דני ימאשירו ביו, גיל, לאום, גובה, הורים, אישה, שווי נקי, רדיו, ספרים, כנסייה, הישרדות,

ארצות הברית [ארה'ב]
 דני ימאשירו
דני ימאשירו

ביוגרפיה של דני ימאשירו

דני ימאשירו הוא איש רדיו, אוונגליסט, כומר, ספר רבי מכר וחוקר מהונולולו, הוואי. הוא ידוע כמי ששרד נפילה של 400 רגל מרכס Nuuanu Pali בהונולולו, הוואי. הוא המלומד הראשון שנתן עדות על טראומת ילדות ביחס לנשיאים אמריקאים. הוא היה הכומר המייסד של כנסיית ישו בקפולי, המזוהה עם הכנסייה החופשית האוונגליסטית של אמריקה, שם שימש ככומר בכיר במשך תשע שנים, מ-1998 עד 2007.

קריירה של דני ימאשירו

דני ימאשירו הוסמך ככומר במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס בשנת 2021. (MIT). המחקר של יאמאשירו על נשיאים אמריקאים וטראומה בילדות נוקט בגישה בין-תחומית למדעי החברה, המשלבת פסיכולוגיה חינוכית, היסטוריה נשיאותית וחינוך דתי כדי לחקור השלכות על מסלולי ההתפתחות של ילדים לקראת גיבוש מנהיגות. חקירותיו מבוססות תיאורטית על יצירותיו של לב ויגוצקי. על עבודתם של הרברט א. סיימון, אלברט בנדורה ונתן לייטס, הוא ביסס את מחקריו הקודמים על השפעות דתיות על קבלת החלטות נשיאותיות.

הוא הקים את Jesus Christ Is Calling You Evangelistic Ministry, Inc. (JCCY) בשנת 1993 והחל לקיים מפגשי אוהלי תחייה בקנה מידה גדול בכל רחבי הוואי. הארגון שלו, Paradise Global Mission, נוסד בשנת 1998 וצמח לשרת מספר מדינות ברחבי העולם עם מרפאות רפואיות ודנטליות, מרפאות ספורט וסוגים שונים של סיוע הומניטרי באמצעות סיוע לכנסיות נוצריות באזורים מרוחקים. הוא ייסד את כנסיית ישו בקפולי, המזוהה עם הכנסייה החופשית האוונגליסטית של אמריקה, ושימש ככומר בכיר שלה במשך תשע שנים (1998–2007).Yamashiro עוגן את A Slice of The Good Life, המשודרת מדי יום ברחבי ארצות הברית, כמו גם ברחבי העולם באונטריו, קנדה, קנט, אנגליה ומליבאליי סיטי, הפיליפינים, ושודר בעבר ב-Salem Communications 99.5 KKLA-FM ב- Greater [ [לוס]]. ב-99.5 KGU-FM של Salem Communications, הוא מנחה את The Good Life Hawaii, תוכנית הרדיו היומית הנוצרית היחידה של הוואי המבוססת המקומית.

עידן דני ימאשירו

בן כמה דני? Yamashiro הוא בן 54 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-5 בדצמבר 1967 בהונולולו, הוואי, ארצות הברית.

חינוך דני ימאשירו

ימאשירו קיבל תואר שני באמנויות ליברליות עם התמקדות בממשל מאוניברסיטת הרווארד בקיימברידג', מסצ'וסטס. ב-25 במאי 2017, הוא גם קיבל את התעודה שלו מההתחלה ה-366 של הרווארד. ימאשירו קיבל תואר ראשון בלימודי מקרא ותיאולוגיה מאוניברסיטת צ'מינאדה בהונולולו, הוואי, בשנת 1987, ואת התואר השני שלו באמנויות בתערוכת תנ'ך מאוניברסיטת ביולה ובית הספר לתיאולוגיה טלבוט בלה מירדה, קליפורניה, בשנת 1993. הוא למד תיאולוגיה בבית הספר הקיץ של אוניברסיטת אוקספורד ב-Christ Church, אוקספורד, אנגליה.

