דבי טיריקו (אשתו של מייק טיריקו) שווי נקי, ביו, גיל, גובה, הורים, ילדים ומוצא אתני

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום דבי טיריקו
צילום דבי טיריקו

דבי טיריקו ביוגרפיה | ויקי

דבי טיריקו היא חובבת כדורסל ושחקנית מארצות הברית המוכרת בעיקר כאשתו של שדר הספורט הבולט מייק טיריקו. היא זכתה במכתבים של ארבע שנים בכדורסל נשים ותלת-קפטנית של נבחרת 1989, כמו גם משתתפת בטורניר NCAA 1988, שהיה ההופעה השנייה של SU באחר העונה.

דבי טיריקו עידן | יום הולדת

בת כמה דבי? דבי כן 55 שנים בת משנת 2022. היא נולדה דבורה אן גיברץ עַל 17 בפברואר 1967 , בטרנטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית של אמריקה. היא חוגגת את יום הולדתה ב-17 בפברואר של כל שנה.

דבי טיריקו חינוך

דבי סיימה את בית הספר לניהול עם תואר B.S. בהצטיינות בפיננסים. היא המשיכה לקבל תואר שני במנהל עסקים מבית הספר לעסקים שטרן של אוניברסיטת ניו יורק. קרא גם: מייק סאליבןדבי טיריקו לאום | מוצא אתני

מהי מוצא אתני דבי? דבי שייכת למוצא אתני/מורשת מעורבת, טיריקו נולד וגדל בטרנטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית של אמריקה. ובעל אזרחות אמריקאית.

דבי טיריקו גובה | מידות

דבי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65). פרטים על מידות גופה האחרות יעודכנו בהקדם האפשרי.

דבי טיריקו הורים | מִשׁפָּחָה

הכוכבת האמריקאית המפורסמת הצליחה להרחיק את חייה האישיים מאור הזרקורים ולכן היא לא חשפה שום מידע על הוריה. לא ידוע גם אם יש לה אחים. למרות היותה אשתו של שדר הספורט הוותיק מייק טיריקו, רק כמה פרטים על חייה המוקדמים זמינים באינטרנט.

דבי טיריקו בעל | נָשׂוּי

האם דבי נשואה? דבי נשואה כיום ומאושרת לבעלה ולשדר ספורט בולט, מייק טיריקו . דבי ומייק קשרו את הקשר בשנת 1991. מייק הוא שדר ספורט אמריקאי המוכר היטב כקריין משחק-אחר-משחק של ה-NFL ב-Monday Night Football של ESPN משנת 2006 עד 2015. הוא נולד ב-13 בדצמבר 1966, בוייטסטון, ניו יורק.

דבי טיריקו מייק טיריקו

בעלה של דבי, מייק, הוא שדר ספורט של NBC Sports בארצות הברית. מ-2006 עד 2015, הוא עבד כקריין משחק אחר משחק של ה-NFL ב-Monday Night Football של ESPN במשך עשר שנים. לדונלד ומריה טיריקו יש בן בשם מייק. בארצות הברית, הוא גדל על ידי אמו החד הורית בעיר ניו יורק.

דבי טיריקו ילדים

דבי ומייק הם הורים גאים לשני ילדים מקסימים; ג'ורדן וקאמי. דבי ומשפחתה מתגוררים באן ארבור, מישיגן.

דבי טיריקו שווי נקי

דבי שמרה את השווי הנקי שלה בסוד. היא אישה צנועה שנמנעת מלמשוך תשומת לב לעצמה בכך שהיא מתהדרת בכספה בפומבי. עם זאת, תחום זה נמצא כעת בהערכה; נעדכן אותך ברגע שמידע נוסף לגבי השווי הנקי שלה יהפוך לזמין.

דבי טיריקו (מייק טיריקו) קריירה

היעדרותו של שדר הספורט האמריקאי של NBC מייקל טוד טיריקו מאולימפיאדת בייג'ינג ב-2022 הציף את החדשות. למה הוא לא יכול להשתתף באירוע? כשדר ספורט, יש לו ניסיון רב. מ-2006 עד 2015, הוא עבד כקריין משחק-אחר-משחק של ה-NFL ב-Monday Night Football של ESPN. לאחר ארבע שנים עם WTVH שלוחת CBS, מייק ערך את הופעת הבכורה שלו ב-ESPN כעוגן SportsCenter בשנת 1991. Trico, המארח הראשוני של ESPNNews, מיומן בטיפול במגוון רחב של חדשות ספורט. הוא עבד ב-WTVH (1987-1991), ESPN/ABC (1991-2016), ו-NBC Sports כשדר ספורט (2016-הווה).