ג'יין רובלוט WYFF, ביו, גיל, שווי נקי, בעל, מחלה, ניתוח לב, משפחה, CBS הבוקר, בן ומדידות

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'יין רובלוט
תמונה של ג'יין רובלוט

ג'יין רובלוט ביוגרפיה | ויקיפדיה

ג'יין רובלוט היא עיתונאית ומארחת טלוויזיה עטורת פרסי אמי אמריקאית המשמשת כיום כעוגן הראשי של חדשות WYFF שבסיסה בגרינוויל, דרום קרוליינה. היא מוכרת גם בזכות עבודתה כעוגן שותף ב-CBS הבוקר משנת 1996 עד 1990. ג'יין אפילו שימשה ככתבת ומגישת שיתוף בחדשות WSPA בספרטנבורג דרום קרוליינה. היא מחזיקה בשני פרסי אמי לאומיים ושימשה כמארחת משותפת של אולימפיאדת נאגנו בשעות היום.

חינוך ג'יין רובלוט

רובלוט למד בבית הספר התיכון ווייד המפטון בגרינוויל, דרום קרלינה. מאוחר יותר, הוא סיים תואר ראשון בעיתונאות ותקשורת מאוניברסיטת קלמסון באפסטייט, דרום קרוליינה.

עידן ג'יין רובלוט

בת כמה ג'יין? רובלוט היא כבת 61 נכון לשנת 2021. היא נולדה ב-9 באוקטובר 1960, בגרינוויל, דרום קרוליינה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-9 באוקטובר מדי שנה. מזל הלידה של גלגל המזלות הוא מאזניים. קרא גם: ג'וף הארטג'יין רובלוט לאום | מוצא אתני

רובלו מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בגרינוויל, דרום קרוליינה, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

ג'יין רובלו גובה | מידות

ג'יין עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). היא אישה עם מבנה גוף של שעון חול והיא שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-68 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של רובלוט הוא בלונדיני ועיניה בצבע לוז.

משפחת ג'יין רובלוט| אבא | אָחוֹת

רובלוט נולד וגדל כבן יחיד למשפחת פועלים שבסיסה בגרינוויל, דרום קרוליינה, ארה'ב. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. למרות זאת, ג'יין גדלה לצד אחותה הגדולה, בשם נטלי רובלוט גיבסון. נטלי רובלו גיבסון. פרטים נוספים על הוריה יעודכנו לאחר אישור זמין.

ג'יין רובלוט בעל

האם ג'יין נשואה? רובלו נשואה כיום לבעלה הנפלא, מריו דה קרבליו. שתי ציפורי האהבה קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בשנת 1998. יחד הם קיבלו את בנם הבכור בשנת 1997. מריו עובד כמפיק ומנהל תחנה מקומית שבסיסה בדרום קרוליינה, ארה'ב.

ג'יין רובלוט בן

רובלו ובעלה מריו חולקים בן אחד בשם ג'ורג' רובלו דה קרבליו. הוא נולד בשנת 1997, בדרום קרוליינה, ארה'ב. פרטים נוספים על בנה ישותפו לאחר אישור זמין.

משכורת ג'יין רובלוט

רובלו, העובד ככתב ומגיש טלוויזיה עבור חדשות WYFF שבסיסה בגרינסוויל, דרום קרוליינה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 45,000 ל-100,000 דולר בשנה.

מחלת ג'יין רובלוט | בריאות | ניתוח לב

על פי הממצאים שלנו, ג'יין עברה ניתוח לפני 16 שנים לתיקון שסתום מיטרלי בלב באמצעות רובוט DaVinci. נכון לשנת 2021, ג'יין בריאה לחלוטין ובריאותה יציבה. פרטים נוספים על מצבה הבריאותי יעודכנו לאחר אישור זמין.

ג'יין רובלוט וויף בגרינוויל סק | CBS הבוקר

איפה ג'יין? רובלוט משמש כיום כמנחה טלוויזיה ומגיש ב-WYFF News בגרינוויל, דרום קרוליינה. היא החלה את הקריירה שלה לראשונה בתחילת 1980 ככתבת וכתבת בחדשות WSPA בספרטנבורג. בתקופתה שם, צברה ניסיון בתחום ככתבת ומגישת שיתוף בחדשות הערב והבוקר של WSPA.

משם, היא המשיכה לעבוד ככתבת ב-CBS Morning News במשך קרוב לארבע שנים מאז 1996. היא הצליחה לסקר חדשות מרעננות שונות ומציגה סיפורים שזיכו אותה סביב שני פרסי אמי לאומיים ופרס מוח אדוארד.

ב-WYFF, ג'יין כיסתה את מתנת Chronicle Pauls עם מותו הפתאומי של אדם מקומי והתפקיד שמילא לאחר שהציל כמה זרים. הדו'ח המסוים הזה נעשה בשיתוף פעולה של מערכת בית החולים גרינוויל ו-Lifepoint. בזמנה הפנוי, ג'יין נהנית לטייל ולבלות עם משפחתה.

ג'יין רובלוט מובילה את הדרך

מובילה היא תוכנית הרדיו היומית של ג'יין שבה הוא מנחה ומשדר מיוחדים של סיפורים מוזרים ועדכוני חדשות. בשנת 2019, היא הלכה אל מאחורי הקלעים של התוכנית שלה שבה ראיינה את ד'ר מייקל יוסף על העניינים המשפיעים על תושבי אמריקה ועל הבשורה של ישוע המשיח.

ג'יין רובלו ג'ף הארט

ג'וף הארט הוא עיתונאי עטור פרסי אמי אמריקאי ששימש כמנהל חדשות וכעוגן שותף בחדשות WYFF שבסיסה בדרום קרולינה במשך שמונה עשרה שנים לפני שהכריז על פרישתו הרשמית בשנת 2021 לאחר שאובחן כחולה במחלת אלצהיימר. ג'יין התיישבה עם ג'וף על 'הובלת הדרך' שם היא ראיינה אותו על בריאותו.

שווי נקי של ג'יין רובלוט

רובלוט הוא עיתונאי וכתב אמריקאי בעל שם בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.