ג'ניפר מארי בראון (אשתו של ג'ייק טפר) ביוגרפיה, גיל, ויקי, חתונה, שווי נטו, ילדים וחינוך

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'ניפר מארי בראון
תמונה של ג'ניפר מארי בראון

ג'ניפר מארי בראון ביוגרפיה | ויקיפדיה

ג'ניפר מארי בראון היא סלבריטאית אמריקאית, סופרת ומנהלת שטח המוכרת היטב כאשתו הנשואה המקסימה של כתב CNN הנודע ג'ייק טפר. היא גם עובדת כמנכ'לית הפדרציה האמריקנית להורות מתוכננת שבסיסה בוושינגטון. בראון גם הוציאה לעבוד כסופרת בחברת כתבי עת לפני שפרסמה את ספרה הראשון בשם 'רשימת השנאה' בשנת 2009. הספר הפך לרב מכר מיידי ונמכר במיליוני עותקים ברחבי העולם.

חינוך ג'ניפר מארי בראון

בראון סיימה את בית הספר התיכון ואת השכלתה היסודית בעיר הולדתה במינסוטה. לאחר מכן סיימה את התואר הראשון שלה באוניברסיטת מיזורי, ארצות הברית.

גיל ג'ניפר מארי בראון

בת כמה ג'ניפר? מארי בראון היא בת 44 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-11 במאי 1977 במינסוטה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-11 במאי מדי שנה. מזל הלידה של מארי בראון הוא מזל שור. קרא גם: מרפי קלייר לבסקג'ניפר מארי בראון גובה

בראון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 5 אינץ' (1.65 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-49 קילוגרם (107 פאונד). מידות הגוף האחרות של מארי הן 32-24-33 ויש לה גזרה קטנה של גוף עם עיני לוז מלאות חיים ושיער בלונדיני. היא גם יהודייה. מארי החליטה להיות יהודיה בגלל בעלה שלקח אותה למחנה יהודי בפוקונוס.

ג'ניפר מארי בראון לאום | מוצא אתני

מארי בראון מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בשכונת פרברים הממוקמת במינסוטה, ארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא קווקזי. לכן, היא ממוצא/מורשת/מוצא לבן-אמריקאי.

משפחת ג'ניפר מארי בראון

ג'ניפר נולדה וגדלה בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בארצות הברית על ידי הוריה האוהבים. היא גדלה כבתם של לינדה בראון (אמא) ותומאס ה. בראון (אבא). אביה של מארי הפעיל חנות סחורות בזמן שאמה פרשה מעבודתה כמפקחת בשירות לקוחות של חברת Southwest Airlines בנמל התעופה הבינלאומי של קנזס סיטי.

ג'ניפר מארי בראון חתונה | הבעל ג'ייק טפר

האם ג'ניפר נשואה? מארי בראון נשואה כיום לבעלה, ג'ק טאפר. שתי ציפורי האהבה החליפו נדרים בטקס פרטי ואינטימי שנערך בספטמבר 2006 בקנזס סיטי, מיזורי. בחתונה השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה מהצד של ג'ניפר ובעלה בלבד. בראון פגש את ג'ייק בפעם הראשונה כשמונה לסקר את העדכונים האחרונים של הקמפיין הנשיאותי של 2004 שנערך בארגון שלה בשם Planned Parenthood.

השניים החליפו מספרים והחלו לצאת כמעט עשור לפני שלבסוף ירדו במורד המזבח. ג'ייק טאפר הוא עיתונאי וסופר אמריקאי מפורסם המוכר באופן נרחב כמגיש חדשות ימי חול ומנחה ב-CNN The Lead עם ג'ייק טאפר. טפרס הוא גם המנחה הראשי של מדינת האיחוד של CNN, תוכנית יום ראשון בבוקר ציבורית. נולד וגדל בניו יורק, ניו יורק על ידי הוריו ממוצא יהודי.

לאחר מכן החל טפר את הקריירה שלו בטלוויזיה ככתב ABC בשנת 2003. לאחר מכן הוא הפך לכתב בוושינגטון די.סי ולמנחה של 'בוקר טוב אמריקה'. בזמנו הפנוי הוא נהנה לבלות עם אשתו במחנה הקיץ היהודי שנקרא מחנה רמה בפוקונוס.

ילדי ג'ניפר מארי בראון

מארי בראון ובעלה הם הורים גאים לשני ילדים בוגרים בשם אליס וג'ק טפר. מידע נוסף על ילדיה של ג'ניפר ישותפו ברגע שיאושר זמין.

שווי נקי של ג'ניפר מארי בראון

מארי בראון היא סלבריטי אמריקאי מוערך מאוד, סופרת ומייסדת של פדרציית הורות שבסיסה בוושינגטון, בעלת שווי נקי מוערך של כ-4 מיליון דולר נכון לשנת 2021.