Janai Norman ABC, ביו, ויקיפדיה, גיל, בעל, שם התינוק, גובה, הורים, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]

ג'נאי נורמן ביוגרפיה | ויקיפדיה, האינציקלופדיה החופשית

ג'נאי נורמן הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי המשמש כיום כמנחה שותף של 'חדשות העולם עכשיו' ו'אמריקה הבוקר', ב-ABC News בניו יורק. לפני שהצטרפה לחדשות ABC היא עבדה ככתבת במשך שלוש וחצי שנים ב-WFTV-ערוץ 9 באורלנדו, פלורידה. בשנת 2016, ג'נאי הצטרף מחדש ל-ABC News ככתב רב פלטפורמות בוושינגטון הבירה.

חינוך ג'נאי נורמן

לאחר שסיימה את התיכון, היא למדה וסיימה את לימודיה באוניברסיטת מיזורי-קולומביה, מיזורי עם תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת המונים.

עידן ג'נאי נורמן

בן כמה ג'נאי נורמן GMA? נורמן היא בת 32 נכון לשנת 2022. היא נולדה ב-5 בינואר 1990 בדרבן, דרום אפריקה אך גדלה בארצות הברית. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-5 בינואר של כל שנה. מזל הלידה של נורמן הוא מזל גדי קרא גם: מייקל ס שמידטג'נאי נורמן לאום | מוצא אתני

נורמן מחזיק באזרחות כפולה ובאזרחות של דרום אפריקאי מלידה ואמריקני על ידי רישום. היא ממוצא/מורשת אפרו-אמריקאית. מידע נוסף על האתניות והמורשת שלה נמצא כעת בבדיקה.

ג'נאי נורמן מדידות גובה וגוף

כמה גבוה ג'נאי? נורמן עומד בגובה ממוצע של 5 רגל 6 אינץ' (1.68 מ'). מידע לגבי מידות הגוף האחרות שלה נמצא כעת בבדיקה. אנו נעדכן את מידות הגוף האחרות שלה לאחר אישור שהן זמינות לציבור. השיער של ג'נאי שחור באופן טבעי ויש לה עיניים שחורות.

  תמונה של ג'נאי נורמן
תמונה של ג'נאי נורמן

משפחת ג'נאי נורמן

נורמן נולדה בדרום אפריקה אך בגיל צעיר עברו הוריה לארצות הברית שם גדלה. עם זאת, מידע לגבי בני משפחתה כולל אביה, אמה ואחיה אינו זמין כעת. עם זאת, ג'נאי העלתה תמונות של אמה במהלך יום חתונתה ב-2018.

ג'נאי נורמן בן זוג | הבעל אלי נורמן

למי נשוי ג'נאי נורמן? נורמן נשואה כיום לבעלה אלי נורמן. בני הזוג התחתנו רשמית באמצעות טקס חתונה פרטי שנערך במאי 2018 בבוגנוויל, ברבדוס שבאיים הקריביים.

נכחו גם בני משפחה וגם חברים קרובים. לצמד אירוסים ב-5 באפריל 2017, לאחר שיצאו במשך שנתיים.

ג'נאי נורמן שם התינוק והתינוק החדש

ג'נאי ובעלה אלי הם הורים גאים לשני ילדים, ילד שנולד בנובמבר 2017 והתינוקת הנולדת שלה שנולדה באפריל 2020. היא עלתה לשידור חי בחדשות ABC והודיעה שהיא ובעלה קיבלו בברכה תינוקת שבוע לאחר הלידה של בתה. עם זאת, מידע לגבי ילדיה כולל שמות התינוק שלה אינו זמין כרגע.

ג'נאי ABC News משכורת

כמה מרוויח ג'נאי ב-ABC? עובד כמארח משותף של 'World News Now' ו-' America This Morning', ב-ABC News בניו יורק מרוויח משכורת שנתית משוערת שנעה בין 50,000 ל-220,000 דולר.

שווי נקי של ג'נאי נורמן

כמה שווה ג'נאי? נורמן הוא עיתונאי, עוגן וכתב אמריקאי עם שווי מוערך של כ-500,000 עד מיליון דולר.

ג'נאי נורמן חדשות ABC

ג'נאי משמש כיום כעוגן שותף של 'חדשות העולם עכשיו' ו'אמריקה הבוקר', חדשות ABC. באוקטובר 2016, היא הצטרפה לחדשות ABC ככתבת מרובת פלטפורמות בוושינגטון, וסיקרה את ממשל טראמפ, גבעת הקפיטול וחדשות חדשות. היא החלה את הקריירה שלה עם חדשות ABC בשנת 2011 כמתמחה ב-NewsOne בניו יורק.

לפני שהצטרפה לחדשות ABC, היא עבדה ככתבת שלוש וחצי שנים ב-WFTV, בפלורידה. היא הצטרפה ל-WFTV בנובמבר 2014 מהתחנה האחות קוקס Fox23 News בטולסה, אוקלהומה. בזמן שהייתה בפלורידה היא סיקרה מגוון רחב של סיפורים ככתבת משימה כללית וכעוגנת מילוי, כולל הירי במועדון הלילה Pulse.

ג'נאי נורמן - בוקר טוב אמריקה (GMA)

בוקר טוב אמריקה (GMA) היא תוכנית אירוח פופולרית בבוקר ותוכנית חדשות ששודרה לראשונה בחדשות ABC עוד בשנת 1975. התוכנית כוללת שותפים ויראליים שונים של ABC המספקים את כותרות הבוקר והדיווחים האחרונים המתרחשים בטיימס סקוור. התוכנית כוללת גם שילוב של חדשות חדשות, ראיונות, דיווחי עומק וראיונות עם יוצרי חדשות. ג'נאי מופיע כעוגן שותף ב-GMA morning Today.

ג'נאי נורמן אינסטגרם

על פי הממצאים שלנו, ג'נאי הוא בין העוגנים והכתבים הפופולריים ביותר של חדשות ABC News GMA שצברו כ-47,000 עוקבים. היא ידועה בפרסום תמונות שונות בלימודיה ובחופשות עם בעלה וילדיה. ג'נאי ובעלה קיבלו לאחרונה את ילדם השני והשניים נסעו עם הילדים לארץ דיסני. היא הקליטה והעלתה תמונות של הטיול שלהם ב-Disney Land בכל הרשתות החברתיות שלה.

ג'נאי נורמן שמלה ב-GMA

במשך שנים, נורמן זכתה להכרה בכך שהיא לובשת את מיטב השמלות והחצאיות המסוגננות בכל פעם שהיא מופיעה כעוגן שותף ב-GMA. רוב השמלות והנעליים של ג'נאי זמינות לרכישה באינטרנט. אתה יכול לעקוב אחריה בפייסבוק ובטוויטר לעדכונים נוספים על השמלות של ג'נאי.