דבי שרב שווי נקי, ביו, גיל, גובה, ויקי, יום הולדת, בעל ודן טרחו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של דבי שרב
תמונה של דבי שרב

דבי שרב ביוגרפיה | ויקיפדיה

דבי שרב היא שחקנית ומתווך אמריקאי המוכר היטב כאשתו לשעבר של השחקן הנודע, דני טרחו. השניים נפרדו ב-2009 עקב חילוקי דעות בלתי ניתנים לגישור. דבי ידועה גם בתפקידיה בסרטים כמו; חוק ג'ק ועל ביצוע מספר הופעות קטנות בסדרות טלוויזיה פופולריות. החל משנת 2021, דבי עובדת כמתווך עבור ReMax Olson & Associates בלוס אנג'לס.

דבי שרב טרג'ו עידן | גיל | יום הולדת

ח בת כמה דבי? שרווה הוא 64 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 5 ביוני 1957 , בטרזנה, קליפורניה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-5 ביוני מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל תאומים. קרא גם: טיילור שוורץ

דבי שרב גובה ומדידות

כמה גובה דבי? שרווה ניצב בגובה של 5 רגל 5 אינץ' (1.67 מ'). יש לה גם משקל גוף ממוצע של כ-76 קילוגרם. פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה.דבי שרב לאום ואתניות

דבי מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקליפורניה, ארצות הברית. היא ממוצא/אתני לבן.

דבי שרב חינוך | צָעִיר

שרב הצטרפה לקולג' לוס אנג'לס ואלי לאחר השכלתה בתיכון. שם סיימה את לימודיה במגמת נדל'ן. היא החליטה להמשיך את לימודיה לאחר שבילתה כמעט חמש שנים בעבודה בטרזנה.

דבי שרב הורים

דבי נולדה וגדלה בבית פרברי פשוט הממוקם בטרזנה, קליפורניה, ארצות הברית על ידי הוריה האוהבים. זה אותו מקום בו הכירה את בעלה לשעבר, דני טרחו. עם זאת, מידע לגבי אביה ואמה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שדבי ידועה בהרחקת המידע האישי שלה מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה יעודכנו לאחר אישור וזמין.

הבעל של דבי שרב

האם דבי נשואה? שרב היה נשוי בעבר דני טרחו מ-1997 עד 2009. דרכיהם של השניים נפרדו מסיבות בלתי ניתנות לגישור. מאז, דבי הצליחה להרחיק מהציבור פרטים על חייה האישיים. לכן, ידוע אם היא נשואה מחדש או עדיין רווקה. פרטים נוספים על חיי האהבה הנוכחיים שלה ועל בעלה יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין.

ילדי דבי שרב

דבי בורכה בשני ילדים מנישואיה עם דני. הם כוללים בת אחת בשם דניאל ובן, גילברט . היא גם הפכה לאם החורגת של שני ילדיו האחרים של דני רבקה, חוסה ואזמרלדה מנישואיו הקודמים של דני.

השווי הנקי של דבי שרב

שרב היא שחקנית אמריקאית, אשתו לשעבר של דני טרג'ו ומתווך מקצועי, שלה שווי נקי מוערך של כמיליון דולר.

האם דבי שרב עדיין בחיים? מוות

דבי בחיים ולא היו טענות שהיא חולה או שיש לה בעיות בריאותיות. היא במצב בריאותי טוב וכרגע היא ממשיכה בקריירה שלה כרגיל.

לקרוא: Janet Surtees ביו, גיל, אתניות, גובה, משפחה, ג'יימס ארנס, ילדים, שווי נקי, מוות

דבי שרב דני טרחו

דן טרג'ו הוא שחקן אמריקאי מוכשר שזכה לתהילה בזכות תפקידיו במספר סרטים הוליוודיים מצליחים כמו קון אייר, בועת בוי, דספרדו, The Latter, Breaking Bad ועוד רבים. דן ודבי נפגשו בסט בשנת 1995 בטרזנה.

מאוחר יותר הם התחתנו בטקס חתונה פשוט שנערך בשנת 1997. יחד הם התברכו בשני ילדים אך הם סיימו את גירושיהם בשנת 2009. דבי החליטה לשכב ולעבוד כמתווך מקצועי עבור ReMax Olson & Associates בלוס אנג'לס, קליפורניה לאחר הגירושים המכוערים.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של דבי

  • חוק ג'ק (2005)
  • רחובות של דם