ד'ר גרג פוסטל ביו, Wiki, Age, The Weather Channel, Wife, Salary, Net Worth, Louisville and Toledo

ארצות הברית [ארה'ב]
 צילום ד'ר גרג פוסטל
צילום ד'ר גרג פוסטל

ד'ר גרג פוסטל ביוגרפיה | ויקי

ד'ר גרג פוסטל הוא מטאורולוג אמריקאי המשרת כיום בתור הוריקן, מטאורולוג במצלמה ומומחה לסערות עבור ערוץ מזג האוויר וחברת מזג האוויר שבסיסה באטלנטה, ג'ורג'יה. נולד וגדל בפרינסטון, ניו ג'רזי. התשוקה של גרג למדע והקסם לסוגים השונים של תנאי מזג האוויר ושינויי האקלים המתרחשים ברחבי המדינה התפתחו כשהיה עדיין צעיר מאוד.

ד'ר גרג פוסטל חינוך

לפוסטל תואר שני ותואר Ph.D. תואר במדעי האטמוספירה מאוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון בוויסקונסין.

ד'ר גרג פוסטל עידן | יום הולדת

בן כמה ד'ר גרג ערוץ מזג האוויר? פוסטל הוא כבן 45 עד 50 נכון לשנת 2021. עם זאת, מידע לגבי תאריך לידתו ויום הולדתו עדיין בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו יעודכנו לאחר אישור זמין. קרא גם: מייק בטסד'ר גרג פוסטל לאום | מוצא אתני

גרג הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל בפרינסטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני ומורשת לבנה.

ד'ר גרג פוסטל גובה

פוסטל עומד בגובה של 5 רגל 7 אינץ'. הוא גם שומר על משקל ממוצע של כ-65 קילוגרם. צבע השיער שלו הוא אפור בעוד שצבע העיניים שלו חום. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה

ד'ר גרג פוסטל נשוי | משפחה | אשה

האם ד'ר גרג? פוסטל הוא גבר נשוי שמאוד פרטי עם חייו. לפיכך, זהות אשתו עדיין בבדיקה. פרטים על חתונתם עדיין בבדיקה. למרות זאת, גרג ואשתו התברכו בבת אחת.

ד'ר גרג פוסטל בת

בזמנו הפנוי, ד'ר פוסטל נהנה לבלות בנסיעות עם בתו ברחבי מדינות ומדינות שונות ברחבי ארצות הברית. עם זאת, לא הרבה ידוע על בתו מכיוון שגרג אוהב לשמור על חייו הפרטיים. עם זאת, פרטים נוספים על בתו יעודכנו לאחר אישור זמין.

ד'ר גרג פוסטל שווי נטו

Dr.Postel הוא מטאורולוג אמריקאי מוכשר ששוויו מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.

ד'ר גרג פוסטל ויקיפדיה | ערוץ מזג האוויר

ד'ר פוסטל משמש כיום כמומחה להוריקן ומטאורולוג של ערוץ מזג האוויר. הוא התגורר באותה שכונה עם היסטוריון מזג אוויר מפורסם בשם דוד לודום שאליו הוא תמיד נשא עיניים בילדותו. התשוקה שלו למזג האוויר ולשינויי אקלים טרופי החלה כשהיה רק ​​ילד.

לכן, כאשר ד'ר גרג הצטרף לקמפוס, הוא כבר קיבל את ההחלטה להיות מטאורולוג מקצועי ומוסמך. לפיכך, הוא סיים תואר שני ותואר Ph.D. תואר במדעי האטמוספירה מאוניברסיטת ויסקונסין.

ד'ר גרג גם עזר להנחות את פעולות ניהול סיכוני מזג האוויר לאחר שתקופת מזג האוויר גרמה לו ולמשפחתו לעבור לגור בקנזס סיטי. הוא גם למד את התפתחותן של הפרעות גלים אפריקאיות כשהיה עדיין סטודנט בקולג'. בכל פעם שהוא לא בעבודה, ד'ר גרג נהנה לטייל עם הבת שלנו ולנגן בתופים.

ד'ר גרג פוסטל לואיוויל

גרג נולד וגדל בפרינסטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית. כעת הוא מתגורר בוודסטוק, אטלנטה, ג'ורג'יה ולא לואיוויל, קנטקי.

שכר דר' גרג פוסטל

גרג העובד כמטאורולוג, מומחה להוריקן וסערות עבור The Weather Channel שבסיסו באטלנטה, ג'ורג'יה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 50,000 ל-100,000 דולר.