דני ימאשירו לאום | מוצא אתני

איזה מוצא אתני זה דני? הוא שייך לאתניות/מורשת המעורבת, הוא נולד וגדל בהונולולו, הוואי, ארצות הברית והוא בעל אזרחות אמריקאית.

משפחת דני ימאשירו | הורים | אחים

דני נולד וגדל בהונולולו, הוואי, ארצות הברית הכומר דוד ט. יאמאשירו, האב. אביו היה כדורגלן וכדורסל עבור האב קנת א. בריי. הוא נינו של בלש הוואי המפורסם צ'אנג אפאנה, בהשראת הדמות ההוליוודית צ'רלי צ'אן, שנוצרה על ידי בוגר הרווארד ארל דר ביגרס ב-1907.

אשתו של דני ימאשירו

איש הרדיו נשוי באושר ג'יימי יאמאשירו. יחד הם התברכו בשלושה ילדים: אלי ימאשירו, יו יאמאשירו ולוק ימאשירו. המשפחה מתגוררת בברוקליין, מסצ'וסטס בארצות הברית של אמריקה.

שווי נקי של דני ימאשירו

למטיף האמריקאי יש שווי נקי מוערך של 0f 1.5 מיליון דולר, אותו הרוויח לאורך הקריירה שלו. הוא עשה הון טוב מעבודתו כמנחה רדיו, אוונגליסט, כומר, סופר וחוקר.

רדיו דני ימאשירו

Yamashiro הוא המנחה של A Slice of The Good Life, המשודרת מדי יום באונטריו, קנדה, קנט, אנגליה, ו-Malaybalay City, הפיליפינים, ושודר בעבר ב-Salem Communications 99.5 KKLA-FM בלוס אנג'לס רבתי. ב-Salem Communications 99.5 KGU-FM, הוא מנחה את The Good Life Hawaii, תוכנית הרדיו הנוצרית המקומית היחידה בהוואי.

דני ימאשירו הישרדות

ב-22 בדצמבר 1985, יאמאשירו החליק ונפל לגובה של 300 רגל (91 מטר) ולאחר מכן עוד 100 רגל (31 מטר) בזמן שניסה להציל את חברתו התקועה מאסון טיפוס הרים של 20 רגל (6 מטר). הנפילה השנייה אירעה במהלך ניסיון בריחה ונלכדה בקלטת. הוא מוצג במהדורות חדשות מקומיות בהוואי. הוא נותר בתרדמת לאחר שסבל מטראומה חמורה בראש, שברים במוח, מספר קרעים בקרקפת, שבר בכף הרגל, איברים פגומים, חתכים עמוקים וכף רגל מרוסקת.

כנסיית דני ימאשירו

Yamashiro יצר את Jesus Christ Is Calling You Evangelistic Organization, Inc. (JCCY) בשנת 1993 וארגן סדרה של מפגשי אוהלי תחייה רחבי היקף ברחבי הוואי. מאז 1998, ארגונו תמך בעבודתן של כנסיות נוצריות באזורים כפריים על ידי הקמת Paradise Global Mission, שהתרחבה עם מרפאות רפואיות ודנטליות, מרפאות ספורט וסוגים רבים של סיוע הומניטרי כדי להגיע למדינות רבות ברחבי העולם.

ספרי דני ימאשירו

 • 1997; גן עדן קורא: סיפור מלהיב של האוונגליסט של הוואי.
 • 1998; דע את עתידך היום. ישוע המשיח קורא לך
 • 2000; עיצוב מחדש רוחני של הוואי נוצרי
 • 2003; החיים הטובים: עידוד שאתה צריך כשאתה צריך את זה.
 • 2004; אבני בניין לחיים טובים יותר.
 • 2007; גלה את האלוף שבך.
 • 2008; אוונגליזם מוצלח 100% מהזמן.
 • 2011; גן עדן קורא: סיפור מלהיב של הישרדות ותקווה מאת האוונגליסט של הוואי.
 • 2012; Winner's Edge.
 • 2016; משחרר את הגדולה שבך.