Carrie Bickmore Radio, Bio, Age, Wiki, שווי נקי, שכר, הורים, , בעל, ילדים, מדידות

אוֹסטְרַלִיָה
  תמונה של קארי ביקמור
תמונה של קארי ביקמור

פורסם במקור באתר famousintel.com

קארי ביקמור ביוגרפיה וויקי

קארי ביקמור היא תוכנית אירוח אוסטרלית עטורת פרס לוג'י זהב ומגישת אקטואליה שבסיסה במלבורן. היא הייתה מארחת משותפת של הפרויקט מאז הקמתו ב-2009.

החינוך של קארי ביקמור

ביקמור הלכה לפרת' קולג', בית ספר אנגליקני לבנות, ולאחר מכן לאוניברסיטת קרטין לטכנולוגיה, שם למדה מדיה וסיימה את לימודיה בשנת 2000.עידן קארי ביקמור

בת כמה קארי? היא בת 42 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-3 בדצמבר 1980 באדלייד, דרום אוסטרליה.

קארי ביקמור גובה ומדידות

גובהה טרם נמסר. אף על פי כן, היא לא שיתפה עוד נתונים הנוגעים למידות הגוף האחרות שלה ברשות הרבים. יתר על כן, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שהנתונים יסופקו. קרא גם: אסמה חאן

משפחה והורים של קארי ביקמור

היא נולדה באדלייד, דרום אוסטרליה להוריה, אבל היא לא סיפקה שום מידע על אחיה או על המשפחה בכלל. לא ידוע אם היו לה אחים, וזהות אביו ואמו עדיין לא ידועה. היא שמרה על הציבור בחושך לגבי ילדותו.

בעלה וילדיה של קארי ביקמור

ב-2005 היא נישאה לגרג לאנג, שעובד גם בתעשיית המדיה. בנם, אוליבר, נולד בשנת 2007. לאנג נפטר ב-27 בדצמבר 2010, לאחר מאבק בן עשר שנים בסרטן המוח. ב-8 באוקטובר 2014, ביקמור חשפה ב-The Project שהיא מצפה לילדה השני עם כריס ווקר. היא ילדה בת בשם איווי בשנת 2015. ביקמור הודיעה על הריונה השלישי באינסטגרם ב-21 ביוני 2018, ומאוחר יותר באותה שנה, היא ילדה בת נוספת, אדלייד.

משכורת קארי ביקמור

היא מרוויחה משכורת שנתית של מיליון דולר.

השווי הנקי של קארי ביקמור

יש לה שווי נקי מוערך של 5 מיליון דולר.

רדיו קארי ביקמור| קריירה

ביקמור החלה את הקריירה שלה כקוראת חדשות ב-92.9FM של פרת', שם התחילה כמילוי עבור עמית חולה. אביה, בריאן ביקמור, היה קריין רדיו באותה תקופה בתחנה זו ומאוחר יותר עלה בשורות רשת Austereo. מאוחר יותר היא קודמה לקוראת החדשות הקבועה של התחנה. בשנת 2001, ביקמור הצטרף לתחנת הרדיו של מלבורן Nova 100 כקוראת חדשות אחר הצהריים והנחה את תוכנית הנסיעה יחד עם אנדי רוס בשנת 2002. בשנת 2005, ביקמור היה פיינליסט למגיש החדשות הטוב ביותר בטקס פרסי הרדיו המסחרי האוסטרלי. ביקמור, רבקה ליהי ומייקל קולינג קיבלו את הפרס לפרויקט השירות הקהילתי הטוב ביותר - מטרו מטעם נובה 100. כקוראת חדשות בנושא ארוחת בוקר ב-Nova 100, ביקמור הצטרף ל-Huhesy & Kate.

קרא עוד: זאק רויריג ביו, גיל, ויקי, שווי נטו, שותף, זוגיות, אבא, גובה, סרטים ותוכניות טלוויזיה

באוגוסט 2009, היא הודיעה על עזיבתה את נובה 100 כדי להתמקד בפרויקט ה-7 בערב. יומה האחרון בתפקיד היה ב-25 בספטמבר 2009. באוקטובר 2012, ביקמור וצ'רלי פיקרינג הופיעו בשידור הרדיו הלאומי בן שלושה שבועות 'פרויקט ארוחת הבוקר'. התוכנית הרשימה הן את המבקרים והן את הצופים, ועוררה ספקולציות כי ביקמור ופיקרינג עשויים להפוך לגולשים קבועים של Nova 100 מלבורן. בנובמבר 2013, ביקמור חזרה לנובה 100 כדי לקרוא את החדשות בפעם האחרונה לפני שנפרדה מצמד רדיו ארוחת הבוקר הוותיק יוזי וקייט. בינואר 2017 הכריזה Southern Cross Austereo כי Bickmore וטומי ליטל יארחו את קארי וטומי ברשת Hit החל מהשעה 15:00.

ביקמור עשתה את הופעת הבכורה שלה בטלוויזיה בשנת 2006 עם Rove Live, שם היא הנחתה את הקטע 'Carrie @ the News Desk' עבור כל פרק. למרות שהכתבות החדשות התבססו לעתים קרובות על אירועים אמיתיים, ליין המחץ תמיד היה בלתי צפוי. הפתיחות יוצאות הדופן של ביקמור, שבהן היא צירפה הערה, המתייחסת בדרך כלל לטרנדים חברתיים, מוזיקה או תרבות עכשווית, היו איסור פרסום בכל הקטע: 'כולם, ערב טוב. קארי ביקמור כאן, והאם אתה לא רוצה שהשותף שלך ייראה טוב כמוני?' ביקמור חוזרת לתוכנית בתפקיד גדול יותר בשנת 2007. ביקמור הייתה מנחה ב-The Project של רשת עשר מאז 2009, המשודרת בלילות השבוע ותרמה לעלייתה כמארחת טלוויזיה.