גרג גוטפלד ביוגרפיה, גיל, אישה, תוכנית, FOX News, גובה, ספרים ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של גרג גוטפלד
תמונה של גרג גוטפלד

גרג גוטפלד ביוגרפיה וויקי

גרג גוטפלד הוא עורך טלוויזיה אמריקאי, מפיק, קומיקאי, סופר ועיתונאי שעובד כיום כמנחה של תוכנית גרג גוטפלד ומנחה שותף של 'החמש' בפוקס ניוז. הוא שימש בעבר כעורך של מגזין Men's Health ועורך של מגזין Stuff, ועמד בראש מגזין מקסים בבריטניה. הוא גם היה המנחה של תופעת הטלוויזיה הקאלטית האגדית Red Eye.

גיל ויום הולדת של גרג גוטפלד

גרג הוא בן 55 נכון לשנת 2020. הוא נולד כגרגורי ג'ון גוטפלד ב-12 בספטמבר 1964 בסן מטאו, קליפורניה, ארצות הברית של אמריקה. הוא חוגג את יום הולדתו ב-12 בספטמבר.

חינוך גרג גוטפלד

גוטפלד למד בבית הספר התיכון ג'וניפרו סרה. לאחר שסיים את לימודיו התיכוניים למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת קליפורניה עם תואר ראשון באמנויות ב-1987.גרג גוטפלד הורים ואחים

גרג הוא בנם של ז'קלין ברניס 'ג'קי' קאוהאפה המנוחה ואלפרד ג'ק גוטפלד. אביו נפטר בשנת 1984 ואילו אמו נפטרה בשנת 2014. מידע לגבי אם יש לו אחיות או אחים אינו זמין.

 תמונה של גרג גוטפלד
תמונה של גרג גוטפלד

אשתו של גרג גוטפלד

גוטפלד נישא לאשתו הרוסייה אלנה מוסה בדצמבר 2004 בניו יורק. השניים הכירו בלונדון, באותה תקופה גרג היה עורך במקסים בריטניה בעוד מוסא היה עורך תמונות במקסים רוסיה. אלנה מוסה היא דוגמנית, עיתונאית ומעצבת אופנה רוסייה. היא נולדה ב-4 במאי 1982 ברוסיה. היא בוגרת המכון הטכנולוגי לאופנה ניו יורק ובית הספר לעיצוב Parson. הזוגות חיים כיום בניו יורק.

ילדי גרג גוטפלד

לגרג ולאשתו אלנה אין ילדים, למרות שהם אוהבים לטייל, ללכת לתערוכות ולבלות עם משפחה וחברים, מה שעולה מהפוסטים שלהם ברשתות החברתיות.

גובה גרג גוטפלד

גוטפלד עומד בגובה של 5 רגל 4 אינץ' (1.65 מ'). עם זאת, מידות הגוף האחרות שלו אינן זמינות.

משכורת גרג גוטפלד

גוטפלד כמפיק טלוויזיה אמריקאי מוכשר, סופר, עורך, קומיקאי ועיתונאי ב-FOX News מרוויח שכר שנתי משוער שנעים בין 89,510 דולר ל-131,511 דולר.

שווי נקי של גרג גוטפלד

לגוטפלד כמפיק טלוויזיה אמריקאי מוכשר, עיתונאי, סופר, עורך וקומיקאי יש שווי נקי של 5 מיליון דולר.

תוכנית גרג גוטפלד בפוקס ניוז

The Greg Gutfeld Show היא תוכנית פוליטית שבועית אמריקאית עם קומדיה ופארודיה בערוץ פוקס ניוז, המשודרת בימי שבת בשעה 22:00. ET, בהנחיית גרג גוטפלד, ליברטריאן המתואר בעצמו, דמות של פוקס ניוז ומנחה שותף של תוכנית השולחן העגול ביום חול 'החמש'.

בתוכנית של גרג גוטפלד, גרג מזייף את ההתפתחויות האחרונות ומדבר על נושאים מרכזיים, ומביא תפנית קומית לחדשות. יתר על כן, גוטפלד מראיין יוצרי חדשות ומומחי תרבות על המאפיינים המשמעותיים של השבוע.

ב-The Five, גוטפלד הוא חלק מתלבושת שולחן עגול של דמויות FNC שבוחנות, דנות ואף חושפות את הדיווחים, הוויכוחים והנושאים החמים של היום.

הוויקלי סטנדרד מכנה אותו 'האיש הכי מסוכן בטלוויזיה'. לפי המגזין, בניגוד ליקירי תקשורת אחרים, 'הדברים של גוטפלד באמת מרדניים, פצצת ריח מושלכת לכל כוח עבודה רגוע, חדר חדשות סטנדרטי, אולפן סרטים וחדר ישיבות צדקה באמריקה'.

