דרו גריפין CNN, ביו, גיל, ויקי, אישה, שווי נטו, משפחה, נשוי, משכורת, CBS 2 וחינוך

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של דרו גריפין
תמונה של דרו גריפין

דרו גריפין ביוגרפיה | ויקיפדיה

דרו גריפין הוא עיתונאי שידור וכתב חדשות אמריקאי המשמש כיום ככתב של חדשות CNN בניו יורק. לפני CNN, הוא שימש ככתב תחקיר של חדשות CBS 2 שבסיסה בלוס אנג'לס במשך כמעט עשור. גריפין מוכר גם על כך שהוא סיקר את ההשלכות של הוריקן קתרינה בספטמבר 2015 והוביל את שוטרי משטרת ניו אורלינס לחקירת משטרה.

דרו גריפין חינוך

גריפין למד באוניברסיטת אילינוי באורבנה שמפיין, שם סיים תואר ראשון בעיתונות שידור ותקשורת.

עידן דרו גריפין

בן כמה דרו? גריפין הוא כבן 56 נכון לשנת 2021. הוא נולד בפרברי ארצות הברית. עם זאת, מידע על תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על יום ההולדת של דרו יעודכנו ברגע שהוא יהיה זמין. קרא גם: דנה לושלאום דרו גריפין | מוצא אתני

גריפין הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל במערך משפחתי הכל-אמריקאי שבסיסו בארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא לבן.

דרו גריפין גובה

גריפין עומד בגובה של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. לדרו יש שיער שחור מכנסיים קצרים וצבע העיניים שלו לוז.

דרו גריפין הורים | מִשׁפָּחָה

גריפין נולד וגדל בשכונה פרברית בארצות הברית על ידי הוריו התומכים. עם זאת, מידע בנוגע לאם, האב והאחים של hsi נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שהוא ידוע בכך שהוא ממש פרטי וחשאי ידוע לשמצה עם הרקע המשפחתי האישי שלו. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו של גריפין ישותפו לאחר אישור זמין.

אשתו של דרו גריפין

האם דרו נשוי? גריפין נשוי כעת לאשתו המקסימה, בקי מרטין. הצמד החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך ב-2 באפריל 2005, מול חברים קרובים ובני משפחה שנכחו במעמד. דרו הוא כעת אב לבן אחד בשם טובי ולשני בנים חורגים נוספים; ג'ואי ווייד מנישואיה הקודמים של אשתו. אחיה של בקי הוא שחקן טובא מאומן מאוד.

משכורת דרו גריפין

גריפין עובד ככתב חדשות וכתב עבור חדשות CNN שבסיסה בניו יורק, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 56,000 ל-90,000 דולר בשנה.

דרו גריפין חדשות CNN | חדשות CBS 2

גריפין משמש כיום ככתב חדשות וכתב של חדשות CNN הממוקם בניו יורק. הוא הצטרף לתחנה ב-2004 לאחר שעבד ב-CBS 2 News בלוס אנג'לס, קליפורניה במשך כמעט עשר שנים. בתקופתו ב-CBS 2, הוא הצליח לסקר את ההשלכות של הוריקן קתרינה עוד בספטמבר 2005. הוא גם מסר דוחות ביזה משוטרים שונים והוביל את המקום בחקירות שונות.

ב-CNN, גריפין קיבל פרס אמי עסקי ודיווח פיננסי ב-2005 על הדיווח הפופולרי שלו על חברת פורד. בשנת 2006, הוא זכה בפרס האמי השני שלו עבור סרט הדוקומנטרי של מציגות CNN בשם Hot to Rob a Bank ושלישי בשנת 2007, בזכות סיפורי ההוצאה הנסתרת שלו על אנדרסון קופר 260.

לפני שהצטרף ל-CNN ו-CBS 2, גריפין עבד גם ככתב חוקר עבור KIRO TV שבסיסה בסיאטל במשך קרוב לחמש שנים, שם סיקר הרבה דיווחים ועדכונים חדשותיים משפיעים שזכו אותו בתשומת לב ואמינות ברחבי ארצות הברית.

דואר אלקטרוני של דרו גריפין

אתה יכול להגיע לדרו ולצוות שלו דרך חשבון הטוויטר שלו @DrewGriffinCNN או דרך כתובת הדואר האלקטרוני הרשמית שלו הידועה בשם [email protected].

שווי נטו של דרו גריפין

גריפין הוא עיתונאי טלוויזיה וכתב בעל שם בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.