חתונת ג'סיקה קוויק האפנר, ABC 17, ביו, גיל, בעל, תינוק, משכורת ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום מהיר של ג'סיקה האפנר
צילום מהיר של ג'סיקה האפנר

ג'סיקה קוויק האפנר ביוגרפיה | ויקיפדיה

ג'סיקה קוויק האפנר היא מטאורולוגית שידור אמריקאית המשמשת כיום כחזאית מזג האוויר הראשית ב-ABC 17 KMIZ News שבסיסה בקולומביה, מיזורי מאז 2020. בעבר, היא שימשה כעוגנת תנועה וכתבת מזג אוויר עבור KSDK News שבסיסה בסנט לואיס. קרוב לשלוש שנים. היא גם שימשה כמטאורולוגית בסוף השבוע וכתבת משימה כללית עבור חדשות KRCG ב-2012

חינוך ג'סיקה קוויק האפנר

האפנר סיימה את לימודי התיכון בעיר הולדתה מיזורי. לאחר מכן היא המשיכה לסיים את לימודיה עם תואר ראשון במטאורולוגיה מאוניברסיטת צפון אילינוי בשיקגו, אילינוי.

עידן ג'סיקה קוויק האפנר

בת כמה ג'סיקה? ג'סיקה היא 32 שנים בת נכון לשנת 2022. היא נולדה ב 22 בינואר 1990 , בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-22 בינואר של כל שנה. קרא גם: קריסטן קירשהייןג'סיקה קוויק האפנר לאום | מוצא אתני

האפנר מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה בסנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית. היא שייכת למוצא האתני/למורשת/המוצא הלבן-אמריקאי.

ג'סיקה קוויק האפנר גובה

ג'סיקה עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 4 אינץ' (1.62 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. היא גם גברת ברונטית מהממת עם שיער חום ועיניים חמודות מדהימות.

ג'סיקה קוויק האפנר הורים | אמא | אַבָּא

האפנר נולדה וגדלה בשכונת פרברים פשוטה בצפון מיזורי, ארצות הברית על ידי הוריה האוהבים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק מהציבור פרטים אישיים על הרקע המשפחתי שלה. עם זאת, מידע נוסף על הוריה של ג'סיקה יעודכן לאחר אישור זמין.

חתונת ג'סיקה האפנר מהירה | בַּעַל

האם ג'סיקה נשואה? האפנר נשואה כיום לבעלה החתיך בשם מיכאל האפנר, יועץ מקצועי ליחסי פוליטי ותקשורת. בשנת 2019, ג'סיקה הודיעה דרך חשבון הטוויטר שלה שהיא מאורסת לארוסה בזמן שהכריזה על הקאמבק הגדול שלה לחדשות ABC 17.

בשנת 2020, בני הזוג החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי בו השתתפו רק חברים קרובים ובני משפחה. בני הזוג מתגוררים כעת במיזורי, ארצות הברית.

ג'סיקה האפנר בייבי

לפי המחקר שלנו, לג'סיקה ולבעלה אין ילדים כרגע. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שהיא תחליט ללדת.

שכר ג'סיקה מהיר האפנר

האפנר, העובד כעוגן מזג אוויר בערב וכתב עבור TMJ 4 News הממוקם במילווקי, ויסקונסין, מרוויח משכורת שנתית הנעה בין 95,000 ל-100,000 דולר.

ג'סיקה קוויק האפנר מטאורולוגית | חדשות ABC 17

ג'סיקה זוכה להכרה נרחבת כמטאורולוגית הראשית של חדשות ABC 17 המבוססת במיזורי מאז 2020. היא מופיעה לעתים קרובות בתחנת 5:00 בבוקר עד 06:00 בבוקר בשידור החדשות ובקטע החדשות של 21:00 בתחנת האחות של ABC 17 הידועה בשם חדשות KQFX. לפני עבודתה ב-ABC 17, הפנר עבדה שלוש שנים ב-KSDK News בסנט לואיס כעוגנת תנועה וכתבת מזג אוויר.

קרא גם: קלי רו FOX 2, ביו, גיל, הורים, בעל, גובה, התקף לב, שכר ושווי נקי

במהלך כהונתה ב-KSDK, האפנר ביקרה בכ-75 בתי ספר במיזורי ואילינוי כדי לשוחח עם תלמידים על בטיחות מזג האוויר ולשפוך אור על מטאורולוגיה. לפני KSDK, היא הייתה המטאורולוגית הראשית של סוף השבוע של KRCG News במשך קרוב לשנתיים. היא אפילו עבדה כמנהלת תוכן דיגיטלי עבור ABC 17 מ-2014 עד 20166 לפני שעזבה לשטחי מרעה ירוקים יותר.

היא אפילו הופיעה כעוגן מזג אוויר מתמחה בשירות מזג האוויר הלאומי בלינקולן, אילינוי במשך שנה שלמה. בקולג', האפנר ניצל את ההזדמנות לעבוד עם צוות רודפי הסערות בקולג אוף דופייג' בשנת 2011. בנוסף, ג'סיקה היא מטאורולוגית זוכת פרס האמי האזורי של אמצע אמריקאי, בעלת תעודת אישור חותמת AMS מהאגודה האמריקאית למטאורולוגיה.

שווי נקי של ג'סיקה קוויק האפנר

האפנר הוא מטאורולוג טלוויזיה מוערך מאוד ואושיית מזג אוויר, עם שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר.