפחות 30,000 $ במלגות מכללות חולקו כתוצאה מהמאמצים הרבים של הארגון לקדם מלגות נוצריות עזרה עצמית. ג'ונתן היה פרופסור למוזיקה ב-Alma Mater שלו קולומביה קולג' בשיקגו במשך חמש שנים בזמן שהוא מלהטט בסיבובי הופעות, הקלטות והופעות בטלוויזיה. בנוסף למוזיקה, הוא מעריך את תרומתו החברתית. בשנת 2018, McReynolds הצטרף ל-Alpha Nu Omega, Inc. כחבר כבוד והתקבל ל-Mensa, ארגון עולמי לאנשים עם מנת משכל גבוהה.

אלבומי ג'ונתן מקריינולס

  • חיי מוזיקה
  • מוזיקת ​​חיים: שלב שני
  • עשה מקום
  • אֲנָשִׁים