ד'ר מישל אוקלי חתונה, ביו, גיל, בעל, בנות, יוקון וטרינר, מרפאה חדשה, גירושין, גובה ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

ד'ר מישל אוקלי ביוגרפיה | ויקיפדיה

ד'ר מישל אוקלי היא וטרינרית אמריקאית הידועה בתפקידה הראשי בסדרת הריאליטי המפורסמת של Nat Geo Wild 'Dr. אוקלי, יוקון וטרינר.' היא מתמחה ברפואה וטרינרית של חיות בר. היא מפעילה מרפאת וטרינר מחוץ לביתה בצומת היינס, טריטוריית יוקון. ד'ר מישל ידוע גם בהנחיית תוכניות טלוויזיה שונות כמו 10 חיות שיכולות להרוג אותך (2021), ד'ר אוקלי, יוקון וטרינר (2018) ועוד.

ד'ר מישל אוקלי השכלה

ד'ר מישל למדה בתיכון מנסטר. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון בשנת 1987, היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת מישיגן באן ארבור, מישיגן עם תואר ראשון בזואולוגיה. היא למדה באוניברסיטת הנסיך אדוארד איילנד בשרלוטטאון, קנדה, שם קיבלה את התואר דוקטור לרפואה וטרינרית. היא גם סיימה את לימודיה במכללה הווטרינרית האטלנטית של PEI עם דוקטורט ב-2001.

ד'ר מישל אוקלי עידן

בת כמה ד'ר מישל ? היא 53 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 16 בספטמבר 1969 , במונסטר, אינדיאנה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-16 בספטמבר של כל שנה. מזל הלידה של ד'ר מישל הוא מזל בתולה קרא גם: ד'ר. וין גופטהד'ר מישל לאום ואתניות

האם ד'ר מישל אוקלי קנדית? ד'ר אוקלי הוא בעל אזרחות ואזרחות כפולה. היא מחזיקה באזרחות אמריקאית וקנדית כאחד. היא נולדה בארצות הברית וקיבלה אזרחות/אזרחות קנדית לאחר שנישאה לבעלה.

  צילום ד'ר מישל אוקלי
צילום ד'ר מישל אוקלי

ד'ר מישל אוקלי גובה ומשקל

כמה גבוה ד'ר אוקלי? מישל עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם.

עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות של אוקלי נמצא כעת בבדיקה. צבע עיניה של ד'ר מישל הוא כחול והיה לה שיער חום בהיר.

ד'ר מישל אוקלי משפחה והורים

ד'ר מישל נולדה וגדלה כבתם של (אבא) סטיב פלנטינגה ו(אמא) ג'ורג'יה פלנטינגה. מידע לגבי אם יש לה אחים עדיין לא זמין. הוריה גרים כיום ב-Schererville, אינדיאנה.

חתונת ד'ר מישל אוקלי

ד'ר אוקלי נישאה לארוסה הוותיק ולבעלה שיין אוקלי באמצעות טקס חתונה אינטימי שנערך לפני יותר מעשרים וחמש שנים. מידע נוסף על יום החתונה של ד'ר אוקלי ישותף לאחר אישורו זמין.

ד'ר מישל אוקלי בעלה שיין אוקלי

מה עושה בעלה של ד'ר מישל אוקלי? אוקלי נשואה באושר לבעלה שיין אוקלי. הזוגות קשרו את הקשר בדצמבר 1992 לאחר שנפגשו בדרום מערב יוקון. יחד בני הזוג מתברכים בשלושה ילדים. המשפחה מתגוררת בקנדה. שיין הוא אזרח אמריקאי שעובד כיום כסגן קצין שימור במדינת מולדתו עבור יוקון לניהול שריפות פרא.

ד'ר א.ש. מישל אוקלי גירושין וטרינר

מישל גרושה? אוקלי עדיין לא גרושה. היא עדיין נשואה לבעלה שיין מאז 1992. בני הזוג יחגגו את יום הנישואים ה-30 שלהם בשנת 2022. מידע נוסף על הגירושים של ד'ר מישל יעודכן ברגע שיאושרו שהם זמינים.

ד'ר מישל אוקלי בנות

בנות כמה בנותיה של ד'ר מישל אוקלי? אוקלי ובעלה שיין הם הורים גאים לשלוש בנות, סיירה אוקלי (ילידת 1998), מאיה אוקלי (ילידת 2000), ווילו אוקלי (ילידת 2005). סיירה היא סטודנטית לקרימינולוגיה בנובה סקוטיה. מאיה לומדת לתואר קדם וטרינר בלונדון.

שווי נקי של ד'ר מישל אוקלי

לד'ר מישל בתור וטרינרית אמריקאית מוכשרת, הידועה בתפקידה הראשי בסדרת הריאליטי Nat Geo Wild יש שווי נקי מוערך של מיליון דולר.

ד'ר מישל אוקלי יוקון וטרינר בוטל

למישל יש חלק מרכזי בסידור טלוויזיה המכונה ד'ר אוקלי, יוקון וטרינר ב-Nat Geo Wild. התוכנית מציגה את מישל בתור 'הווטרינר הבודד מכל המינים לאורך קילומטרים רבים ביוקו' כשהיא עושה כל מה ש'נוקטת בצעדים הדרושים כדי לשמור על היצורים שבאחריותה מוגנים ומוצקים'. בעלה של מישל ועוד שתי ילדות קטנות וותיקות הודגשו כולם בתוכנית לאורך הטווח הארוך.

כשדיברה על החלק המסוכן והמחויבות בעבודתה, אמרה מישל; 'יש בזה גורם מפחיד מאוד, ויש בזה הרבה מאוד אדרנלין, עם זאת, זו לא הסיבה שאני עושה את זה. זה לא עוצר אותי. זה מה שצריך לסיים'. האם יש כסף בעבודה שאוקלי עושה? ברור שכן!'

ד'ר מישל אוקלי הקליניקה החדשה

מחוץ לעבודתה ב-Nat Geo Wild, אוקלי מנהלת ומנהלת את המרפאה החדשה שלה עם בעלה שבסיסה בהיינס, צומת, יוקון בקנדה. היא גם מפעילה מפגשים קליניים שבועיים במרחק של 148 מיילים מהיינס, אלסקה והבית הלבן יוקון.

בניין משרדים של ד'ר מישל אוקלי

על פי הממצאים שלנו, אוקלי ובעלה עובדים כעת על בניית בנייני משרדים שונים שיכילו חיות שונות שיוצגו בחלק מהתוכניות שלה ב-Nat Geo Wild. מידע נוסף על בניין המשרדים של אוקלי יעודכן ברגע שהוא יאושר כזמין.

בית ד'ר מישל אוקלי

היכן גרה ד'ר מישל אוקלי? אוקלי מתגוררת כיום עם בעלה ושלוש בנותיה בחלק הצפוני של צומת היינס, יוקון, קנדה באחוזה מפוארת עם למעלה מ-8 חדרי שינה וחדרי רחצה. מידע נוסף על הבית של אוקלי ישותפו לאחר אישור זמין.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של ד'ר מישל אוקלי

  • ד'ר אוקלי, יוקון וטרינר (2014)
  • Wilderness Vet (2016)
  • Yukon Vet: Northern Lites (2019)
  • העולם הפראי של ד'ר אוקלי
  • 10 חיות שיכולות להרוג אותך (מאז 2021)