Catherine Herridge CBS, Fox News, Bio, Age, Wiki, לאום, מדידה, הורים, בעל, בן, שווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קתרין הררידג'
תמונה של קתרין הררידג'

ביוגרפיה של קתרין הררידג | ויקיפדיה

קתרין הררידג' היא כתבת חקירות בכירה של חדשות CBS, שבסיסה בוושינגטון הבירה. היא הצטרפה ל-CBS בנובמבר 2019 לאחר שעזבה את תפקידה ככתבת המודיעין הראשית של ערוץ פוקס ניוז. היא הייתה המנחה בשבת של Weekend Live.

חינוך קתרין הררידג'

'מכון ג'רוויס קולג' היה המקום שבו היא למדה. מאוחר יותר היא עברה לארצות הברית כדי להמשיך לתואר ראשון ב'אוניברסיטת הרווארד'. היא סיימה את בית הספר לעיתונות של אוניברסיטת קולומביה עם תואר שני בעיתונאות.

קתרין הררידג' עידן| יום הולדת

הארידג' נולד ב-18 במאי 1964 בטורונטו, אונטריו. היא בת 58 נכון לשנת 2022. קטי חוגגת את יום הולדתה כל 18 במאי מדי שנה.אזרחות קתרין הררידג'

ליז היא בעלת אזרחות ואזרחות קנדית מלידה. היא נולדה בטורונטו, אונטריו, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב.

קתרין הררידג' גובה| מדידה

כמה גובה קתרין? הררידג' עומד בגובה ממוצע של 5 רגל ו-6 אינץ' (1.72 מ'). פרטים על מידות הגוף האחרות שלו נמצאים כעת בבדיקה. קרא גם: שרה לוי

קתרין הררידג' משפחה| הורים

הארידג' נולדה ב-18 במאי 1964 בטורונטו, אונטריו להוריה, אך היא לא סיפקה כל מידע על אחיה או משפחתה בכלל. לא ידוע אם היו לה אחים, וזהות אביה ואמה עדיין לא ידועה. היא שמרה על הציבור בחושך לגבי ילדותו.

בעל קתרין הררידג | נָשׂוּי

JD הייז, א סגן אלוף משנה ב ה 'לָנוּ אוויר כּוֹחַ,' הוא קתרין של הררידג' בַּעַל. ב מרץ 2004, ה זוּג נָשׂוּי. יש להם שני בנים, ג'יימי ופיטר.

קתרין הררידג' בן

בנו של הררידג', פיטר, אובחן עם אטרזיה מרה, מחלת כבד כרונית. זו הייתה מחלה עם פוטנציאל להרוג. השתלת כבד הייתה האפשרות היחידה. קתרין הררידג' תרמה חלק מהכבד שלה לבנה לאחר שהוריו לא הצליחו למצוא תורם להשתלה. זה הושלם בשנת 2006. כרגע הם במצב בריאותי תקין.

שווי נטו של קתרין הרידג'

לעיתונאית הקנדית יש שווי נקי מוערך שנע בין מיליון דולר ל-5 מיליון דולר, אותם הרוויחה מהיותה עיתונאית. היא צברה עושר צנוע באמצעות ההכנסות מעבודתה כעוגן/כתב.

מחברת קתרין הררידג'

בשנת 2011, הרידיג' כתב את הגל הבא: במצוד אחר המתגייסים האמריקאים של אל-קאעידה.

קתרין הררידג' חדשות CBS| קריירה

קתרין הררידג' החלה את קריירת העיתונאות שלה עם 'חדשות ABC'. היא הייתה הכתבת של ערוץ החדשות בלונדון. היא עבדה איתם כבר כמה שנים. הררידג' הצטרף ל'ערוץ פוקס ניוז', שעדיין היה בשלביו הראשונים, בשנת 1996. הרידג' עבד ככתב שטח של מגזין החדשות 'פוקס', 'הדופק', במשך זמן מה. המגזין כבר לא מודפס. הרידג' סיקרה את קמפיין הסנאט האמריקאי של הילרי קלינטון בשנת 2000. היא סיפקה את הסיקור המעמיק ביותר של הקמפיינים של קלינטון. היא סיקרה את התקפות הצלפים בוושינגטון הבירה בשנת 2002. היא סיקרה את הבחירות 'הדמוקרטיות' לנשיאות בשנת 2004. קתרין הרידדג' הייתה בניו יורק ב-11 בספטמבר 2001, כאשר התקפות הטרור המתואמות של 'אל-קאעידה' זעזעו את ארצות הברית .

קרא גם: Joe Kernen Net Worth, Wiki, CNBC, ביו, גיל, אישה, משכורת, בית, בן ובת

היא שידרה בשידור חי ממגוון מקומות בניו יורק. הארידג' היה בין העיתונאים הראשונים שדיווחו על התקרית. היא סיקרה את משפטו של זקריאס מוסאוי, האדם היחיד שנתפס והואשם ביחס לפיגוע. בשנת 2007, להרידג' ולהנהלת 'פוקס ניוז' היו כמה חילוקי דעות לגבי השכר שלה והטבות אחרות. היא הייתה אחת מהעובדות הוותיקות ביותר של הרשת ודרשה שכר הוגן עבור מאמציה. בעקבות זאת, הרידדג' הועלה לתפקיד כתב המודיעין הראשי של הערוץ. כעת היא מתמקדת במודיעין ובביטחון פנים. היא הנחתה את מהדורת השבת של 'סופשבוע בשידור חי', תוכנית חדשות וטוקבק.

היא גם ביצעה דיווח חקירתי על כמה קבוצות טרור ברחבי העולם. היא זכתה לתהילה ככתבת חסרת פחד שנותנת מידע אמין לציבור. בשנת 2012, כאשר המתקן הדיפלומטי של ארה'ב בלוב נהרס בהתקפת טרור, ניסתה ממשלת ארה'ב להשתיק את העניין. הניצולים מהאירוע לא הורשו לדבר בשום פורום ציבורי. הארידג' גרף את השערורייה ולקח על עצמו דיווח חקירות. לפיכך, היא זכתה לכבוד 'פרס ריד אירווין' על ידי ארגון 'דיוק במדיה'.