J. Kenji López-Alt ביו, גיל, משפחה, אישה, שווי נקי, גובה, מעבדת מזון ומסעדות

בריטניה [בריטניה]
  J. Kenji López-Alt Photo
J. Kenji López-Alt Photo

פורסם במקור באתר famousintel.com

J. Kenji Lopez-Alt ביוגרפיה וויקי

J. Kenji López-Alt הוא אמריקאי J. Kenji López-Alt הוא שף אמריקאי וסופר אוכל אמריקאי הספר הבלתי נשכח ביותר, The Food Lab: Better Home Cooking Through Science הספר הבלתי נשכח ביותר, The Food Lab: Better Home Cooking Through Science, הפך להישג בסיסי ועסקי, משרטט דיאגרמות על תקציר להיטי ה-New York Times Smash וזכייה במענק 2016 להקמת שיער פנים של ג'יימס עבור ספר הבישול הטוב ביותר של Broad Cooking.

J. Kenji Lopez-Alt Education

האם קנג'י לופז למד בבית ספר קולינרי? לופז-אלט למד בבית הספר דלטון ועבר ממסדנת החדשנות של מסצ'וסטס (MIT) ב-2002, שם למד הנדסה.J. Kenji López-Alt גיל ויום הולדת

לופז-אלט הוא בן 42 נכון לשנת 2021. הוא נולד ב-31 באוקטובר 1979 בבוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית. הוא חוגג את יום הולדתו ב-31 באוקטובר מדי שנה. קרא גם: פאט רוברטסון

J. Kenji López-Alt לאום ואתניות

איזו מוצא אתני זה קנג'י לופז-אלט? לופז-אלט הוא בעל אזרחות אמריקאית מלידה. הוא נולד בבוסטון, מסצ'וסטס, ארצות הברית. אמו יפנית ואביו אמריקאי ממוצא גרמני.

משפחת J. Kenji López-Alt

לופז-אלט הוא ילדו של הגנטיקאי והאימונולוג של מכללת הרווארד פרדריק אלט, ומצד אמו, נכדו של הפיזיקאי קוג'י נאקנישי.

אשת ג'יי קנג'י לופז-אלט

לאחר שהתחתן, לופז-אלט שילב את שמו הנשוי, אדריאנה לופז, עם שם הולדתו, אלט. השני מבין ילדיו של לופז-שני אלט נולד בספטמבר 2021.

J. Kenji Lopez-Alt Height

קנג'י עומד בגובה ממוצע.

J. Kenji López-Alt Net Worth

לקנג'י יש שווי מוערך של 3 מיליון דולר.

מסעדות J. Kenji López-Alt

עבודת בית הקפה הבלתי נשכחת ביותר של לופז-אלט הייתה במהלך שנת הלימודים השנייה שלו. הוא השתדל לעבוד כשרת במסעדה שכונתית, אולם הם דרשו טבח הכנה. מאוחר יותר הוא עבד עם כמה מומחים לקולינריה מבוסטון, כולל ברברה לינץ' וקן אורינגר. הוא המשיך לתפקד כטבח מבחן וכמגיה במגזין Cook's Represented וב-America's Test Kitchen.

López-Alt פתחה את Wursthall Café and Bierhaus בסן מטאו, קליפורניה ב-2017, עם השותפים אדם סימפסון וטייסון מאו. לופז-אלט החלה הסטת יוטיוב ב-2016, אשר, נכון ל-Walk 2022, יש לה צפונית ל-1,000,000 תומכים ויותר מ-100 מיליון נקודות מבט. ההקלטות הן הצגות בסגנון POV של מתכונים ושיטות בישול במטבח הביתי של לופז-אלט המדגישות שיח ללא תסריט ובדרך כלל סרט לא ערוך.

