דיוויד גוגינס ביוגרפיה, גיל, ספרים, אישה, ציטוטים, שווי נטו, הרמת יד, גובה, דיאטה, קניות, תקליטו Pull Up ו-Can't Hurt Me

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של דיוויד גוגינס
תמונה של דיוויד גוגינס

דיוויד גוגינס ביוגרפיה | ויקיפדיה

דיוויד גוגינס הוא סופר אמריקאי, רץ אולטרה-מרתון ורוכב אופניים אולטרה-דיסטנס הידוע כיום ככותב ספרים רבי מכר כמו Can't Hurt Me (2018) ו-Built Not Born (2019). הוא מוכר גם כחותם הצי של ארצות הברית בדימוס וחבר לשעבר במפלגת השליטה האווירית הטקטית של חיל האוויר של ארצות הברית שעבד במלחמת עיראק. דיוויד תיעד זיכרונות על חייו בעבודה בחיל האוויר וההתעללות שסבל מאביו בילדותו בסרט Can't Hurt Me.

חינוך של דיוויד גוגינס

גוגינס למד בבית ספר תיכון פרטי בוויליאמסוויל, ניו יורק. משם היא סיימה את הכשרת BUD/S עם Class 235 בשנת 2004 לאחר שלושה ניסיונות כושלים. לאחר מכן סיים דיוויד את בית הספר לצבא ריינג'ר וזכה בפרס האיש המתגייס העליון.

עידן דיוויד גוגינס

בן כמה דוד? גוגינס הוא בן 46 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-17 בפברואר 1975 בבפאלו, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-17 בפברואר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מזל דלי. קרא גם: דריל ברייתווייטדיוויד גוגינס לאום | מוצא אתני

גוגינס הוא אזרח אמריקאי מלידה. הוא נולד וגדל בבפאלו, ניו יורק, ארצות הברית. הוא ממוצא/מורשת/מוצא אפרו-אמריקאי.

דיוויד גוגינס גובה

דוד עומד בגובה של 6 רגל 2 אינץ'. הוא גם שומר על גובה ממוצע של 6 רגל 2 אינץ' (1.88 מ'). הוא אדם בעל גזרה בנוי היטב וגם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-86 קילוגרם (190 איבס). שערו של גוגין קירח וצבע עיניו חום כהה.

דוד גוגינס הורים | מִשׁפָּחָה

גוגינס גדל בוויליאמסוויל, ניו יורק, ניו יורק כבן של טרוניס גוגינס (אבא) וג'קי גוגינס (אמא). יש לו גם אח אחד בשם טרוניס ג'וניור דייוויד שימש כשכיר במשטח החלקה של אביו כשהיה בן שש. עם זאת, הוא הצליח לברוח עם אמו ואחיו מההתעללות המתמדת שחוו מאביו של גוגינס. הוא מדבר על ההתעללות בספרו שכותרתו לא יכול להזיק לי.

אשתו של דיוויד גוגינס

דוד נשוי? גוגינס נשוי כיום לחיי האהבה שלו, אליסה גוגינס. שתי ציפורי האהבה החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך ב-2005 מול חברים קרובים ובני משפחה. מאז, גוגינס ואשתו אליסה ידועים לשמצה בכך שהם מרחיקים את חיי הנישואים האישיים שלהם מהציבור.

ספרי דיוויד גוגינס

  • בנוי לא נולד (2019)
  • לא יכול לפגוע בי (2018)

דיוויד גוגינס Pull Up Hand | Pull Up Record

על פי הממצאים שלנו, דייוויד ניסה וזכה בתואר שיאי גינס של ביצוע 4,020 משיכות ב-24 שעות בשנת 2013. הוא הצליח לשבור את השיא על ידי ביצוע 4,030 משיכות ב-24 שעות. לכן, שיא ה-Googins Pull up הוא 4,030 ב-24 שעות.

דיוויד גוגינס לא יכול להזיק לי

Can't Hurt Me הוא ספר הזיכרונות של דיוויד גוגינס משנת 2018, שבו הוא מתאר את הסיוט וההתעללות שעבר כילד ואיך זה גרם לו להיות כל כך אומלל ומדוכא. בסופו של דבר, הוא מתגבר על הדיכאון שלו והוא מתעד כיצד חייו השתנו מאדם צעיר עם עודף משקל לאייקון מצליח מאוד של צבא ארצות הברית.

דיוויד גוגינס דלתא כוח וחותם חיל הים

דיוויד הגיש בקשה להצטרף לחיל האוויר של ארצות הברית, לאחר שניסיונו להגיש בקשה לסוללת הכושר המקצועי של השירותים המזוינים (ASVAB) נכשל פעמיים. עם זאת, הוא הוצא מהאימונים בשל תכונת תא המגל שלו. לפיכך, הוא נאלץ לעבור ניתוח ולחזור לאימון אך הוא סירב.

במקום זאת, הוא השלים את אימוני חיל האוויר הטקטי של חיל האוויר של ארצות הברית והצטרף ל-TACP ב-1994. הוא עזב את חיל האוויר ב-1999 וסיים את הכשרת BuD/S שם שובץ ל-SEAL TEAM 5. הוא הוצב בעיראק ובאפגניסטן. גוגינס סיים את לימודיו בבית הספר 'צבא ריינג'ר' ב-2004.

השווי הנקי של דיוויד גוגינס

גוגינס הוא סופר אמריקאי ידוע, דובר מוטיבציה, רץ אולטרה-מרתון, חייל חותם הצי של ארצות הברית לשעבר, בעל שווי מוערך של כ-2.5 מיליון דולר.

דיאטה ואימונים של דייוויד גוגינס

על פי המחקר שלנו, דיוויד עוקב אחר דיאטה קטוגנית הכוללת כמות גבוהה של שומן, חלבון בינוני ופחמימות דלות. Googins גם עושה יותר מ-4,000 משיכות לאחר 24 שעות כשגרת האימון הרשמית שלו.

מוטיבציה וציטוטים של דיוויד גוגינס

אלו הם כמה מהציטוטים שגוגינס אוהב לומר כדובר מוטיבציה:

  • אני לא מפסיק כשאני עייף, אני מפסיק כשאני לא
  • מהרגע שאתה נושם את הנשימה הראשונה שלך, אתה הופך זכאי למות
  • הגדולה מושכת את הבינוניות לתוך הבוץ
  • הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לאדם הוא להיות מתורבת
  • קשיחות נפשית היא אורח חיים