גנרל מארק הרטלינג CNN, ביו, גיל, אישה, משפחה, מפלגה פוליטית, גנרל, לב סגול, טד טוק, חינוך, צבא ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של מארק הרטל
תמונה של מארק הרטל

ביוגרפיה של מארק הרטל | ויקיפדיה

מארק הרטלינג הוא קצין לשעבר בצבא ארצות הברית, המשרת כיום כתורם וכאנליסט לביטחון לאומי עבור חדשות CNN שבסיסו באטלנטה. בעבר הוא שירת בגולגולת השריון שם משימתו העיקרית הייתה לתכנן קשרים ולפקד על כל ארגון מפלטון ועד צבא שדה. הרטלינג גם סיפק את פיקוד הדיוויזיה המשוריינת הראשונה וכוח המשימה במהלך עליית הלהקות של 2007 עד 2008. גנרל הרטלינג גם קיבל מינוי נשיאותי לוועדת אנדרטאות הקרב האמריקאית ב-2021.

חינוך מארק הרלינג

הרטלינג למד בבית הספר התיכון כריסטיאן ברדס קולג' בסנט לואיס, מיזורי. משם, הוא הוסמך כסגן שני בענף השריון לאחר שסיים את אימון האקדמיה הצבאית של צבא ארצות הברית בווסט פוינט. משם, מארק הוא קיבל תואר שני בקינסיולוגיה מאוניברסיטת אינדיאנה. הוא גם בעל תואר דוקטור במנהל עסקים מבית הספר לעסקים Crummer בקולג' רולינס.

גיל הרטל

בן כמה מארק? הרטלינג הוא בן 68 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-Mark Phillip Hertling ב-29 בספטמבר 1953 בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. יום הולדתו נחגג ב-29 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה שלו הוא מאזניים. קרא גם: פדרם ג'אווהרילאום מארק הרטל | מוצא אתני

גון. הרטלינג מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. לכן, הוא ממוצא אתני/מורשת לבן-גרמני.

Mark Hertling Height

כמה גבוה מארק? הרטלינג עומד בגובה של 6 רגל 4 אינץ' (1.93 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של 78 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. נעדכן אותך ברגע שזה יהיה זמין.

משפחת מארק הרטל | הורים

מארק נולד וגדל על ידי הוריו בשכונה פרברית פשוטה הממוקמת בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. עם זאת, הוא הרחיק מהציבור מידע בנוגע לאמו ואביו. הסיבה לכך היא שאוהבים לשמור על חיים צנועים ופרטיים הרחק מעיני הציבור. עם זאת, עדכונים נוספים לגבי הוריו ואחיו של ג'נרל מארק יעודכנו ברגע שהוא יאושר כזמין.

גנרל מארק הרטלינג אשתו

האם הגנרל מארק נשוי? הרטלינג נשוי לאשתו המקסימה, סו. השניים הם חברי ילדות הכי טובים שהחלו לצאת אחרי סיום התיכון. משם הם קשרו את הקשר בטקס חתונה פרטי שנערך בכנסייה קתולית משפחתית הממוקמת במיזורי, ארה'ב. מארק ואשתו סו התברכו בשני בנים וארבעה נכדים מבניו.

צבא מארק הרלינג | קריירה צבאית | מארק הרטלינג CNN

הרטלינג הוא קצין לשעבר בצבא ארצות הברית, אשר שירת כמפקד הגנרל של צבא ארצות הברית באירופה בין השנים 2011 ל-2012. כיום הוא משמש כמנתח ביטחון לאומי עבור חדשות CNN והפך לסגן הנשיא הבכיר של פלורידה Hos[ita; ארגון לאחר פרישתו. הוא החל לראשונה את הקריירה הצבאית שלו כסגן המפקד הראשון לאימונים צבאיים ראשוניים (IMT) מ-2009 עד 2011.

מארק היה זה שאחראי על הטנק הראשון בשני מיקומו בגרמניה. הוא גם חבר בהיכל התהילה של בוגרי ה-CBC שנבחר בשנת 2010, אשר הופקד כסגן שני בענף השריון לאחר סיום לימודיו באקדמיה הצבאית של ארצות הברית בווסט פוינט. בשנת 2007, הוא מונה למפקד ה-USAREUR של דיוויזיית השריון הראשונה ל-2009.

לאחר מכן המשיך גנרל הרטלינג לפקד על הטייסת הראשונה, גדוד הפרשים ה-16 בפורט נוקס. לאחר מכן פיקד על חטיבה 3, דיוויזיית חי'ר 2 בפורט לואיס בוואש. מארק אף שירת כמפקד מרכז ההדרכה הלאומי של קבוצת המבצעים ופיקד על פיקוד האימונים של הארמייה ה-7 שם הפך אותו לפיקוד האימונים המשותף-רב לאומי לפני פרישתו הרשמית. . לכן, הוא שירת בצבא ארצות הברית מ-1975 עד 2013.

המפלגה הפוליטית של מארק הרלינג

מידע בנוגע למפלגתו הפוליטית של גנרל מארק נמצא כעת בצפייה למרות שהוא דיבר ודיבר על דעותיו הפוליטיות בחדשות CNN. עם זאת, מידע נוסף על מפלגתו הפוליטית יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

לב סגול מארק הרטל

The Purple Heart היא קרן אמריקאית פופולרית לאיסוף והחזרת תרומות שהוקמה כדי לשפר את איכות החיים של כל יוצאי ארצות הברית ובני משפחותיהם על ידי מתן שירות ישיר וטיפוח סביבה של חברות לאלו שקיבלו נפצע או מת בלחימה. האלוף הרטלינג אישר באמצעות ציוץ שיש לו לב סגול.

ספר מארק הרטל מנהיגי רופאים גדלים

מארק הוא המחבר של ספרו הראשון שכותרתו Growing Physician Leaders: Empowering Doctors to Improve Our Healthcare. בספר עונה הרטלינג על כל השאלות הבוערות השונות שארגוני שירותי בריאות, בתי חולים ומרפאות שואלים על מנת לטפח את מיטב הרופאים העתידיים של הדורות הבאים.

שווי נקי של מארק הרטל | מהו שווי נטו של מארק

להרטלינג הוא קצין לשעבר בצבא ארצות הברית ואנליסט שירות צבאי ב-CNN ב-CNN עם שווי מוערך של כ-27 מיליון דולר נכון לשנת 2021.