האלי ווגל WXYZ, ביו, ויקי, גיל, בעל, סרטן, גובה, ירידה במשקל, משכורת ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום האלי פוגל
צילום האלי פוגל

האלי פוגל ביוגרפיה | ויקי

האלי פוגל היא מטאורולוגית אמריקאית, עוגנת מזג אוויר וחזאית המשרתת כיום כמטאורולוגית בערוץ WXYZ 7 בדטרויט, מישיגן. לפני שהצטרפה ל-WXYZ, היא שימשה כמטאורולוגית בימי חול ובצהריים במשך 7 שנים ב-WZZM 13, שלוחת ABC בגראנד ראפידס.

הלי פוגל חינוך

האלי השלימה את לימודי התואר הראשון שלה באוניברסיטת קנט סטייט עם תואר ראשון בהפקת רדיו/טלוויזיה ותואר שני בשידור. היא גם בעלת תואר ראשון במדעי הגיאוגרפיה מאוניברסיטת מיסיסיפי סטייט.

האלי ווגל גיל ויום הולדת

בת כמה האלי? האלי היא 49 שנים ישן נכון לעכשיו 2022 . היא נולדה ב 8 בנובמבר 1973 , באוהיו, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-8 בנובמבר של כל שנה. קרא גם: קרולין קליפורדהאלי פוגל לאום ואתניות

פוגל מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה באוהיו, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

האלי פוגל גובה | מידות

האלי עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה.

משפחת האלי פוגל | הורים

פוגל נולדה וגדלה באוהיו, ליד אגם אירי על ידי הוריה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה עדיין אינו זמין. אנו נעדכן את המידע של משפחתה ברגע שיאושר זמין לציבור.

האלי פוגל בעל

האם האלי נשואה? האלי היא אישה נשואה. עם זאת, היא עדיין לא עדכנה את המידע של בעלה לציבור. הזוגות יחד הם הורים גאים לבת שנולדה בספטמבר 2008.

האלי פוגל בעל סרטן

ב-6 בנובמבר 2020, האלי שיתפה את בעלה במסע האבחון עם סרטן. היא הצהירה כי המאבק של בעלה בסרטן היה עז והטיפול היה אכזרי. בעלה עבר שישה חודשים של בדיקות וחודשיים של כימותרפיה/הקרנות מפרכות. בעלה זכה במאבק הראשון שלו בסרטן במרכז הסרטן של אוניברסיטת מישיגן, רוגל. עם זאת, מידע נוסף לגבי הסרטן של בעלה יעודכן ברגע שיאושר ויהיה זמין לציבור.

האלי פוגל ירידה במשקל

פוגל שומר על משקל ממוצע. עם זאת, פרטים לגבי הירידה במשקל שלה עדיין אינם זמינים. אנו נעדכן את פרטיה בנוגע לירידה במשקל לאחר אישור הזמינות באור הזרקורים.

שכר האלי פוגל

האלי משמשת כיום כמטאורולוגית בערוץ WXYZ 7 בדטרויט, מישיגן מרוויחה משכורת שנתית מוערכת של 89,500 דולר.

האלי פוגל שווי נקי

פוגל הוא מטאורולוג אמריקאי, עוגן מזג אוויר וחזאי, בעל שווי מוערך של מיליון דולר.

האלי ווגל WXYZ ערוץ 7

האלי משמשת כיום כמטאורולוגית בערוץ WXYZ 7 בדטרויט, מישיגן. לפני שהצטרפה ל-WXYZ, היא שימשה כמטאורולוגית בימי חול ובצהריים במשך 7 שנים ב-WZZM 13, שלוחת ABC בגראנד ראפידס. לפני שהצטרפה ל-WZZM 13, היא עבדה כמטאורולוגית בוקר וכעוגנת שותפה ב-WPBN-WTOM בטרוורס סיטי, מישיגן.

היא החלה את מקצוע השידור שלה בקליבלנד, אוהיו. היא נולדה וגדלה באוהיו, ליד אגם אירי, האלי אינה זרה למזג האוויר המשתנה תדיר באגמים הגדולים. האלי השלימה את לימודי התואר הראשון שלה באוניברסיטת קנט סטייט עם תואר ראשון בהפקת רדיו/טלוויזיה ותואר שני בשידור. האלי הייתה מוקסמת ממזג האוויר בגיל צעיר מאוד ועקבה אחרי אהבתה האמיתית על ידי השלמת תוכנית המטאורולוגיה של שידור באוניברסיטת מיסיסיפי סטייט, שם קיבלה תואר ראשון במדעי הגיאוגרפיה. האלי זכתה בחותמת האישור של AMS. כשהאלי לא מדברת על מזג אוויר, היא נהנית לצאת החוצה ולבלות כמה שיותר זמן עם המשפחה.