לפני שהצטרף ל-FNC, גוטפלד היה כותב צוות ב-Prevention ועורך ראשי של מגזין Men's Health. מאוחר יותר הוא הפך לעורך הראשי של Stuff, שם הגדיל את התפוצה מ-750,000 ל-1.2 מיליון ויצר מחלוקת חודש אחרי חודש. הוא עמד בראש המגזין מקסים בבריטניה והיה תורם ל'האפינגטון פוסט', שם הפך לאגדתי בגלל 'הלעג המטורף והשואב של חבריו השמאלנים, האפרים'. הוא פורסם באינספור מגזינים, הופיע ביותר מדי פרופילים מכדי להזכיר והטביעת אצבע רק פעם אחת.

כיום הוא כותב סיקור חדשות ותרבות פופ של היום, מתוך נטייה הומוריסטית שמרנית-ליברטריאנית והופיע בעשרות תוכניות טלוויזיה.

ספרי גרג גוטפלד

הוא מחברם של תשעה ספרים, ביניהם ארבעה רבי מכר של הניו יורק טיימס

 • המונולוגים של גוטפלד: קשקושים קלאסיים מהחמישה
 • איך להיות צודק: אומנות להיות צודק באופן משכנע
 • לא מגניב: עלית ההיפסטר והמלחמה שלהם בך
 • שמחת השנאה: איך לנצח על בכיינים בעידן הזעם המזויף
 • התנ'ך של אמיתות בלתי ניתנות לביטוי
 • לקחים מארץ שריטות החזיר: יאנק אומלל מוצא אושר בבריטניה
 • כרטיס הניקוד בעבודה: מערכת הנקודות הרשמית לשמירה על הניקוד בעבודה
 • כרטיס הניקוד: שיטת הנקודות הרשמית לשמירה על הניקוד במשחק היחסים
 • היתרון: עזרה עצמית לאנשים ששונאים עזרה עצמית (במבצע 28 ביולי 2020).

מונולוג של גרג גוטפלד

גוטפלד מדגיש את המונולוגים הטובים והתמציתיים ביותר שלו על מעמדו הנוכחי של העולם, ומכסים כל דבר, החל מהחברה המרכזית ועד לנושאים ממשלתיים, מוסברים במהות חדשה לגמרי לימינו. פוקס ניוז גרג גוטפלד הבטיח את הכל בתוכניות שלו The Five ו-The Greg Gutfeld Show במהלך השנים האחרונות, ממורים מבולבלים ועד כוכבים חסרי צירים ועד להצבעה היוצאת מכלל שליטה בהיסטוריה המתמשכת.

במונולוגים של גוטפלד, בסט המצחיק והלא סדיר הזה, הוא מרכיב את המונולוגים הטובים והיקרים שלו עבור מעריצים חדשים וארוכי טווח כאחד. עם משיכה לסימן המסחרי שלו, חוסר ההתאמה והפיקחות שלו, גרג בוחן את מכלול הדקות העכשוויות הבסיסיות ביותר והלא כל כך משמעותיות באומה שלנו בסט יוצא דופן זה.

גרג גוטפלד וחואן וויליאמס

ב-1 ביוני 2020, חואן וויליאמס של פוקס ניוז השתמש לראשונה בדוגמה של מחאתו של קולין קפרניק ותהה אם לנוכח האלימות שעלתה מההפגנות האחרונות, האם חלקם עשויים לשקול מחדש את שיטותיו ולא להיעלב כל כך.

לאחר מכן ניסה וויליאמס לקדם את המקרה שלו על ידי העלאת נקודות הבזק לגיטימיות כמו מדיניות עצירה וחיפוש שלדבריו 'סיימה גברים שחורים צעירים'.

כשוויליאמס בדיוק עמד להגיע לנקודה שלו לגבי גזענות ממסדית, אחד ממארחיו הלבנים, גוטפלד, כבר הספיק. ויליאמס התרצה בסופו של דבר מכיוון שגוטפלד לא הפסיק לדבר עליו, וצעק שוב ושוב.

ויליאמס הצליח לבסוף להצביע על גוטפלד האדום-בפנים והחומם מדי, בכך שהסביר שאלה היו דבריו של היועץ לביטחון לאומי רוברט אובריאן, שבסוף השבוע הכחיש שיש מערכתיות. גזענות במחלקות המשטרה של המדינה.

אבל כמובן, גם גוטפלד וגם מנחה לבן אחר בתוכנית, ג'סי ווטרס, לא הסכימו עם הנקודה שוויליאמס ניסה להעלות, למרבה האירוניה בעודם מנותקים בצרחות של 'אף אחד לא חולק עליך, חואן' וצעקות 'אנחנו כולם מסכימים.'

קשר גרג גוטפלד

למי שמעוניין לתקשר עם גרג, פנה אליו באמצעות דוא'ל זה [email protected] או בקר באתר האינטרנט שלו על ידי לחיצה כאן אתר אינטרנט

בית גרג גוטפלד

מידע לגבי ביתו של גרג עדיין אינו זמין. מה שאנחנו יודעים הוא חי כרגע בניו יורק עם אשתו אלנה.

חיות גרג גוטפלד הן סרטונים נהדרים

https://youtu.be/VECOMGLS_Kg