הולי גרין מזג אוויר, ביו, גיל, תינוק, בעל, ITV Meridian, חתונה, שכר, BBC ושווי נטו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של הולי גרין
תמונה של הולי גרין

הולי גרין ביוגרפיה | ויקי

הולי גרין היא מטאורולוגית אירופאית המשמשת כיום כמגישת מזג אוויר עבור ITV Meridian שבסיסה בדרום מזרח אנגליה, בריטניה. בעבר, היא שימשה ככתבת מזג אוויר וכעוגנת עבור BBC Weather Center במשך קרוב לעשר שנים לפני שהצטרפה ל-ITV. גרין היא בוגרת מתמטיקה שהחלה את דרכה במטאורולוגיה שידורית ברדיו פופולרי לסטודנטים באוניברסיטת קרדיף. הולי אפילו שימשה כמנחה שותף ומגישת עבור BBC Spotlight באוגוסט 2013.

הולי גרין חינוך

גרין סיימה תואר ראשון במתמטיקה ומדעים מאוניברסיטת קרדיף, שם בילתה את רוב זמנה הפנוי בעבודה בתחנת הרדיו לסטודנטים של האוניברסיטה.

עידן הולי גרין

בת כמה הולי? גרין היא כבת 41 נכון לשנת 2021. היא נולדה בסביבות 1979, בפלימות', אנגליה. עם זאת, מידע לגבי תאריך הלידה ויום הולדתה נמצא כעת בבדיקה. עם זאת, פרטים נוספים על גילה ישותפו לאחר אישור זמין. קרא גם: ביל הנליהולי גרין לאום | מוצא אתני

גרין מחזיק באזרחות בריטית ובאזרחות מלידה. היא גדלה בפרברי פלימות', אנגליה, בריטניה. לכן, היא בעלת אתניות/מורשת/מוצא אנגלי.

הולי גרין גובה | משקל | מידות

הולי עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ'. היא אישה בעלת קומה ממוצעת השומרת גם על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. עם זאת, מידע לגבי מדידות הגוף האחרות שלה עדיין בבדיקה. צבע השיער של גרין הוא בלונד ועיניה בצבע כחול אוקיינוס.

הולי גרין הורים

גרין נולד וגדל במשפחה ממעמד הפועלים ממוצא בריטי ואנגלי המתגוררת באנגליה, בריטניה. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין לציבור. הסיבה לכך היא שהיא אוהבת להרחיק את הרקע המשפחתי האישי שלו מהציבור. עם זאת, פרטים נוספים על הוריה ואחיה של הולי יעודכנו ברגע שיאושר זמין.

הולי גרין בעל | חתונה | נָשׂוּי

האם הולי נשואה? גרין נשואה כיום לבעלה, אנדרו MCMnn. שתי ציפורי האהבה החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך בביתה באנגליה. עם זאת, גרין ובעלה ידועים בכך שהם ידועים לשמצה פרטיים וחשאיים בחייהם האישיים. לפיכך, פרטים על ילדיה עדיין בבדיקה.

הולי גרין בייבי

גרין אישרה דרך האינסטגרם והטוויטר שלה שהיא מצפה לילדה קטנה עד סוף מאי 2021. משם, מקורב אוסטרלי חשף שהולי ובעלה קיבלו את צרור השמחה הראשון שלהם בבית חולים פרסביטריאני מקומי באנגליה. פרטים על הולי'ס בייבי ישותפו לאחר אישור זמין.

משכורת הולי גרין

גרין עובד כעוגן מזג אוויר ומטאורולוג עבור ITV Meridian בדרום מזרח אנגליה, מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 26,000 ליש'ט ל-36,269 ליש'ט לשנה.

מגישת מזג אוויר הולי גרין | ITV מרידיאן

הולי משמשת כיום כפרזנטורית ומטאורולוגית עבור ITV Meridian שבסיסה בדרום מזרח אנגליה. היא החלה את הקריירה שלה לראשונה בעבודה כמארחת תוכנית אירוח ברדיו בתחנת רדיו של סטודנטים באוניברסיטה שלמדה. משם, הולי קיבלה את העבודה המקצועית הראשונה שלה בתחנת Met Office באנגליה. לאחר מכן היא המשיכה לעבוד כחזאי מזג אוויר בתחנה מקומית בסאסקס לפני שעברה ל-RAF (חיל האוויר המלכותי) בקונינגסבי, תחנה שהחלה כבר ב-1940.

מאוחר יותר שינתה התחנה את שמה למטוס בואינג וושינגטון. במהלך כהונתה בתחנה, הולי העבירה עדכוני מזג אוויר ותדריכים לטייסים והודיעה להם כשיש מזג אוויר גרוע. הולי תיארה את העבודה הזו כעבודה בלחץ גבוה שעלולה להוביל למוות אם תיתן טעות עובדתית. לפיכך, היא עזבה את בואינג וושינגטון והתקבלה לעבודה ככתבת מזג אוויר במשרה מלאה ועוגנת עבור BBC Spotlight ו- BBC Weather Center.

אנדרו מקמין נשוי להולי גרין

אנדרו מקמינן הוא בעלה הנשוי המקסים של הולי. השניים נפגשו כשהולי הייתה עסוקה בעבודה ובמסירת דיווחי מזג אוויר חיים ברחובות אנגליה. ביחד בני הזוג חולקים בת אחת יפה.

הולי גרין שווי נקי

גרין הוא מטאורולוג אירופאי נודע ועוגן מזג אוויר בעל שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר אמריקאי.

מרכז מזג האוויר של הולי גרין של BBC

הולי הצטרפה לחדשות ה-BBC לאחר שעבדה עבור RAF (חיל האוויר המלכותי) בקונינגסבי במשך שנתיים רצופות. היא הייתה המארחת והמגישה הראשית מחוץ לאור הזרקורים של ה-BBC. משם, היא קודמה למזג האוויר של ה-BBC כמטאורולוגית בוקר בגלל כישוריה המדהימים ככתבת מזג אוויר. גרן עזב את BBC והצטרף ל-ITV ב-2018.