Jedediah בילה ביו, גיל, תינוק, שווי נקי, משכורת, בעל, עזיבת FOX News, ביקיני, האוס, הנוף, פוליטיקה והאוס

ארצות הברית [ארה'ב]
  צילום ג'דידיה בילה
צילום ג'דידיה בילה

ביוגרפיה של ג'דידיה בילה | ויקי

ג'דיה בילה היא עיתונאית וסופרת אמריקאית שעובדת כיום כמגישת סוף השבוע של תוכנית חדשות הבוקר והטוק שואו FOX & Friends. בעבר, בילה שימשה כמגישת חדשות ומנחת טלוויזיה בתוכנית האירוח הלאומית של ABC בשם The View. ב-2014 הופיעה בילה גם כחברת פאנל ותורמת ב-Outnumbered וב-The Five.

חינוך ג'דידיה בילה

בילה סיימה את לימודיה התיכוניים בברוקלין ניו יורק. מאוחר יותר, היא סיימה תואר שני באמנויות בעיתונאות מאוניברסיטת קולומביה. לאחר סיום הלימודים, לימדה כתיבה יוצרת וספרדית בתיכון ובחטיבת הביניים.

ג'דידיה ללא גיל

בת כמה ג'דידה? בילה היא בת 42 נכון לשנת 2021. היא נולדה בג'דידיה לואיזה בילה ב-29 בינואר 1979 בברוקלין, ניו יורק, ארצות הברית. יום הולדתה נחגג ב-29 בנובמבר מדי שנה. מזל הלידה שלה הוא מזל גדי. קרא גם: אבי הורנצקג'דידיה בילה לאום| מוצא אתני

בילה מחזיקה באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בניו יורק, ארצות הברית. היא ממוצא אתני/מורשת לבנה.

ג'דידיה בילה גובה

ג'דידה עומדת בגובה של 5 רגל 5 אינץ'. היא גם שומרת על משקל גוף ממוצע של כ-58 קילוגרם. צבע השיער שלה חום ועיניה מהממות וצבען חום. מידות הגוף האחרות של בילה הן 34-25-35 אינץ' בהתאמה.

ג'דידיה בילה הורים

בילה נולדה וגדלה בשכונת ברוקלין המוקדמת של שנות ה-70 בניו יורק על ידי שני ההורים. עם זאת, היא לא שיתפה מידע לגבי אמה ואביה עם הציבור. הסיבה לכך היא שהוריה ואחיה ידועים בכך שהם מנהלים חיים בעלי פרופיל נמוך מאוד הרחק מהציבור. עם זאת, מידע נוסף על אביה, אמה ומשפחתה יעודכן לאחר אישור זמין.

ג'דידיה בילה בעל | חֲתוּנָה

האם ג'דידה נשוי? בילה נשואה לבעלה החתיך, ג'רמי שר. השניים נפגשו וקשרו ב-17 בפברואר 2018. חתונתם נערכה בעיר ניו יורק והשתתפו בה רק חברים קרובים ובני משפחה. בילה ובעלה חולקים כעת בן מקסים אחד. באפריל 2020 חשפה ג'דידה דרך חשבון הטוויטר שלה שהיא וג'רמי מתאוששים מ-COVID 19 בזמן שבנם היה בהסגר הרחק מהם.

ג'דייה היה תינוק

בילה ובעלה התברכו בבן אחד. הוא נולד בתחילת 2019. נכון לשנת 2021, התינוק של בילה בסביבות השנתיים. ג'דידה ובעלה חלו ב-COVID 19 באפריל 2020. הם החלימו לחלוטין מהנגיף ב-2021.

ג'דידיה בילה שווי נקי

ג'דידה היא מגישת חדשות, כתבת וסופרת מוכשרת, עם שווי מוערך של כ-2 מיליון דולר נכון לשנת 2021.

ג'דידיה בילה חדשות FOX | עוזב את FOX & Friends

מה קרה לג'דידיה? בילה משמשת כיום כעוגן שותף ומנחה טלוויזיה במהדורת סוף השבוע של FOX & Friends ברשת FOX News (FNC) בניו יורק. היא החלה לראשונה את הקריירה שלה כמורה לספרדית וכתיבה יצירתית הן בחטיבת הביניים והן בתיכון מיד לאחר סיום לימודיה בקולג'.

לג'דידה תואר שני בעיתונאות מאוניברסיטת קולומביה. המעבר שלה לטלוויזיה ולפוליטיקה התרחש ב-2009 לאחר שהוזמנה על ידי שון האניטי כתורם בתוכנית החדשות שלו ב-FOX News. משם, בילה נשכרה לעבוד כתורמת פוליטית קבועה עבור FOX News בשנת 2013. היא המשיכה להופיע כחברת פאנל ב-Outnumbered ובתוכנית אירוח קבועה נוספת של FOX News בשם FOX's The Five.

עם זאת, ג'דידה עזב את FOX ב-2016 והצטרף ל-The View של ABC. המשימה העיקרית שלה בתוכנית הייתה לשחק כקול קונסרבטיבי שעמד בניגוד למארחים הליברליים בתוכנית. בשנת 2017, בילה ערכה מספר ראיונות מפורסמים עם פרסיליות טלוויזיה כמו אבי לי מילר שהקפיץ את תהילתה בחדשות ABC. ג'דידה עזבה את ABC בספטמבר 2018 ועשתה את הקאמבק הרשמי שלה ב-FOX News בנובמבר באותה מידה. בשנת 2019, היא קיבלה את תפקידה הנוכחי כמארחת המשותפת הקבועה של FOX & Friends Weekend.

ג'דידיה בילה משכורת

בילה, שעובדת ככתבת מגישת חדשות וכתבת בערוץ ה-FOX News בניו יורק, מרוויחה משכורת שנתית שנעה בין 85,000 ל-100,000 דולר.

ג'דידיה בילה הנוף

בילה זכתה לתהילה לאחר שהפכה למארחת הראשית של The View של ABC באוגוסט 2016. היא שיחקה את התפקיד של קול שמרני בתוכנית האירוח, היה לה הרבה ניגודים למארחים ליברליים בתוכנית. עם זאת, ג'דידה עזבה את The View וחזרה ל-FOX News בשנת 2018. היא חיברה את ספרה הראשון Outnumbered: Chronicles of a Manhattan Conservative לפני שהצטרפה ל-View.

ג'דידיה בילה פוליטיקה

ג'דידה הצטרפה לפוקס בפעם הראשונה כתורמת פוליטית בתוכנית האירוח של שון האניטי בשנת 2009. מאוחר יותר, בילה חשפה שיש לה נטיות פוליטיות ליברטריאניות בחשבון הטוויטר שלה. הליברטניזם הוא צורה של תנועה פילוסופית פוליטית שנוצרה כדי לשמור על כבדות כעיקרון ליבה.

ג'דידיה בילה ביקיני | רגליים | חם | רגליים

לפי המקורות שלנו, בילה נחשבה על ידי מבקרים ומעריצים רבים של מגישי חדשות כאחד הכתבים הלוהטים והטובים ביותר ב-FOX News. מבקר אחד בטוויטר קבע שלג'דידה יש ​​רגליים שמיועדות במיוחד לאוגני תקשורת ודוגמניות. אתה יכול לבדוק את התמונות שלה באינסטגרם ובכל פלטפורמות המדיה החברתית שלה.