Chuck Todd NBC News, MSNBC, Bio, Age, Wiki, אח, גובה, משפחה, אישה, שכר, שווי נקי, מחלה, ירידה במשקל

ארצות הברית [ארה'ב]
  צ'אק טוד צילום
צילום של צ'אק טוד

צ'אק טוד ביוגרפיה וויקי

צ'אק טוד הוא עיתונאי טלוויזיה אמריקאי שהוא המנחה ה-12 והנוכחי של ה-NBC Meet the Press. הוא גם המנהל הפוליטי של חדשות NBC והמארח של MTP Daily ב-MSNBC. טוד הוא גם העוגן העיקרי של הרשת לסיקור בחירות בפריים-טיים, והוא ידוע בכך שהוא מטיל אחריות על פוליטיקאים ויוצרי חדשות:

צ'אק טוד חינוך

הוא סיים את לימודיו בתיכון מיאמי קיליאן בקנדל, פרבר לא מאוגד במחוז מיאמי-דייד. טוד למד באוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בין השנים 1990 ל-1994. טוד קיבל תואר דוקטור לשם כבוד לאותיות הומניות מאוניברסיטת מרימאונט כהוקרה על עבודתו בעיתונאות.

גיל צ'אק טוד

בן כמה הוא? טודי הוא בן 50 נכון לשנת 2022. הוא נולד ב-8 באפריל 1972 במיאמי, פלורידה, ארצות הברית. שמו האמיתי הוא צ'רלס דיוויד טוד.צ'אק טוד לאום

הוא אזרח אמריקאי ואזרח מלידה. טוד נולד במיאמי, פלורידה, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא מעורב. קרא גם: אמריל לגאסה

צ'אק טוד גובה

גובהו טרם נמסר. עם זאת, הוא לא שיתף יותר נתונים הנוגעים למידות הגוף האחרות שלו ברשות הרבים. יתר על כן, נעדכן את הסעיף הזה ברגע שהנתונים יסופקו.

משפחת צ'אק טוד | הורים| אָח

טוד הוא בנם של סטיבן רנדולף טוד ולויס צ'רי (לבית ברנשטיין) במיאמי, פלורידה, ארצות הברית. הוא גדל יהודי והוא יהודי מצד אמו. ככל הנראה, מידע על אחיו עדיין בבדיקה.

אשתו של צ'אק טוד | נָשׂוּי

טוד נשוי לאשתו, כריסטיאן דני טוד, השניים הם הורים לשני ילדיהם איתם הם גרים בארלינגטון, וירג'יניה. היא אשת תקשורת ומייסדת שותפה של Maverick Strategies and Mail, חברה המספקת שירותי דיוור ישיר וייעוץ למועמדים דמוקרטיים ולמטרות פרוגרסיביות. בשנת 2006 היא הייתה הדוברת של הקמפיין המצליח של הסנאט ג'ים ווב.

משכורת צ'אק טוד

לטוד העריך רווחים של 4 מיליון דולר בשנה.

השווי הנקי של צ'אק טוד

לצ'אק יש שווי נקי מוערך של 12 מיליון דולר. טוד צבר עושר צנוע באמצעות ההכנסות מעבודתו כעוגן/כתב. עם זאת, זה כולל את הרכוש, הכספים והרווחים שלו. מקור ההכנסה העיקרי שלו הוא עבודתו כעיתונאי.

מחלת צ'אק טוד | ירידה במשקל

מידע בנוגע לבריאותו ותוכנית הירידה במשקל נמצא כעת בבדיקה למרות השערות שונות לפיהן היא ירדה במשקל בעבר. עם זאת, מידע נוסף על תוכנית ההרזיה שלו יעודכן ברגע שתאושר שהיא זמינה.

קריירה של צ'אק טוד

טוד, הוא המנהל הפוליטי של NBC News ומנחה ה-Meet the Press, מוביל את הסיקור הפוליטי המוביל של הרשת, מספק ניתוח פנימי ותרגום של הפוליטיקה של Beltway בכל הפלטפורמות, תוך התמקדות במה שחשוב באמת בוושינגטון ולמה. טוד הוא גם עוגן עיקרי לסיקור הבחירות בפריים-טיים של הרשת וידוע כמי שמטיל דין וחשבון על פוליטיקאים ויוצרי חדשות, החל מחקירת יועצת הבית הלבן, קליאן קונווי, לגבי 'עובדות אלטרנטיביות', מונח שהפך כעת לנפוץ בפוליטיקה האמריקאית, ועד לניהול חדשות- עריכת ראיונות עם מחוקקים משני הצדדים.

