הווארד קורץ FOX News, אישה, גובה, הורים, שכר, ילדים ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
 תמונה של הווארד קורץ
תמונה של הווארד קורץ

הווארד קורץ ביוגרפיה

הווארד קורץ הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שעובד כיום בערוץ Fox News (FNC) 'MediaBuzz' כמנחה (ימי ראשון 11:00-12:00 ET). ממוקם בוושינגטון הבירה. הוא הצטרף לרשת ביולי 2013. לפני שהצטרף לערוצי פוקס ניוז, הוא היה מנחה תוכנית הביקורת השבועית של CNN, 'מקורות אמינים', מאז 1998. הוא שימש גם כראש הלשכה בוושינגטון הבירה. עבור The Daily Beast ו-Newsweek כותבים על צומת הפוליטיקה והתקשורת.

חינוך הווארד קורץ

קורץ הוא בוגר בית הספר התיכון שיספהד ביי. הוא סיים את לימודיו באוניברסיטת באפלו (SUNY) עם תואר ראשון B.A. באנגלית ובפסיכולוגיה. הוא גם בוגר בית הספר לעיתונאות בקולומביה.

עידן הווארד קורץ

בן כמה הווארד? הוא בן 68 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-1 באוגוסט 1953 בברוקלין, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. יום הולדתו נחגג ב-1 באוגוסט מדי שנה. קרא גם : ג'יאנה פרנקו KPIX/CBS, ביוגרפיה, גיל, הורים, בעל, גובה, שכר ושווי נקיהווארד קורץ גובה | מידות

קורץ עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 9 אינץ' (1.75 מ'). הוא גם שומר על משקל גוף ממוצע של כ-81 קילוגרם (178 פאונד). עם זאת, מידע לגבי מדידות גופו האחרות עדיין בבדיקה.

הווארד קורץ לאום | מוצא אתני

הווארד מחזיק באזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד וגדל בברוקלין, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. הוא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

הווארד קורץ הורים | מִשׁפָּחָה

קורץ נולד וגדל על ידי הוריו (אבא) לאונרד קורצין ו(אמא) מרשה קורץ בברוקלין, ניו יורק, ארצות הברית של אמריקה. אביו היה איש עסקים ואילו אמו הייתה עקרת בית. יש לו אחות כלומר, ברברה קורץ.

אשתו של הווארד קורץ

הווארד נשוי? הוא נשוי באושר לשרי אניס, יועצת תקשורת ופרשן פוליטי. הוא התחתן עם שרי במאי 2003. בעבר היה נשוי למרי טלמר. יש לו שלושה ילדים: ג'ודי קורץ, בוני קורץ ואבי קורץ.

משכורת הווארד קורץ

קורץ שעובד בערוץ Fox News (FNC) 'MediaBuzz' כמנחה (ימי ראשון 11:00-12:00 ET) מרוויח משכורת שנתית שנעה בין 500,000-700,000 דולר בשנה.

שווי נקי של הווארד קורץ

הווארד הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי שיש לו שווי מוערך של בין מיליון דולר ל-10 מיליון דולר.

הווארד FOX News

קורץ עובד בערוץ Fox News (FNC) 'MediaBuzz' כמנחה (ימי ראשון 11:00-12:00 ET). מבוסס בוושינגטון הבירה. הוא הצטרף לרשת ביולי 2013. לפני שהצטרף לערוצי פוקס ניוז, הוא היה המנחה של תוכנית ביקורת התקשורת השבועית של CNN, 'מקורות אמינים', מאז 1998-2013. הוא שימש גם כראש הלשכה בוושינגטון הבירה של ה'דיילי ביסט' ו'ניוזוויק' שכתב על צומת הפוליטיקה והתקשורת.

לפני שהצטרף לתוכנית המדיה השבועית של CNN, הוא היה מחברם של 5 ספרים כולל 'Media Circus', 'Reality Show' ורב המכר 'Spin Cycle' של הניו יורק טיימס, הוא גם תרם לכמה מגזינים החל מניטי פייר ועד ניו יורק.