ג'סי וידרהולד WLUC, ביו, גיל, ויקי, אישה, תינוק, משפחה, שווי נקי, שכר וחדשות 6

ארצות הברית [ארה'ב]
 ג'סי צילום חוזר
ג'סי צילום חוזר

ביוגרפיה חוזרת של ג'סי | ויקיפדיה

ג'סי וידרהולד הוא עיתונאי מולטימדיה אמריקאי המשמש כיום ככתב לשכת הנקוק עבור חדשות WLUC TV6 שבסיסו במרקט, מישיגן. הוא גם משמש ככתב שטח וחוקר עבור חדשות WTAP ו-WBAY-TV בהוטון, הנקוק, מישיגן. ג'סי הצטרף לצוות החדשות של WLUC בדצמבר 2020 והוא נהנה ממופעי מוזיקה ומתנדנד בכל פעם שהוא לא באוויר.

ג'סי חינוך חוזר

וידרהולד הוא בעל תואר ראשון בכתיבה אנגלית עם קטינים במדעי המחשב מאוניברסיטת צפון מישיגן. הוא החל לראשונה את דרכו ככותב תוכן חדשותי ועוזר הפקת תוכן בתחנות מקומיות שונות לאחר סיום הלימודים.

ג'סי וידרהולד לאום | מוצא אתני

ג'סי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה במישיגן, ארצות הברית. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.עידן חוזר של ג'סי

בן כמה ג'סי? וידרהולד הוא בסביבות גיל 36 נכון לשנת 2021. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו אינו זמין כעת לציבור. עם זאת, פרטים נוספים על גילה יעודכנו לאחר אישור זמין. קרא גם: ג'ורדן סטיל

ג'סי חזר על גובה

וידרהולד עומד בגובה של 5 רגל 6 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה.

משפחת ג'סי חוזרת

ג'סי נולד וגדל בשכונה פשוטה במישיגן, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו אינו זמין כעת לציבור. ידוע גם אם יש לו אחים או אין. עם זאת, פרטים נוספים על משפחתו יעודכנו לאחר אישור זמין.

אשתו חוזרת של ג'סי

האם ג'סי נשוי? וידרהולד כרגע אינו נשוי. הוא גם לא שיתף מידע כלשהו לגבי חייו הפרטיים הרחק מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על אשתו יעודכנו ברגע שזה יאושר זמין.

ג'סי NBC בייבי

וידרהולד אינו נשוי ואין לו תינוק. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שהוא יחליט לחשוף פרטים על אשתו והתינוק לציבור.

ג'סי חזר על שווי נקי

ג'סי היא כתבת ואושיית מולטימדיה אמריקאית ששוויה הנקי מוערך בין 100,000 ל-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021. סכום זה נאמד בהתאם למספר הנכסים תחת שמה ומשכורתה השנתית.

ג'סי חזר על חדשות WLUC TV6

ג'סי משמש כיום ככתב שטח ועוגן עבור חדשות WLUC TC6. הוא הצטרף לתחנה בדצמבר 2020. הוא גם בוגר אוניברסיטת צפון מישיגן באותו חודש. הוא גם כתב של לשכת הנקוק עבור חדשות WTAP שבסיסו בפארקרסבורג, WV.

WLUC TV news היא חדשות חצי האי העליון היא תחנת טלוויזיה בעלת רישיון למרקט, מישיגן כתחנת NBC FOX News המשרתת כיום את מרכז חצי האי המערבי המערבי של מישיגן. התחנה האחות שלה היא WBAY-TV, WMTV News, WSAW-TV, WLX-TV ו-WJRT News. ג'סי משמש ככתב ב-WLUC ובתחנות האחיות שלה. ג'סי נהנה להאזין למוזיקה ולהתנדנד עם חברים.

ג'סי חזר על משכורת

וידרהולד העובד ככתב ומגיש עבור חדשות WLUC TV6 שבסיסה במרקט, מישיגן, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 55,000 ל-85,000 דולר.