אדם לשינסקי FOX News, ביו, גיל, ויקי, אישה, ספר, שיוך פוליטי, Business Insider ו-Net Worth

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של אדם לשינסקי
תמונה של אדם לשינסקי

אדם לשינסקי ביוגרפיה | ויקיפדיה

אדם לשינסקי הוא איש טלוויזיה אמריקאי רסונאליות, סופר, סופר ועורך בכיר עובד כיום כתורם ב-FOX New ס עָרוּץ. הוא גם עורך בכיר במגזין Fortune, שם הוא כותב טורים שונים בעמק הסיליקון ובוול סטריט. אדם מרבה להופיע בתוכניות השיח של FOX, Bulls and Bears, Cashing, Your Neil Cavuto ו-Cavuto.

חינוך אדם לשינסקי

לשינסקי סיים תואר ראשון בהיסטוריה ובמדעי המדינה מאוניברסיטת אילינוי של אורבנה-שמפיין במחוז שמפיין, אילינוי.עידן אדם לשינסקי

בן כמה אדם? לשינסקי הוא בערך בן 57 נכון לשנת 2021, הוא נולד וגדל בסקוקי, אילינוי, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי תאריך לידתו ויום הולדתו המדויקים עדיין אינו זמין. עם זאת, פרטים נוספים על גילו יעודכנו לאחר אישור זמין. קרא גם: פיל קיטינג

אדם לשינסקי לאום | מוצא אתני

לשינסקי הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא גדל במשפחה הכל-אמריקאית שהוקמה בסקוקי, אילינוי, ארצות הברית. לכן, הוא ממוצא אתני ומורשת לבנה.

גובה אדם לשינסקי

אדם עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 8 אינץ' (1.72 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מדידות הגוף האחרות שלו עדיין בבדיקה. צבע השיער של לשינסקי שחור וצבע עיניו חום כהה.

אדם לשינסקי אמא | אַבָּא

לאשינקי נולד וגדל בשכונה פרברית פשוטה באילינוי, שיקגו, ארה'ב. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא אוהב להרחיק את ענייני המשפחה האישיים שלו מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו יעודכנו לאחר אישור זמין.

אשתו של אדם לשינסקי

האם אדם נשוי? לשינסקי נשוי באושר לאשתו רות קירשנר. השניים קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי בו השתתפו חברים קרובים ובני משפחה בשיקגו, אילינוי. יחד אדם ורות מתברכים בבת אחת בשם לאה. המשפחה מתגוררת בסן פרנסיקו, קליפורניה.

ילדי אדם לשינסקי

אדם ואשתו חולקים בת אחת יפה בשם לאה לשינסקי. מידע נוסף על בתו של לשינסקי יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

ספר אדם לשינסקי בתוך אפל | תפוח עץ

אדם הוא מחבר ספרו שלו בשם Inside Apple: How America's Most Admired–and Secretive–Company Really Works שפורסם בינואר 2012. בספר, לאשינקי מספק מבט מבפנים על המערכות הסודיות ומסביר את אסטרטגיות המנהיגות הטובות ביותר אפשר למייסד אפל סטיב ג'ובס ולחברתו לייצר את המוצרים והשירותים הנמכרים ביותר. הספר זמין למכירה באמזון ובכל חנויות הספרים.

השתייכות פוליטית של אדם לשינסקי

מידע לגבי השתייכותה הפוליטית של לשינסקי נמצא כעת בבדיקה למרות השערות כי היא תומכת במפלגה הרפובליקנית של ארצות הברית. עם זאת, מידע נוסף לגבי השתייכותו הפוליטית של אדם יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אדם לשינסקי עוזב את הון

אדם זוכה להכרה נרחבת על כך ששימש כתורם ב-FOX News ועורך בכיר של מגזין Fortune. הוא הצטרף למגזין Fortune בתחילת 2001 לאחר שעבד כמפקח מערכת עבור כל הכנסים של Fortune כמו Fortune Brainstorm Tech במשך קרוב לשנתיים. לשינסקי עדיין עובד במגזין Fortune וכתיבתו מתמקדת בעיקר בעמק הסיליקון ובעניינים אחרים המתעוררים בוול סטריט ביזנס.

אדם לשינסקי פוקס ניוז | Business Insider

לשינסקי משמש כיום כתורם ופרשן ברשת FOX News. הוא מופיע בעיקר בתוכניות Cavuto Business של התחנה, Cashin in ו-Your World With Neil Cavuto. אדם מאזן בין עבודתו ברשת לבין תפקידו העיקרי כעורך בכיר במגזין Fortune. הוא ידוע כסיקור סיפורים שונים על אפל, Hewlett-Packard וגוגל.

לשינסקי אפילו כתב מאמרים על וולס פארגו, אינטל, איביי, טוויטר ותעשיית ההון סיכון. לפני Fortune ו-FOX News, אדם עבד כבעל טור ב-The San Jose Mercury News ו-The Street.com. הוא אפילו עבד ככתב ועורך ב-Crain's Chicago Business. הוא אפילו שימש ככתב טוקיו ב'ניקי וויקלי' במשך שנה אחת כשהיה מלומד של הנרי לוס.

רכיבה פראית אדם לשינסקי | אובר אדם לשינסקי

Wild Ride הוא ספרו השני של אדם שראה אור ב-23 במאי 2017. הספר מתמקד וחושף את הסיפור האמיתי שלא סופר של אובר וכיצד מייסדי החברה שואפים להפוך את העסק לרווחי יותר ומלא תושייה בכל שנה תוך הרחבת גבולותיו ל- עוֹלָם

אדם לשינסקי שווי נקי

לאשינקסי הוא איש טלוויזיה ידוע, סופר, סופר ועורך בכיר שיש לו שווי מוערך של כמיליון דולר