דנה טיילר CBS, ביו, גיל, שווי נקי, גובה, שכר, ירידה במשקל ובריאות של הבעל

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של דנה טיילר
תמונה של דנה טיילר

דנה טיילר ביוגרפיה | ויקי

דנה טיילר היא עיתונאית וכתבת אמריקאית שעובדת כיום ככותבת ומגישת ב-CBS News הממוקמת בניו יורק. בעבר היא עבדה כעוגן וככתבת ב-WCOL radion ו-WBNS-TV בקולומבוס כמתמחה. ג'סיקה גם הציגה את מהדורות החדשות של 17:00 בצהריים ב-WABC-TV בניו יורק.

חינוך דנה טיילר

טיילר למד בבית הספר התיכון תומס וורת'ינגטון. מאוחר יותר, היא סיימה את לימודיה באוניברסיטת בוסטון עם מגמות בעיתונות משודרת. דנה מחזיקה גם בתואר דוקטור לשם כבוד לאותיות מאוניברסיטת סנט ג'ון. היא אפילו קיבלה את פרס הבוגרים לשירות מצטיין מאוניברסיטת בוסטון.

דנה טיילר גיל | יום הולדת

בת כמה דנה? טיילר הוא 63 שנים בת 2021. היא נולדה ב-24 בנובמבר 1958 בפורט לודרדייל. פלורידה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-24 בנובמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל קשת. קרא גם: עלי באומןדנה טיילר לאום | מוצא אתני

טיילר מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בפורט לודרדייל. פלורידה, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת מעורבת.

דנה טיילר גובה | מידות

דנה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ') וגם שומרת על משקל גוף של 121 פאונד (55 ק'ג). פרטים על מידות הגוף האחרות שלה נמצאים כעת בבדיקה.

דנה טיילר הורים

טיילר נולד וגדל בפורט לודרדייל. פלורידה על ידי הוריה. היא בתו של וולדו. ח (אבא), רוקח בקולומבוס. מידע על אמה ואחיה עדיין אינו זמין. אף על פי כן, לסבא רבא שלה קראו ג'יימס סנקה טיילר. ג'יימס היה הפקיד השחור הראשון של בית הנבחרים של אוהיו.

דנה טיילר נשואה | בעל, פיל קולינס

דנה נשואה? טיילר נשואה לאהבת חייה, פיל קולינס. השניים נפגשו בזמן שפיל התגרש ממערכת היחסים הקודמת שלו. בני הזוג אוהבים להרחיק את המידע האישי שלהם מהציבור. לפיכך, פרטים נוספים על ילדיה של דנה ישותפו ברגע שיאושרו כזמינים.

שווי נקי של דנה טיילר

טיילר הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של 2 מיליון דולר. סכום זה נאמד בהתאם למספר הנכסים על שמה ומשכורתה השנתית המדויקת.

משכורת דנה טיילר

דנה העובדת ככתבת וכתבת CBS המבוססת בניו יורק מרוויחה משכורת שנתית משוערת הנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.

דנה טיילר ירידה במשקל

מידע לגבי תוכנית ההרזיה של דנה אינו זמין כרגע למרות שיש השערות שהיא ירדה במשקל בעבר. עם זאת, פרטים נוספים על תוכנית ההרזיה שלה יעודכנו ברגע שיאושרו.

דיינה טיילר חדשות CBS

דנה משמשת כיום ככתבת ואושיית ערוץ WBNS-TV 10 שבסיסה בניו יורק. היא החלה את הקריירה שלה כמתמחה ב-WBNS-TV בקולומבוס, אוהיו לפני שעברה לעיר ניו יורק ביוני 1990. היא הצטרפה ל-CBS כאושיית סוף שבוע לפני שקודמה לבסוף למגישת ערב יומית. ב-WBNS-TV, טיילר עבד לצד דייב קיילור בתחנות שנרכשו לראשונה בלוויין ב-1987.

לאחר מכן היא זכתה בפרס אמי לאחר שהשיקה מופע בפריסה ארצית עם דייב בשם Heart of Ohio. דנה הייתה גם חלק מהצוות האפרו-אמריקאי הראשון בניו יורק שעיגנה מהדורת חדשות פופולרית. בנוסף, טיילר גם צבר יותר ניסיון בתור אושיית סוף שבוע וככתב עבור WABC-TV לאחר שעזב את WCBS לזמן קצר. היא חזרה רשמית לתחנה באפריל 2006. דנה חגגה 30 שנה ב-WCBS-TV ביולי 2020.