הת'ר לופקינס ביו, גיל, (אשתו של קליף רובינסון), אינסטגרם, הישרדות, תאומים, בנים, בנות ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]

הביוגרפיה של הת'ר לופקינס | ויקיפדיה

הת'ר לופקינס היא ידוענית אשת עסקים אמריקאית המוכרת היטב כבת זוגו ואשתו של כוכבת ה-NBA האמריקאית המפורסמת, קליפורד רובינסון. קליפורד זכה להכרה ארצית על ששיחק שמונה עשרה עונות עבור איגוד הכדורסל הלאומי. הוא גם זכה בפרס איש השנה השישי ב-1993 וסייע לפורטלנד לזכות בשני גמר NBA. קליפורד מת ב-29 באוגוסט 2020 בפורטלנד, אורגון. סיבת מותו עדיין לא ידועה.

החינוך של הת'ר לופקינס

לופקינס סיימה את לימודיה המוקדמים והמשיכה להרוויח את תעודת התיכון שלה בתחילת שנות ה-70. עם זאת, מידע לגבי השכלתה במכללה נמצא כעת בבדיקה, עוד על הרקע החינוכי של הת'ר יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

עידן הת'ר לופקינס

בת כמה הת'ר לופקינס? לופקינס היא כבת 54 עד 55 נכון לשנת 2022. היא נולדה בסביבות 1967 בארצות הברית. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה המדויק שלה ויום הולדתה יעודכן לאחר אישור זמין. קרא גם: אינז ריינולדסאזרחות הת'ר לופקינס | מוצא אתני

איזה לאום היא אשתו של קליף רובינסון? לופקינס מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה על ידי משפחה אמריקאית ממעמד הביניים ממוצא קווקזי המתגוררת בארצות הברית. לכן, הת'ר היא ממוצא אתני/מורשת/מוצא/מוצא לבן-אמריקאי

גובה הת'ר לופקינס

כמה גובה הת'ר לופקינס? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 10 אינץ' (1.78 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-62 קילוגרם (137 פאונד). עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של הת'ר הוא חום כהה וצבע העיניים שלה הוא גם חום כהה.

  תמונה של הת'ר לופקינס
תמונה של הת'ר לופקינס

הת'ר לופקינס הורים ורקע משפחתי

לופקינס נולד וגדל בפרברים הצפוניים להורים ילידים אמריקאים ממוצא קווקזי. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין.

הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת מידע משפחתי אישי מהציבור. מידע נוסף לגבי הוריה של הת'ר יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

אשתו של קליף רובינסון, הת'ר לופקינס

לופקינס נישאה לבעלה המנוח קליפורד רובינסון ב-21 בספטמבר 2003, באמצעות טקס חתונה אינטימי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. השניים הכירו במהלך שנותיהם בקולג' והתחתנו לאחר סיום הלימודים בקולג'.

כמה חודשים לאחר החתונה, הת'ר ילדה את ילדיו התאומים של קליפורד והפכה לאם החורגת לבנו של קליפורד ממערכת יחסים קודמת. קליפורד רובינסון היה כוכב-על מפורסם ב-NBA שנפטר למרבה הצער בשנת 2020. הקריירה של רובינסון כשחקן כדורסל יצאה לדרך לאחר שנבחר בדראפט של פורטלנד טרייל בלייזרס. לאחר מכן המשיך לצבור ניסיון נוסף על המגרש כששיחק בפיניקס סאנס, גולדן סטייט ווריורס ורשתות ניו ג'רזי.

רובינסון הצליח להשיג ציון ממוצע של 50 נקודות בקריירה בניצחון 113-100 נגד דנבר נאגטס בשנת 2000. קליף זכה אז באליפות NIT ב-UCon, שהצליח לפרוש את החולצה השנייה שלו מספר 000 עוד ב-2007. ב-2014, קליף הופיע בסדרת ריאליטי מפורסמת בשם Survivor שם הגיע למקום ה-14. לפני קליף, הת'ר הייתה נשואה לבעלה לשעבר אלפרדו דבוונו. היא חולקת איתו בת.

בת הת'ר לופקינס רובינסון

הת'ר היא אמה הגאה והביולוגית של בת אחת נפלאה ומקסימה בשם מאדי דבוונו. עם זאת, מאדי אינה בתו הביולוגית של קליף. היא בתו של בעלה הראשון של הת'ר בשם אלפרד דבוונו. מידע נוסף על בתו של הת'ר יעודכן ברגע שהוא יאושר כזמין. בנוסף, הת'ר היא האם החורגת של שלוש בנותיו של קליף מנישואיו הקודמים לסוניה סטריקלנד.

התאומים הת'ר לופקינס

קליף ואשתו התברכו בשני בנים תאומים בשם קליפורד ולייל רובינסון. הם נולדו עוד בשנת 2006 והם חולקים אותו גיל ויום הולדת. נכון לשנת 2022, התאומים של הת'ר הם בני 16 בערך. היא גם האם החורגת של בניו של קליף רובינסון.

הת'ר לופקינס על הישרדות

האם הת'ר לופקינס הייתה על הישרדות? הישרדות היא סדרת ריאליטי מפורסמת משנת 2000 העוקבת אחר קבוצה של נמלטים המאכלסים אי מסוים ללא טלפונים סלולריים על מנת להתחרות זה בזה בסדרת אתגרים.

כל אחד מהם חייב לשרוד את האתגר כדי לזכות בפרס הגדול של מיליון דולר. בעלה המנוח של הת'ר, קליף השתתף בתוכנית עוד ב-2014, שם הוא זכה במקום ה-14. הת'ר לא השתתפה בתחרות.

שווי נטו של הת'ר לופקינס

לופקינס הוא סלבריטי אמריקאי מפורסם ואלמנתו של כוכב ה-NBA, קליף רובינסון, בעלת שווי מוערך של כ-20 מיליון דולר נכון לשנת 2022.