הילרי ווהן FOX News, ביו, גיל, אשתו של פיטר דוסי, FOX Business, תמונות, יום הולדת, מאורסים ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

הילרי ווהן ביוגרפיה | ויקיפדיה

הילרי ווהן היא עיתונאית שידור אמריקאית, כתבת חדשות ומגישת חדשות המשמשת כיום ככתבת FOX Business News מבוססת וושינגטון די.סי. היא גם מוכרת היטב כבעלה של כתב הבית הלבן הפופולרי של FOX News, פיטר דוסי. ווהן גם זכתה להכרה לאומית לאחר שטיילה ברחבי ארצות הברית וסיקרה את מחזור הבחירות לנשיאות 2020 תוך התמקדות בנושאים שהשפיעו באמת על הבוחרים בכל אזור ברחבי צפון אמריקה. בעלה של הילרי, פיטר, הוא בנו של העוגן הוותיק של FOX & Friends, סטיב דוסי.

הילרי ווהן חינוך

ווהן למדה בפנימייה נוצרית שם סיימה את לימודיה עם תעודת בגרות והמשיכה לקולג' ידוע בארצות הברית. מאוחר יותר, היא סיימה את לימודיה בעיתונאות משודרת ותקשורת בתחילת 2010.

עידן הילרי ווהן

בת כמה הילרי ווא? היא כבת 31 נכון לשנת 2022. אשתו של פיטר דוסי נולדה ב-10 ביוני 1991, בארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-10 ביוני בכל שנה. מזל הלידה של הילרי הוא מזל תאומים. קרא גם: פיטר דוסיהילרי ווהן לאום | מוצא אתני

איזו לאום היא הילרי ווהן? ווהן מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה על ידי משפחה ילידית אמריקאית ממעמד הביניים ממוצא קווקזי המתגוררת בפרברי ארצות הברית. לכן, ווהן של אתניות/מורשת ומוצא לבן-אמריקאי.

הילרי ווהן הייט

כמה גובה הילרי ווהן? היא עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). הילרי גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-65 קילוגרם. מידות הגוף האחרות שלה הן 34 -26 -32 אינץ' בהתאמה. צבע השיער הטבעי של הילרי הוא בלונדיני וצבע העיניים שלה כחול אוקיינוס.

הילרי ווהן אב | אִמָא

ווהן נולדה וגדלה בפרברים הצפוניים של ארצות הברית על ידי הוריה האוהבים והתומכים. עם זאת, מידע לגבי אמה ואביה עדיין אינו זמין. הסיבה לכך היא שהיא ידועה בהרחקת מידע אישי מהציבור. מידע נוסף לגבי הרקע המשפחתי של ווהן יעודכן ברגע שהוא יאושר זמין.

  תמונה של הילרי ווה
תמונה של הילרי ווה

הילרי ווהן מאורסת וטבעת אירוסין

ווהן החל לצאת עם כתב FOX News, פיטר דוסי, בתחילת 2019. השניים נפגשו בפעם הראשונה בזמן שהם סיקרו סיפורים שונים עבור ערוץ FOX News.

מאוחר יותר, בני הזוג יצאו למספר דייטים תחילה לפני שהם סוף סוף הפכו את הדברים לרשמיים בשנת 2020. הילרי הודיעה אז על אירוסיה לפיטר בשנת 2020 על ידי פרסום תמונה שלה עונדת טבעת אירוסין יהלום מעודנת באינטרנט על אצבעה.

הילרי ווהן חתונת פיטר דוסי

ווהן נשואה כיום לבעלה, פיטר דוסי. שתי ציפורי האהבה החליפו נדרים בטקס חתונה פרטי שנערך באפריל 2021 במקום פרטי בדרום קרוליינה. הילרי לבשה שמלת כלה לבנה יפהפייה ללא כתפיים. חתונתם של בני הזוג נערכה גם בתקופה שלאחר המגפה. לכן רוב בני משפחתם וחבריהם של הילרי ופיטר הורשו להשתתף בטקס לאחר הסרת פרוטוקולי COVID 19 המחמירים.

החל משנת 2022, פיטר ואשתו חוגגים שנה לנישואים. עם זאת, עדיין אין להם ילדים. Doocy הוא שידור מוצלח שעובד כיום ככתב הבית הלבן עבור FOX News בוושינגטון די.סי. הוא גם בנו של הוותיק המפורסם ב-FOX News ושותף לעוגן של FOX & Friends, סטיב דוסי, ואשתו קתי ג'ריטי. אחיו של פיטר הם סאלי ומרי דוסי.

הילרי ווהן בייבי

לפי הממצאים שלנו, נראה שהילרי ובעלה מנהלים חיי נישואים מאושרים אך אין להם תינוק והם אינם מצפים לילדים כרגע. עם זאת, נעדכן אותך ברגע שווהן ובעלה יקבלו את פני התינוק הבכור שלהם.

הילרי ווהן FOX News ו-FOX Business

מה עושה אשתו של פיטר דוסי למחייתה? הילרי משמשת כיום ככתבת חדשה וכתבת בפוקס ניוז וב-FOX Business News מאז 2016. היא ידועה בסיקור דיווחים שונים ומציגה סיפורים המשפיעים על החברה האמריקאית. בשנת 2020, הילרי נסעה ברחבי מדינות שונות וסיקרה את הבחירות לנשיאות 2020 תוך התמקדות בנושאים שונים המשפיעים על הבוחרים בכל מדינה. היא גם הוצגה ב-Runddowns של FOX News, שם סיקרה דיווחי חדשות חיים מ-Des Mones, איווה.

לפני שהתמקמה בתפקידה הנוכחי, ווהן הייתה בין החברות הפעילות של תוכניות העיתונאים הצעירות של FOX News שבה היא הוצבה במנצ'סטר, ניו המפשייר. שם היא צברה ניסיון בסיקור ידיעות פורצות דרך. בזמנה הפנוי, הילרי נהנית לטייל ולבלות זמן איכות עם חברים ובני משפחה.

משכורת הילרי ווהן

כמה מרוויחה אשתו של פיטר דוסי ב-FOX News? ווהן עובד בתור וושינגטון די.סי. הכתב של FOX Business ו-FOX News מרוויח משכורת שנתית שנעה בין $58,000 ל-$100,000 לשנה.

הילרי ווהן שווי נקי

ווהן הוא עיתונאי שידור אמריקאי מוכשר, כתב חדשות וכתב בעל שווי מוערך של כמיליון דולר אמריקאי.