ג'ולי יגר ביוגרפיה, גיל, משפחה, נישואין, שווי נקי, בית וסרטים

ארצות הברית [ארה'ב]
 ג'ולי יגר
ג'ולי יגר

ביוגרפיה של ג'ולי יגר

ג'ולי יאגר היא מפיקה ותסריטאית אמריקאית ידועה כאשתו של פול סטיבן ראד, בדרן אמריקאי שקיבל כוכב בשדרת הכוכבים של הוליווד ביולי 2015. הוא נבחר למרכיב ב-100 הסלבריטאים של פורבס ב-2019. בשנת 2021, הוא זכה בתואר 'האיש הלוהט בחיים' של מגזין פיפל.

חינוך ג'ולי יגר

ג'ולי סיימה את ההכשרה הבסיסית שלה בבית הספר התיכון Whitesboro בניו יורק. יגר הוא וירטואוז המחזיק בתעודות במדע, תצוגות ותכתובת מפתח ממכללת סנט ג'ון פישר.

ג'ולי יגר גיל ויום הולדת

בת כמה ג'ולי ייגר? ג'ולי היא בת 53 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-13 באוגוסט 1968 בניו יורק, ארצות הברית. קרא גם: ויטני פורטגובה ג'ולי יגר

ג'ולי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.70 מ').

משפחת ג'ולי יגר | הורים

אביה של ג'ולי, פרד יגר, הוא גם מומחה שיווק בהתקשרות והוא המנהיג של יגר יחסי ציבור, שהוקם ב-1997.

נישואי ג'ולי יגר

איך פול ראד פגש את אשתו? ראד פגש את ג'ולי יגר, פובליציסטית שעבדה גם כתסריטאית כשרק התחיל את הקריירה שלו. ראד אמר מאוחר יותר למארי קלייר שייגר היה האדם הראשון שפגש כשהגיע לניו יורק, והבגרות שלה הרשימה אותו. בני הזוג נישאו בטקס פרטי בשנת 2003 ומאז נולדו להם שני ילדים משותפים. בנם ג'ק סאליבן נולד ב-2006, ובתם דארבי נולדה ב-2010.

בית ג'ולי יגר

לזוג יש בית בצפון מדינת ניו יורק שיש לו בר אירי אמיתי ומעשי לחלוטין במרתף הסערה. הם מתגוררים בביתו ברינבק, ניו יורק.

שווי נקי של ג'ולי יגר

לג'ולי יש שווי נקי מוערך של 80 מיליון דולר.

קריירה של ג'ולי יגר

המקצוע של ג'ולי חוצה שנים רבות ומתחיל בעבודה הזמנית שלה בארגון ארגון אירועים המכונה Bella's Event Planning. יגר עשה בנוסף תפקידים זמניים בארגונים כמו גבירת הרחמים ו-Tipping Point Communication כדי לבקש משך כל החיים בהצגה.

לאחר שסיימה את עבודתה הזמנית, החלה יגר להתמלא כמארגנת מדיה ממוחשבת ב-McDougall Communications בפברואר 2014. לאור מאמציה המתמידים ומסירותה, יגר הוצבה כמדריך שותף בארגון. מאוחר יותר ב-2015 היא שוב גויסה כמארגנת מדיה ממוחשבת בקבוצת Good Way.

קרא גם; מרדית האגנר ביו, גיל, הורים, בעל, גובה, פאלם ספרינגס

לאחר מכן, יגר הפנתה את ייעודה לכיוון הסחה, שם החלה לתפקד כמומחית לשיווק שעשועים בשנת 1995. זה הוביל אותה לפול ראד, שסוף סוף היה אמור להפוך לאחר שמונה שנים לאחר מעשה. בהיותו מומחה שיווק, יגר עבד במספר רב של סרטים, כולל מר קנאה, ניאגרה, והסדרה הידועה הכוללת גברים לבושים בשחור. כמו כן, היא חשבה על שיח מסויים עבור Knocked Up, ו-This Is 40. כמו כן, המנהיג של יגר יצר את הנרטיב, The Suite with Dave Karger, אשר הציג בדרנים ידועים כמו אורלנדו בלום ואווה גרין.

עם זאת, יגר הוא גם סופר מטופח שהלחין את הסרט כיף אמא ארוחת ערב ב-2017, בו הופיעו טוני קולט, ברידג'ט אוורט ופול ראד, שגם הביא את הסרט. הסרט הוא חובה לצפייה במקרה בסיכוי שעוד לא ראיתם אותו.