בספטמבר 2019, לופז-אלט הפכה לכותבת קולנוע מחודש לחודש ב-NYT Cooking. בשנת 2020 לופז-אלט העביר ספר צעירים, Consistently is Pizza Night, שהופיע ברשימת ההצלחה לילדים של הניו יורק טיימס. לאחר המעבר שלו לסיאטל בסוף 2020, הפוסטים באינסטגרם של לופז-אלט התבררו כמפורסמים בהדרגה, שכן הוא הציע ארגונים ומנות שונות באזור, והתבררו כ'אולי כוח האוכל המרשים ביותר שניתן לחשב עם העיר הזו מצא בעידן הבידור הווירטואלי', לפי ה'סיאטל טיימס'.

J. Kenji López-Alt Food Lab

לופז-אלט היה ראש הקולינריה המפקח והוא המומחה הקולינרי הבוס של Serious Eats, בלוג אוכל, שבו כתב את מענק שיער הפנים של ג'יימס בשם 'מעבדת האוכל'. מאוחר יותר הוא התאים את החלק הזה לספרו הזכור ביותר, מעבדת האוכל: בישול ביתי טוב יותר באמצעות מדע, שהופץ בספטמבר 2015 על ידי W.W. Norton and Company.

קרא עוד: Rebel Wilson Bio, Age, Wiki, שם אמיתי, גובה, לאום, הורים, נשואים, שווי נקי, ירידה במשקל, Pitch Perfect, סרטים ותוכניות טלוויזיה

זו הייתה הצלחה של הניו יורק טיימס. בנוסף, זכתה במענק ג'יימס פייס לשנת 2016, מענק הקמה, לבישול כללי, כמו גם במענקי היחסים העולמיים של מומחים קולינריים עבור ספר הבישול האמריקאי הטוב ביותר וספר הבישול של השנה. פני פלזנס מ-New York Diary of Books התייחסה ל-The Food Lab כ'יצירה מקורית מקיפה בהיקפה וניתן לנצל אותה כמקור פרספקטיבה אפילו על ידי הטבחים הביתיים המנוסים ביותר'.

J. Kenji Lopez-Alt Potatoes

מנת תפוחי אדמה שהתפרסמה על ידי לופז-אלט ב-Serious Eats. בשלנים ביתיים מאושרים רבים משבחים את המתכון הזה ב-subreddit r/seriouseats, ומכנים אותו 'יוצא מן הכלל', 'מזון הנוחות המושלם' ואפילו 'העז'. באתר Serious Eats, המתכון זכה גם למאות דירוגי חמישה כוכבים. מהר מאוד התעניינתי ב-Alt's של שיטת לופז של בישול תפוחי אדמה באמבט סודה לשתייה לאחר רפרוף. לדבריו, הסודה לשתייה עוזרת לפרק את הבשר החיצוני של תפוח האדמה, ויוצרת מראה חיצוני פריך במיוחד בעת צליית תפוחי האדמה. תהליך זה דומה לאופן שבו מייצרים בייגל.

J. Kenji Lopez-Alt Books

לופז-אלט פרסמה ספר בישול בן 658 עמודים על ווקים בשנת 2022 תחת הכותרת הווק: מתכונים וטכניקות. הספר הגיע למקום הראשון ברשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס בקטגוריית 'ייעוץ, הוראות ושונות', על פי ה'סיאטל טיימס', וכונה 'ללא ספק ספר הבישול המצופה ביותר של השנה'.

  • 2015; The Food Lab: Better Home Cooking Through Science (מהדורה אחת). W. W. Norton & Company.
  • 2017; BraveTart: קינוחים אמריקאים איקוניים. J. Kenji López-Alt (הקדמה). W. W. Norton & Company.
  • 2020; כל לילה הוא ליל פיצה. ג'יאנה רוג'ירו (מאיירת). הקוראים הצעירים של נורטון.
  • 2020; כתיבת האוכל האמריקאית הטובה ביותר 2020. ספרי Mariner.
  • 2022; הווק: מתכונים וטכניקות. W. W. Norton & Company.