ג'וש לנדון פוקס 2, ביו, גיל, גובה, הורים, אישה, יום הולדת, אחות, שכר, שווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'וש לנדון
תמונה של ג'וש לנדון

ג'וש לנדון ביוגרפיה | ויקי

ג'וש לנדון הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי המשמש כיום כעוגן וכתב ב-FOX 2 News דטרויט, מישיגן. הוא גם חבר באיגוד הלאומי של עיתונאים שחורים. לפני שהצטרף לפוקס ניוז, הוא עבד כעוגן וככתב ב-WDJT CBS 58 במשך שנה אחת במילווקי, ויסקונסין.

עידן ג'וש לנדון | יום הולדת

בן כמה ג'וש? לנדון הוא בן 37 ​​נכון לשנת 2021. לנדון נולד בשנת 1984 בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית של אמריקה. עם זאת, מידע לגבי מתי הוא חוגג את יום הולדתו אינו זמין עדיין.

ג'וש לנדון חינוך

לנדון למד בתיכון דנבי. לאחר שסיים את לימודיו בתיכון הצטרף לאוניברסיטת מזרח מישיגן שם סיים תואר ראשון בעיתונאות משודרת. קרא גם: אריאן מנדיג'וש לנדון גובה | מידות

כמה גבוה ג'וש? ג'וש עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ'). עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות נמצא כעת בבדיקה.

ג'וש לנדון לאום | מוצא אתני

לנדון מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. ג'וש נולד וגדל בדטרויט, מישיגן, ארצות הברית של אמריקה. הוא ממוצא אפרו-ערבי אמריקאי/מורשת.

ג'וש לנדון הורים | אבא | אִמָא

ג'וש נולד וגדל בדטרויט, מישיגן על ידי הוריו מוחמד באצי (אבא) וללה באצי (אמא). אמו של לנדון, ללה, הכירה את אביו בסוף שנות ה-70. היא היגרה למישיגן ממונטגומרי, אלבמה. הם נפגשו בבית המטבחיים Thorn Apple Valley ליד השוק המזרחי בדטרויט, שם עבדו שניהם. יש לו אחות בשם פורשה ויש לו גם חמישה אחים למחצה מאשתו הלבנונית של אביו. יש לו גם בן דוד בשם אנדרה.

ג'וש לנדון אחות

לנדון יש אחות צעירה איתה הוא גדל בשם פורשה. אחותו עובדת כאחות בקליפורניה. מידע נוסף לגבי אחותו פורשה עדיין אינו זמין. עם זאת, נעדכן את פרטיה לאחר אישורם לציבור.

אשתו של ג'וש לנדון | נשוי | בֵּן

לנדון נשוי? הפרטים של ג'וש לגבי מצבו המשפחתי אינם ידועים כרגע. בניגוד לעיתונאים רבים, הוא חסוי בכל הנוגע לעניינים הנוגעים לחייו האישיים. נעדכן את מצבו הזוגי והזוגיות ברגע שייצא לציבור.

משכורת ג'וש לנדון

ג'וש עובד כעוגן וכתב ב-FOX 2 News בדטרויט, מישיגן, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 50,000 ל-110,000 דולר.

שווי נטו של ג'וש לנדון

לנדון הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי ששוויו מוערך בין מיליון ל-5 מיליון דולר.

ג'וש לנדון חדשות FOX 2

ג'וש משמש כיום כמגיש חדשות וכתב ב-FOX News 2 בדטרויט, מישיגן. לפני שהצטרף ל-FOX 2, הוא עבד כמגיש חדשות וככתב במשך כמעט שנתיים ב-WDJT CBS 58, במילווקי, ויסקונסין. הוא חבר פעיל באיגוד הלאומי של עיתונאים שחורים.

לנדון החל את קריירת העיתונות שלו כששימש ככתב בלנסינג, מישיגן. אחרי כמה שנים במישיגן, הוא קיבל את ההזדמנות לעבוד בפלורידה, וירג'יניה וויסקונסין. מאז ילדותו, הייתה לו תשוקה לעבוד עבור חדשות טלוויזיה מקומיות. הוא גם זוכר שאמו גרמה לו לצפות בחדשות מקומיות על בסיס יומי.

לפני שהצטרף ל-WDJT CBS 8, הוא עבד כמגיש חדשות וככתב במשך כמעט ארבע שנים וחצי ב-WRIC בריצ'מונד, וירג'יניה. מדצמבר 2008 עד יולי 2009, הוא שימש ככתב חדשות עצמאי עבור NBC News במיאמי/פורט לודרדייל. הוא עבד ככתב חדשות במשך שנה עבור Waterman Broadcasting בפורט מאיירס, פלורידה. במרץ 2007, הוא שימש כמפיק שותף במשך שמונה חודשים ב-WDIV-TV בדטרויט, מישיגן. הוא גם שימש ככתב חדשות ועוזר בחדר החדשות במשך שלוש שנים בלנסינג, מישיגן. בזמן לימודיו בקולג', הוא התמחה ב-WXYZ-TV במשך ארבעה חודשים.