גרהם ורדל ביו, גיל, אישה, ילדים, פודקאסט, חתונה של אליסון ורדל, שווי נטו, חדשות אחרונות ועזיבה של Heartland

בריטניה [בריטניה]

גרהם ורדל ביוגרפיה | ויקיפדיה

גרהם ורדל הוא שחקן, צלם וקולנוען קנדי ​​פופולרי הידוע בעיקר בזכות גילום של טיי בורדן בסדרה ארוכת שנים של CBC בשם Heartland משנת 2007 ועד שהודיע ​​על עזיבתו את התוכנית עוד ב-2021. נולד וגדל בוונקובר, וורדל התחיל לראשונה את הקריירה שלו בהופעה בסרטים כמו בארץ הנשים לפני שזכה בתפקיד עטור הפרסים שלו ב-Heartland. ההופעות המפורסמות האחרות שלו הן ב- Grave Halloween (2013), Sepernaturals (2005), Cold Lights ועוד.

חינוך של גרהם ורדל

וורדל סיים את בית הספר התיכון ואת לימודיו היסודיים בבית ספר פרטי שבסיסו בניו ווסטמינסטר, קנדה. לאחר מכן למד וסיים את לימודיו באוניברסיטת קפילאנו בוונקובר עם תואר ראשון בקולנוע והפקה בשנת 2007.

עידן גרהם וורדל

בן כמה גרהם ורדל? הארטלנד סטאר לשעבר הוא בן 36 נכון לשנת 2022. הוא נולד ב-6 בספטמבר 1986 במיסיון, קולומביה הבריטית, קנדה. יום הולדתו של גרהם נחגג ב-6 בספטמבר מדי שנה. מזל הלידה של ורדל הוא מזל בתולה. קרא גם: אליסון ורדלגרהם וורדל לאום | מוצא אתני

וורדל מחזיק באזרחות קנדי ​​ובאזרחות מלידה. הוא נולד על ידי משפחה ממעמד הביניים המתגוררת במיסיון, קולומביה הבריטית, אך גדל בניו ווסטמינסטר, ליד ונקובר, קנדה. לכן, גרהם הוא ממוצא אתני/מורשת/מוצא קנדי ​​לבן

גובה גרהם וורדל

כמה גבוה גרהם ורדל? כוכב הארטלנד לשעבר עומד בגובה ממוצע של 6 רגל 0 אינץ'. הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-76 קילוגרם. עם זאת, פרטים על מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של גרהם חום כהה ויש לו עיניים חומות.

 תמונה של גרהם וורדל
תמונה של גרהם וורדל

הורי גרהם ורדל

ורדל נולד כילד אמצעי למשפחה קנדית ממעמד הפועלים שעברה ממיסיון קולומביה לניו וסטמינסטר, ליד ונקובר, קנדה. לכן, גרהם וחמשת אחיו נולדו במיסיון קולומביה אך בילו את רוב ילדותם בגרו בניו וסטמינסטר.

עם זאת, מידע לגבי אמו ואביו של ורדל עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שגרהם ידוע בכך שלא חולק מידע נוסף על משפחתו בראיונות וברשתות החברתיות. מידע נוסף לגבי הוריו של גרהם יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של גרהם וורדל | חתונת אליסון ורדל וגראהם

האם גרהם ב-Heartland נשוי? ורדל גרוש כרגע. הוא היה נשוי בעבר לאשתו לשעבר, אליסון ורדל מ-2015 עד 2018. גרהם ואליסון נפגשו בתחילת 2013 כידידים. לאחר מכן השניים החלו במערכת יחסים בשנה שלאחר מכן.

בסופו של דבר, הם החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך באפריל 2015. למרבה הצער, הגירושים שלהם הושלמו שלוש שנים לאחר נישואיהם בשנת 2018. גרהם חשף שהוא התגרש בסשן חי בפייסבוק שהתקיים ב-2020 .

גרהם וורדל ילדים

על פי הממצאים, לגראהם ולגרושתו אליסון לא היו ילדים בשלוש השנים שבהן שהו יחד בנישואין. מידע נוסף לגבי הילדים והילדים של גרהם יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

גרהם וורדל הארטלנד

מדוע גרהם ורדל עזב את Heartland? וורדל זכה להכרה לאומית עוד ב-2007 לאחר שגילם את התפקיד הראשי של טיי בודן בסדרת טלוויזיה ותיקה של CBS בשם Heartland. התפקיד המסוים הזה היה תפקיד הפריצה של גרהם שזיכה אותו במועמדויות ובפרסים שונים. Heartland היא סדרה של CBS שעוקבת אחר חילוקי הדעות והמריבות השונות שעוברת משפחה באותו מקום טרגדיה פתאומית מאוד הדביקה אותם יחד.

הסדרה גם מגוללת את חייה של איימי פלמינג כשהיא מחזיקה לאט לאט ביכולת של אמה המתה לסייע לסוסים פצועים. גרהם עזב את התוכנית בשנת 2021 כדי להתמקד ולחקור תחומים אחרים בחייו. הוא חשף בראיון שהגיע הזמן לעבור ממשחק והקדיש את זמנו לפרויקטים מעניינים אחרים משלו.

גרהם ורדל החדשות האחרונות

מה גרהם מהארטלנד עושה עכשיו? לאחר שהודיע ​​על עזיבתו את Heartland של CBC בשנת 2021, וורדל עבד על מספר פרויקטים. הם כוללים ביצוע ספיישל חג המולד בשנת 2021 עם סינדי באזבי ב-Rave It Up וביצוע ראיונות אחרים ב-Rave It Up. הוא גם העלה פרקים חדשים לערוץ הפודקאסט הפעיל שלו בשם הזמן הגיע.

שווי נקי של גרהם וורדל

וורדל הוא שחקן קנדי ​​מוכשר, פודקאסר, יוצר סרטים וכוכב הארטלנד לשעבר ששוויו מוערך של כ-3 מיליון דולר נכון לשנת 2022.

פודקאסט של גרהם ורדל

גרהם הוא המנחה הראשי של סדרת פודקאסט פופולרית בשם הזמן הגיע. הפודקאסט הושק עוד בתחילת 2019. האג'נדה והמיקוד העיקריים שלו הם בחקר המסעות האישיים של האורחים שלו וכיצד הם צעדו מעבר כדי לקחת סיכונים מהדברים הבטוחים והבטוחים לכאורה אל הלא נודע.

סרטים ותוכניות טלוויזיה של גרהם

 • 2013 אורות קרים, 2013 Grave Halloween
 • 2005 / 2013 על טבעי
 • 2007-2021 Heartland
 • 2012 Mon Ami חנות לחומרי בניין
 • 2010 חג המולד של Heartland
 • 2009 אתמול
 • 2008 לילה אחד
 • 2007 הסערה של אנה, 2007 בארץ הנשים
 • 2006 Fallen Jock #2 סרט טלוויזיה, 2006 Like Mike 2: Streetball Bully #2
 • 2005 קילר בש
 • 2004 החיים כפי שאנו מכירים אותם
 • 2001 הגבולות החיצוניים
 • סרט מוות רץ משנת 2000
 • 1999 משפחת אדמס החדשה