קָשׁוּר: טום קוליצ'יו ביו, גיל, הורים, אישה, גובה, שווי נקי, מסעדות וספרי בישול

טוד נשכר על ידי טים ראסטר מהקו החם במרץ 2007. באותה תקופה הוא היה המנהל הפוליטי של חדשות NBC. טוד סיפק לעתים קרובות ניתוח פוליטי באוויר על תוכניות דיון פוליטיות כמו Morning Joe, Hardball עם כריס מת'יוס, Meet the Press, NBC Nightly News עם לסטר הולט ו-The Rachel Maddow Show בתפקיד זה, והוא גם רשם בלוג עבור MSNBC.com ב'קריאה ראשונה'. הוא גם אירח מפגש שבועי של שאלות ותשובות ('שאלות ותשובות') עם משתמשי Newsvine.

איש הטלוויזיה לשעבר של MSNBC, דן אברמס, השיק את Mediaite, שירות אתר המדווח על אנשי תקשורת, ב-6 ביולי 2009. האתר מדרג את כל העיתונאים מבוססי הטלוויזיה באמריקה על סמך השפעתם. טוד דורג במקום החמישי באוקטובר 2009, ממש לפני מייק וואלאס. טוד עלה למקום השני ב-21 בדצמבר 2011, אך ירד למקום ה-90 ב-9 בינואר 2013. טוד הצטרף לסוואנה גאת'רי כמנחה שותף של The Daily Rundown ב-MSNBC ב-11 בינואר 2010, המשודר בבוקר בימי חול מ-9:00 עד 10:00 בבוקר ET.

NBC הודיעה ב-14 באוגוסט 2014 שטוד ייקח את תפקידו כמנחה של 'פגוש את העיתונות' החל מה-7 בספטמבר 2014. טוד עזב את תפקידו ככתב הראשי של הבית הלבן ועוגן של The Daily Rundown בעוד הוא נשאר כמנהל הפוליטי של חדשות NBC. ב-23 ביולי 2015, MSNBC הודיעה על חזרתו של טוד לרשת עם MTP Daily, תוכנית פוליטית יומית המשודרת בימי חול בשעה 17:00 ET. התוכנית הייתה ספין-אוף של Meet the Press.

טוד היה שותף להנחיית הדיון הנשיאותי הדמוקרטי הראשון בהנחיית NBC News, MSNBC ו-Telemundo ביוני 2019, שהיה הדיון הנשיאותי הדמוקרטי הנצפה ביותר בהיסטוריה, עם 18.1 מיליון צופים ותשעה מיליון צופים בשידור חי. טוד ינחה את הדיון הנשיאותי השלישי של הרשת במחזור הבחירות של 2020 בפברואר 2020. הוא הנחה ויכוח ראשוני דמוקרטי עם רייצ'ל מדאו מ-MSNBC באביב 2016. טוד שימש ככתב הראשי של חדשות NBC בבית הלבן מ-2008 ועד 2014, מסתובב ברחבי העולם עם הנשיא אובמה ודיווח על עמודי התווך העיקריים של הנשיאות שלו, כולל העברת חוק הטיפול בר השגה. צ'אק גם אירח את The Daily של MSNBC מ-2010 עד 2014.

בשנת 2009, טוד כתב יחד עם שלדון גאוויסר את ספר ניתוח תוצאות הבחירות הסופי עבור הקמפיין לנשיאות ב-2008, שכותרתו איך ברק אובמה ניצח. ספרו השני, 'הזר: ברק אובמה בבית הלבן' יצא לאור בנובמבר 2014. טוד נענש ב-11 בפברואר 2020 על ציטוט בעל טור שמרן בשידור במהלך התוכנית שלו על המועמד לנשיאות ב-2020, ברני סנדרס, שהשווה את סנדרס ושלו. תומכים בחולצות חום נאציות.