דיוויד קלבר ביו, גיל, CNN, חתונה, שותף, הורים, ויקיפדיה, NBC 4 ו-WAVY 10

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של דיוויד קלבר
תמונה של דיוויד קלבר

דיוויד קלבר ביוגרפיה

דיוויד קלבר הוא עיתונאי אמריקאי עטור פרסים המשמש כיום ככתב בינלאומי עבור CNN שבסיסו בבייג'ינג, סין. האחריות העיקרית שלו היא לספק עדכוני חדשות וסיפורים המשפיעים על סין ועל כל אזור אסיה. לפני CNN, מארק עבד ככתב וכעוגן עבור NBC 4 בוושינגטון הבירה.

עידן דיוויד קלבר

בן כמה דוד? קלבר הוא כבן 30 עד 31 נכון לשנת 2021. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו עדיין אינו זמין. עם זאת, פרטים נוספים על גילו ישותפו לאחר אישור זמין. קרא גם; קייטלן קולינס

דיוויד קלבר חינוך | וויליאם ומרי

קלבר למד בתיכון גונזגה קולג'. לאחר מכן המשיך לקולג' של וויליאם ומרי בווירג'יניה שם סיים תואר ראשון בלימודים היספנים. דוד גם למד בלימודי המזרח התיכון ולמד ערבית במשרה חלקית לפני שעבר לבייג'ינג, סין.הורים דיוויד קלבר

דייוויד נולד וגדל על ידי הוריו בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת במחוז פיירפקס, וירג'יניה. אמו היא ילידת קובה בעוד שמידע לגבי אביו עדיין אינו זמין. לפיכך, דיוויד הוא ממוצא ומורשת קובנית-אמריקאית. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו של דוד יעודכנו ברגע שזה יהיה זמין לציבור.

דיוויד קלבר גובה

קלבר ניצב בגובה של 5 רגל 8 אינץ' (1.70 מ'). הוא גם שומר על משקל ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה.

אשתו של דיוויד קלבר | חֲתוּנָה

האם דוד נשוי? קלבר לא פרסם בפומבי את מצבו המשפחתי למרות השערות שהוא נשוי או במערכת יחסים. הוא גם נשאר חשאי עם חיי הדייטינג שלו ברשתות החברתיות ובראיונות שונים. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שדיוויד ייכנס למערכת יחסים או כשנגלה פרטים חדשים על חיי האהבה שלו.

דייוויד קלבר בהיותו הומו

מידע על נטייתו המינית של דוד עדיין בבדיקה. הכתב הבינלאומי הפופולרי של CNN עדיין לא התייחס לספקולציות הטוענות שהוא הומו.

שווי נקי של דיוויד קלבר

דייוויד הוא עיתונאי וכתב אמריקאי בעל שווי מוערך של כמיליון דולר. סכום זה נאמד בהתאם למספר הנכסים על שמו ומשכורתו השנתית.

דייוויד קלבר CNN

קלבר משמש כיום ככתב בינלאומי עבור CNN המבוסס בסין. הוא הצטרף ל-CNN לאחר שסיים את כהונתו ככתב בוושינגטון בערוץ NBC 4. ב-CNN הוא קיבל מספר פרסים על סיקור התפרצות נגיף הקורונה הקטלנית של סין שהחלה לקראת סוף 2019. הוא גם סיקר את הסחר בין ארה'ב לסין. מלחמה שנמשכה אפילו בשנת 2021. בפברואר 2021 זכה דייוויד בפרס ג'ורג' פולק על דיווחיו שלאחר המגפה בסין בווהאן.

דיוויד קלבר WAVY 10 | חדשות NBC ערוץ 4

לפני עבודתו ב-CNN, דיוויד שימש כעוגן כתב וכתב של NBC 4 בוושינגטון. שם הוא סיקר הרבה סיפורים מפוליטיקה וחינוך. הוא גם היה זה שסיקר את הירי בבית הספר בפארקלנד פלורידה ואת ההוריקנים אירמה ופלורנס. מארק היה גם המפיק והעורך הראשי של סרט תיעודי עטור פרסי אמי בשם מגלים מחדש את קובה .

לגלות מחדש את קובה הוא סיפור בן שלושים דקות שתיעד את מאמצי אמו וסבתו לחזור לתרבות הקובנית הילידית לאחר כמעט שני עשורים. בנוסף, דיוויד שימש ככתב עוגן ומשימה כללית עבור WAVY-TV בהמפטון רודס, וירג'יניה לפני שהצטרף ל-NBC 4.

משכורת דיוויד קלבר

קולבר העובד ככתב עבור CNN בבייג'ינג, סין, מרוויח משכורת שנתית מוערכת שנעה בין 56,500 $ - 120,000 $.