ג'ון היקי WNEP, ביוגרפיה, גיל, חתונה, מזג אוויר, סרטן, שכר, נשואים, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'ון היקי
תמונה של ג'ון היקי

ביוגרפיה של ג'ון היקי | ויקיפדיה

ג'ון היקי הוא מטאורולוג שידור אמריקאי המשמש כיום כעוגן מזג אוויר עבור צוות מזג האוויר Stormtracker 16 בחדשות WNEP מאז ינואר 2017. בעבר, הוא שימש ככתב מזג אוויר עבור WCAX News שבסיסו בברלינגטון ורמונט. היקי גם בילה שלוש שנים כמטאורולוגית שידור עבור WENY News שבסיסה באלמירה, ניו יורק. לאחר מכן הופיע כחזאי מזג אוויר ב-NBC 5 News מ-2015 עד 2016 בפיטסבורג, ניו יורק.

חינוך ג'ון היקי

היקי סיימה את לימודיה התיכוניים בבוסטון. לאחר מכן הוא קיבל תואר B.S במטאורולוגיה של שידורים ותעשייה פרטית מאוניברסיטת צפון ורמונט שבממלכת ורמונט צפון מזרח.

עידן ג'ון היקי

בן כמה ג'ון? היקי נולד בבוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלו ויום הולדתו נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילו של היקי יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין. קרא גם: קורט אהרון

ג'ון היקי לאום | מוצא אתני

היקי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל במשפחה כל-אמריקאית שהוקמה במחוז הגדול של בוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית. הוא שייך למוצא האתני/למורשת/המוצא הלבן-אמריקאי.

ג'ון היקי גובה

ג'ון עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 10 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-78 קילוגרם. עם זאת, פרטים על מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. להיקי יש שיער חום וצבע העיניים שלו חום כהה.

משפחת ג'ון היקי

היקי נולד וגדל בשכונה פרברית פשוטה בבוסטון, מסצ'וסטס על ידי הוריו התומכים. עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו עדיין אינו זמין. כמו כן, לא ידוע אם יש לו אחים או לא. עם זאת, פרטים נוספים על הוריו של ג'ון יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין.

אשתו של ג'ון היקי WNEP | חֲתוּנָה

האם ג'ון נשוי? כיום היקי נשוי לאשתו, לינדזי היקי. בני הזוג קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך ב-11 במאי 2020. ג'ון שיתף את החדשות הטובות באמצעות פוסט בפייסבוק ביוני 2020. בחתונה שלהם השתתפו רק שני החברים הכי טובים שלהם בגלל מגיפת COVID 19. לינדזי עובדת כיום ככתבת מזג אוויר ב-WNEP עם בעלה, ג'ון. בני הזוג גרים יחד בפרבר השקט של ליטל רוק, ארקנסו.

ג'ון היקי סרטן WNEP

מידע בנוגע לאבחון הסרטן של ג'ון נמצא כעת בבדיקה. הסיבה לכך היא שאין פרטים ברורים המאשרים שהוא חולה בסרטן. היקי לא נתן שום רמז ברשתות החברתיות לחשוף שהוא חולה בסרטן. לכן, היקי נטול סרטן ובריאותו יציבה.

ג'ון היקי משכורת WNEP

היקי עובד כעוגן מזג אוויר בערב עבור צוות מזג האוויר Stormtracker 16 ב-WNEP News בסקרנטון, פנסילבניה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין $28,000 ל-$98,000 לשנה.

ג'ון היקי מזג אוויר | חדשות WNEP

היקי מופיע כיום כמטאורולוג בערב בימי חול עבור חדשות WNEP המבוסס בסקרנטון, פנסילבניה מאז ינואר 2017. מאז, הוא ידוע בהופעה בתחנות שני עד שישי 7,10 ו-23:00 בחדשות skywatch 16. היקי גם סיפק דוחות מזג אוויר מוקלטים עבור חדשות WZXR ו-WBZD. בעבר, היא עבדה כמטאורולוגית היום של סוף שבוע עבור NBC 5 News מ-2015 עד 2016 בפיטסבורג ניו יורק.

מ-2010 עד 2013, הוא בילה את רוב זמנו בעבודה כמטאורולוג של בוקר ביום חול עבור WENY TV. היקי החלה לראשונה את הקריירה שלה כמטאורולוגית עבור WCAX News שבסיסה בברלינגטון ורמונט. הוא החל את תפקידיו בתחנה כמתמחה ולאחר מכן התקבל לעבודה כעובד במשרה מלאה לאחר סיום הלימודים.

הדיווחים הזכורים ביותר של ג'ון כוללים את השיטפונות הגדולים שחוו בנהר סוסקהאנה, את ההשלכות של טורנדו אלמירה ב-2012, סופות שלגים רבות ושינויי מזג אוויר חמורים אחרים המתרחשים ברחבי המדינה. ג'ון נהנה לטייל הרבה ולבלות עם אשתו בכל פעם שהוא לא עובד. הוא גם תומך אוהד פעיל של קבוצות הספורט של בוסטון.

שווי נקי של ג'ון היקי

היקי הוא מטאורולוג שידורים וכתב מזג אוויר מוערך מאוד, עם שווי מוערך של כמיליון דולר נכון לשנת 2021.