ג'ינג'ר ג'פריס מזג אוויר, KUSI, ביו, גיל, ויקי, בעל, ניתוח, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של ג'ינג'ר ג'פריס
תמונה של ג'ינג'ר ג'פריס

ביוגרפיה של ג'ינג'ר ג'פריס | ויקי

ג'ינג'ר ג'פריס הוא עיתונאי, מגיש וכתב אמריקאי המשמש כיום כמגיש חדשות וכתב ב-KUSI-TV בסן דייגו, קליפורניה. לפני שהצטרפה ל-KUSI-TV, היא עבדה כסגנית נשיא ל-CV Strategies, Inc. בפאלם מדבר, קורונה, סקרמנטו במשך שישה חודשים.

ג'ינג'ר ג'פריס חינוך

ג'פריס למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת סן דייגו עם תואר ראשון בעיתונאות משודרת.

ג'ינג'ר ג'פריס גיל ויום הולדת

ג'ינג'ר היא בת 48 נכון לשנת 2020. היא נולדה ב-6 במאי 1972 בטרוקי, קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-6 במאי בכל שנה. קרא גם: אליזבת אלוורזג'ינג'ר ג'פריס לאום ואתניות

ג'פריס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בקליפורניה. היא ממוצא אתני/מורשת קווקזית.

ג'ינג'ר ג'פריס גובה

ג'ינג'ר עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

ג'ינג'ר ג'פריס הורים

ג'ינג'ר נולדה בטרוקי וגדלה בסקרמנטו, קליפורניה על ידי הוריה. אביה עובד כרופא בזמן שפרטים על אמה נמצאים כעת בבדיקה. יש לה אחות בשם סינדי ג'פריס הארל שעובדת כמנתחת אינטרנט. עם זאת, מידע על שמותיהם אינו זמין כעת.

ג'ינג'ר ג'פריס בעל | חתונה | נישואים

ג'ינג'ר נשואה כיום לבעלה בריאן גייברגר, מומחה ומדריך גולף, וכיום משמשת כמדריך מוביל בגייברגר בסן דייגו, קליפורניה. הזוגות התחתנו רשמית באמצעות טקס חתונה באוגוסט 2018. הזוגות הם הורים גאים לשני ילדים, בת, קלואי ובנו, ווסטון. למשפחה יש גם קמעות בשם מאווי ורוקסי.

ניתוח ג'ינג'ר ג'פריס | ירידה במשקל

ג'ינג'ר עבר זריקות בוטוקס וחומרי מילוי לפנים שנעשו על ידי ד'ר טימותי ג'וצ'ן, שמלבד רופא עור מוסמך ומייסד מרכז קונטור דרמטולוגיה וכירורגיה קוסמטית הוא גם הבעלים של מרכז ה-Medi-Weightloss היחיד בדרום קליפורניה. היא נרשמה לתוכנית Medi-Weightloss שם ירדה 18 קילו לפני טקס חתונתה.

משכורת ג'ינג'ר ג'פריס

ג'ינג'ר עובד כמגיש חדשות ערב ב-KUSI-TV בסן דייגו, קליפורניה מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 45,000 $ - 80,999 $.

שווי נטו של ג'ינג'ר ג'פריס

לג'פריס כעיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי מוכשר יש שווי נקי מוערך שנע בין 200 אלף דולר למיליון דולר.

ג'ינג'ר ג'פריס KUSI-TV | מזג אוויר KMIR

ג'ינג'ר משמשת כיום כמגישת חדשות וככתבת ב-KUSI-TV בסן דייגו, קליפורניה. היא הצטרפה ל-KUSI-TV בפברואר 2018. לפני שהצטרפה ל-KUSI-TV, היא עבדה כסגנית נשיא ב-CV Strategies, Inc., בפאלם מדבר, קורונה סקרמנטו.

ג'ינג'ר החלה את ייעודה העיתונאי בעיגון באוריקה, קליפורניה. היא עברה במהירות לפאלם ספרינגס, שם בילתה למעלה מ-20 שנה בשירות הקהילה שלה בחברות הבנות של ABC ו-NBC. ג'ינג'ר קיבלה מענקי אמי שונים והוכרה כאישיות הטלוויזיה הטובה ביותר יותר ממספר פעמים. היא ראיינה נשיאי ארה'ב, מלכות המזרח התיכון וגדולים מנופפים. בכל מקרה, תכונות מיומנות במקום הראשון ברשימה של ג'ינג'ר כוללות תגמול לקהילה שלה בהתייחסות לצבא, לאכיפת החוק ולכבאי האש שלנו. תודה רבה לך על הניהול שלך.

בזמן שהייתה בפאלם דזרט, היא שימשה כמטאורולוגית ראשית ב-KMIR NBC News במשך שנתיים. היא גם שימשה כמטאורולוגית הראשית בערוץ חדשות KESQ 3 ABC, FOX, CNN, Telemundo Affiliate.