הולי פורטיק ביוגרפיה, גיל, מועדון הספר (אשתו של סטיבן פורטיק), טבעת נישואין והפיכת גברת לחצי טוב יותר

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של הולי פורטיק
תמונה של הולי פורטיק

הולי פורטיק ביוגרפיה | ויקיפדיה

הולי פורטיק היא כומר, מחבר ואוונגליסט אמריקאי המוכר היטב בתור האישה הנשואה המקסימה הנודע כומר הנוצרי האוונגליסט הבפטיסטי האמריקאי וכותב השירים עטור הפרסים, סטיבן פורטיק. סטיבן גם כותב שירים עבור Elevation Worship בעוד שהולי משמשת גם כמייסדת ומחברת של Elevation Church. היא גם מעורבת באופן מלא וחולקת את אחריות המנהיגות של כנסיית הרמה עם בעלה תוך שהיא נושאת דרשות מדהימות. היא גם מארחת מועדון ספרי קיץ ב-IGTV בשם Book Club 390.

חינוך הולי פורטיק

פורטיק סיימה את לימודיה היסודיים והתיכון בעיר הולדתה בדרום פלורידה. מאוחר יותר, היא סיימה תואר ראשון בחינוך מאוניברסיטת צפון גרינוויל (NGU) בטיגרוויל, דרום קרולינה.

עידן הולי פורטיק | יום הולדת

בת כמה הולי? פורטיק היא בת 41 נכון לשנת 2021. היא נולדה הולי בויטנוט ב-19 במאי 1980, בדרום פלורידה, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-19 במאי מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל שור. קרא גם: דוני סוואגרטהולי פורטיק לאום | מוצא אתני

פורטיק מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בצד הטרופי של דרום פלורידה בארצות הברית על ידי משפחה ממעמד הביניים ממוצא קווקזי. לכן, הולי היא ממוצא/מורשת/מוצא לבן-אמריקאי.

גובה הולי פורטיק

כמה גובה הולי? Furtick עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 7 אינץ' (1.7 מ'). היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-52 קילוגרם (114 איבס). עם זאת, פרטים על מדידות גופה האחרות עדיין בבדיקה. צבע השיער של Furtick הוא בלונדיני טבעי וצבע העיניים שלה הוא הייזל בראון. היא גם נהנית לבשל ולנסות מתכונים דרומיים שונים במהלך הזמן שלה.

הולי פורטיק הורים | אִמָא

פורטיק נולדה וגדלה בצד הדרומי של פלורידה, בארצות הברית על ידי הוריה האוהבים. היא גדלה כבתם הבכורה של מוריל בויטנוט (אבא) וגברת מוריל בויטנוט (אמא). להולי יש גם אחות צעירה אחת בשם אמילי בויטנוט. מידע נוסף על הוריה של הולי יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין. פורטיק גם שינתה את העלמה שלה מבויטנוט לפורטיק לאחר שנישאה לסטיבן פורטיק

הולי פורטיק הבעל סטיבן פורטיק

האם הולי נשואה? פורטיק נשואה כיום לבעלה, סטיבן פורטיק. שתי ציפורי האהבה החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך ב-3 ביוני 2002, בגיל 22 בדיוק כמו בעלה. לאחר החתונה, סטיבן והולי עברו לשלבי צפון קרוליינה ולאחר מכן התיישבו בשרלוט, צפון קרוליינה. יחד הם בורכו בשלושה ילדים. הם כוללים שני בנים בשם אליהו פורטיק, גרהם פורטיק ובת בשם אבי פורטיק.

אליהו נמצא כעת בשנתו הצעירה באקדמיה המקוונת של אוניברסיטת ליברטי (LUOA). סטיבן פורטיק הוא כומר נוצרי אוונגליסטי אוונגליסטי אמריקאי מפורסם וסופר שהתפרסם בתור הכומר הבכיר והמייסד של משרדי ה-Elevation Church. הוא נולד ב-19 בפברואר 1980 במונק, קורנר, דרום קרוליינה. המשפחה מתגוררת כיום בשרלוט, צפון קרוליינה,

טבעת נישואין הולי פורטיק

במהלך חתונתה, סטיבן הניחה טבעת יהלום ענקית על אצבעה לצד טבעת האירוסין המדהימה שלה עוד בשנת 2002 בגיל עשרים ושתיים. מאז, היא מעולם לא הסירה את טבעת הנישואין שלה. עם זאת, מידע נוסף לגבי טבעת הנישואין של הולי עדיין בבדיקה. נעדכן אותך ברגע שהוא יאושר זמין.

מועדון הספר הולי פורטיק 390

מועדון הספר 390 הוא קטע ווידאו IGTV חודשי מפורסם בקיץ שבו היא סוקרת כמה מהספרים האהובים עליה וחוקרת כמה מהסופרים האהובים עליה. היא מארחת את מועדון הספר לבדה ומעלה אותו בחשבון האינסטגרם שלה.

להפוך לגברת עדיף חצי הולי פורטיק

Becoming Mrs. Betterhalf הוא ספר לימוד דיגיטלי תנ'כי מפורסם שחיברה הולי. הספר נותן תיאור מעמיק של סוג האשה שאלוהים ברא להיות על פני האדמה הזו. הספר גם מתאר את מסע הנישואין לרגע תוך הצגת דמויותיה של אישה צדיקה המשמשת כמסייעת במשפחה. להיות גברת בטרהאלף זמין באינטרנט.

הולי פורטיק מרצה YouTube

האם הולי פורטיק כומר? הולי היא כומר אוונגליסטי מוסמך ומנוסה והמייסדת-שותפה של משרדי הכנסייה Elevation ברחבי ארצות הברית וצפון קרוליינה. לכן, היא נושאת באחריות שווה בדיוק כמו בעלה, סטיבן פורטיק.

שניהם עזרו ל-Elevation Church להפוך לגלובלית עם מספר כנסיות הממוקמות ברחבי העולם. Furtick משקיעה בעיקר ביצירת רשתות ובדיבור בפני קהל והעברת דרשות חיות ב-YouTube ובפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית.

שווי נקי של הולי פורטיק

הולי פורטיק היא כומר, סופר ואוונגליסט אמריקאי בעל שם בעל שווי מוערך שנעים בין 500,000 דולר למיליון דולר נכון לשנת 2021.

בית סטיבן והולי פורטיק

על פי הממצאים שלנו, הולי וסטיבן גרים כיום באחוזה מאוד נחמדה וחדשה שהם קנו בשטח יער צפוף של 19 דונם בצפון קרוליינה. האחוזה המפוארת הספציפית הזו היא ביתם של הולי, בעלה ושלושת ילדיה עם 7 וחצי חדרי רחצה וכעשרה חדרי שינה.

שתוק ותבריק הולי פורטיק

Shut Up and Shine היא דרשה מפורסמת של הולי שהועלתה בערוץ היוטיוב של Elevation Church ב-5 באוקטובר 2020. הדרשה מציגה את הולי נושאת דרשה מדהימה תוך שימוש בכתבי קודש המעודדים מאמינים להאמין ולהאיר מבלי לומר שום מילה של ספק.