ד'ר Janette Nesheiwat FOX News, ביו, גיל, ויקיפדיה, בעל, השכלה, מדידות, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

ד'ר ג'נט נשיוואט ביוגרפיה | ויקיפדיה

ד'ר ג'נט נשיוואט היא עיתונאית ורופאת רפואה אמריקאית המשמשת כיום ככותבת FOX News שבסיסה בעיר ניו יורק, ניו יורק. היא ידועה גם בזכות הופעות שונות ב-HLN, Good Morning America, FOX Business Network ואחרות. בעבר היא עבדה כרופאה במרכז האזורי של וושינגטון ובבית החולים הרפואי נורת'ווסט.

ד'ר א.ש. בית הספר לחינוך ורפואה ג'נט נשיואט

Nesheiwat למדה באוניברסיטת דרום פלורידה, שם סיימה את התואר שלה בלימודי מדיה. מאוחר יותר, היא הצטרפה לאוניברסיטת ארקנסו וקיבלה את התואר השני שלה במדעי הרפואה ב-2005.ד'ר ג'נט נשיוואט עידן

בת כמה ג'נט? Nesheiwat היא בת 47 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-25 באוגוסט 1976 במרכז פלורידה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-25 באוגוסט מדי שנה. מזל הלידה של מזלות Neseheiwat הוא בתולה. קרא גם: ד'ר רחל לוין.

מורשת ד'ר ג'נט נשיוואט | לאום ואתניות

איזה לאום היא ד'ר ג'נט? Nesheiwat מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה במרכז פלורידה בארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא ירדני מעורב. לכן, ד'ר נשיוואט הוא ממוצא אתני/מורשת ומוצא ירדני-אמריקאי.

ד'ר ג'נט נשיוואט דת

מאמינים ומשערים כי Nesheiwat הוא נוצרי. עם זאת, היא מעולם לא פרסמה את דתה בפומבי נכון לשנת 2022. עם זאת, מידע נוסף על דתה של ג'נט יעודכן ברגע שהיא תאושר שהיא זמינה.

ד'ר ג'נט נשיוואט מדידות גובה וגוף

כמה גובה ד'ר ג'נט? Nesheiwat עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה. צבע השיער של ד'ר ג'נט הוא חום כהה והיו לה עיניים חומות כהות.

  ד'ר ג'נט נשיוואט צילום
ד'ר ג'נט נשיוואט צילום

משפחת ד'ר ג'נט נשיוואט

ג'נט נולדה וגדלה במרכז פלורידה על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין.

היא גדלה לצד אחות אחת בשם קפטן ג'וליה נשאיוואט שהיא קפטנית לשעבר בצבא ארצות הברית שנבחרה לסייר ברחבי עיראק/אפגניסטן. קפטן ג'וליה הוא גם זוכה בפרס כוכב הברונזה.

ד'ר ג'נט נשיואט אחיות

ד'ר Nesheiwat היא דוגמנית לשעבר של מיס ניו יורק, ארה'ב. יש לה אחות אחת בשם דינה נשיואט. דינה היא עורכת דין פלילית מקצועית במנהטן. נעדכן פרטים נוספים על אחותה של ג'נט ברגע שהיא תאושר שהיא זמינה.

בעל ד'ר ג'נט נשיואט

האם נשיוואט נשוי? מידע לגבי בעלה של ד'ר ג'נט אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא נשואה או במערכת יחסים ארוכה. עם זאת, פרטים נוספים על בעלה יעודכנו ברגע שיאושרו זמינים.

שכר ד'ר נשיוות

כמה מרוויחה ד'ר ג'נט? נאשיוואט העובד כתורם FOX News שבסיסו בעיר ניו יורק מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

ד'ר ג'נט נשיואט ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של ד'ר ג'נט אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא ירדה במשקל. עם זאת, ד'ר ג'נט דנה בהרחבה בדרכים היעילות והבריאות לאבד המתנה ב-FOX News מאז שהחלה את עבודתה כמנהלת בריאות רפואית ותורמת ב-FNC בניו יורק.

ד'ר ג'נט נשאיוואט וין גופטה Md Wife

ד'ר נשיוואט הוא רופא חירום משפחתי ורפואי שצבר ניסיון בעבודה עם בתי חולים שונים הממוקמים בארה'ב. עם זאת, היא לא אישרה אם אי פעם עבדה כרופאה במתקן רפואי כלשהו של וין גופטה.

ד'ר ג'נט נשיוואט פוקס ניוז

Nesheiwat עובד כיום כתורם FOX News המבוסס בניו יורק. היא גם מופיעה באופן קבוע ב-CBS, NBC ו-HLN. היא החלה את הקריירה שלה כמומחית רפואית בתחנה מקומית שבסיסה בליטל רוק, ארקנסו. לפני עבודתה בטלוויזיה עבדה נשיואט כסייעת בחדר המיון לחולים מוחלשים. ד'ר ג'נט אפילו התנדבה להנחות תוכנית טלוויזיה בשם Family Health Today מיד אחרי ארקנסו. בנוסף, ד'ר ג'נט עובדת גם כמנהלת רפואית וכתבת חדשות ב-CityMD.

שווי נטו של ד'ר ג'נט נשיוואט

כמה עולה ד'ר ג'נט ב-FOX News? Nesheiwat הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של 2 מיליון דולר.

ד'ר ג'נט נשיוואט אינסטגרם

ד'ר ג'נט היא מנהלת בריאות רפואית של חדשות FOX ויראלית ותורמת שצברה עוקבים רבים בחשבונות האינסטגרם והטוויטר שלה. פוסטים הקשורים לרפואה וראיונות חיים שלה הצליחו למשוך קהל עצום מהצפייה המקומית שלה ב-FOX News. נכון לשנת 2022, יש לה למעלה מ-15,700 עוקבים באינסטגרם.