ד'ר קאוויטה פאטל MSNBC, ביו, גיל, ויקי, בעל, משפחה, חתונה, הורים ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  ד'ר. צילום קאוויטה פאטל
ד'ר. צילום קאוויטה פאטל

ד'ר א.ש. קאוויטה פאטל ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

ד'ר קאוויטה פאטל היא רופאה אמריקאית המשמשת כיום כבעלת טור וכותבת ב-MSNBC ו-NBC News הממוקמת בוושינגטון הבירה. היא מוכרת גם על עבודתה כמנהלת המדיניות של המשרד לענייני פנים ומעורבות ציבורית בבית הלבן במהלך ממשל אובמה. ד'ר פאטל אף שימש כמנהל הטרנספורמציה הקלינית במרכז ברוקינגס למדיניות בריאות.

ד'ר קוויטה פאטל השכלה | בית ספר תיכון

לפאטל תואר רפואי ממרכז מדעי הבריאות של אוניברסיטת טקסס בסן אנטוניו, טקסס. משם היא קיבלה תואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת קליפורניה בלוס אנג'לס, קליפורניה.

ד'ר קוויטה פאטל עידן | איפה נולדה ד'ר קאוויטה פאטל

בן כמה ד'ר קאוויטה? פאטל היא בת 48 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-4 במרץ 1974 בסן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-4 במרץ מדי שנה. מזל הלידה של ד'ר קאוויטה הוא מזל דגים. קרא גם: המקום הוא Oladukanד'ר קאוויטה פאטל לאום | מוצא אתני

מהי המוצא האתני של ד'ר קאוויטה? לפאטל יש אזרחות ואזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בארצות הברית. יש לה אתניות/מורשת הודית-אמריקאית.

ד'ר קאוויטה פאטל גובה ומשקל

כמה גבוה ד'ר קאוויטה? פאטל עומד בגובה של 5 רגל 6 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של ד'ר קאוויטה חום כהה וגם עיניה חומות כהות.

ד'ר קוויטה פאטל משפחה והורים

פאטל נולדה וגדלה על ידי ההורה האוהב שלה מהמורשת ההודית המתגורר בשכונה פרברית פשוטה בסן אנטוניו, טקסס. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין לציבור. ד'ר קוויטה ידועה בהיותה חשאית ואישית עם הרקע המשפחתי שלה. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה והרקע המשפחתי שלה יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין.

חתונת ד'ר קוויטה פאטל

על פי מקורות, ד'ר פאטל היא רופאה ידועה ואישה נשואה באושר המנהלת כיום חיי נישואים מאושרים. היא קשרה את הקשר עם בעלה באמצעות טקס חתונה פרטי שנערך בתחילת 1990 בארצות הברית. עם זאת, מידע נוסף בנוגע ליום החתונה של ד'ר פאטל נמצא כעת בבדיקה.

ד'ר קוויטה פאטל שם בעל

האם ד'ר קוויטה נשואה? פאטל היא אישה נשואה באושר שאוהבת להרחיק את חיי הנישואים שלה מהקריירה המקצועית שלה. לפיכך, זהות בעלה וילדיה עדיין לא ידועה. לפי התמונות ברשתות החברתיות שלה, נראה שפאטל מנהלת חיי נישואים מאושרים הרחק מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על בעלה יעודכנו לאחר אישור זמין.

ד'ר קאוויטה פאטל MSNBC ו-NBC

האם דר. ויקיפדיה לשירה? פאטל משמש כיום כבעל טור וכתורם עבור חדשות MSNBC ו-NBC. בעבר היא עבדה כמנהלת מדיניות של הבית הלבן בתקופת ממשלו של ברק אובמה. פאטל אפילו עבדה כמנהלת של טרנספורמציה קלינית במרכז למדיניות בריאות בברוקינגס. היא גם ערכה מחקרים שונים בתחום איכות שירותי הבריאות וטקטיקות קהילתיות כדי לפתור את המקרים הגוברים של מחלות נפש בקרב בני הנוער.

במהלך כהונתה ב-MSNBC, ד'ר קאוויטה סיפקה חוות דעת מומחים בנושאים המשפיעים על מגזר הבריאות של ארה'ב בתוכניות שונות והיא גם שיתפה את דעתה המומחית לגבי העניינים הפוליטיים הנוכחיים המשפיעים גם על העולם. פאטל משמש כעת כעורך הראשי של כתב העת של NBC לענייני בריאות. בנוסף, ד'ר קאוויטה הוא עמית חוץ לשעבר במכון ברוקינגס ויועצת ידועה של המרכז למדיניות דו-מפלגתית.

ד'ר קאוויטה פאטל ג'ונס הופקינס

על פי המחקר שלנו, ד'ר קאוויטה היא רופאת טיפול גופנית שבסיסה בוושינגטון די.סי. לכן היא עובדת במספר בתי חולים הממוקמים בבית החולים ג'ון הופקינס ובמרפאות מקומיות אחרות מלבד הקריירה שלה ב-MSNBC וב-NBC. היא סגנית הנשיא הנוכחית לשילוב משלם וספקים במערכת הבריאות של ג'ון הופקינס.

שווי נקי של ד'ר קאוויטה פאטל

כמה שווה ד'ר קאוויטה? פאטל הוא רופא נודע, תורם אורח של MSNBC וסגן נשיא מערכת הבריאות של ג'ון הופקינס, ששוויו הנקי מוערך של כ-3.4 מיליון דולר נכון לשנת 2021.