Joe Scarborough MSNBC, ביו, גיל, Wiki, שווי נקי, שכר, בן זוג, משפחה, בת, אישה, ספרים, רדיו

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של ג'ו סקארבורו
תמונה של ג'ו סקארבורו

פורסם במקור באתר famousintel.com

ג'ו סקארבורו ביוגרפיה וויקי

ג'ו סקארבורו הוא פוליטיקאי לשעבר, עורך דין ומנחה משותף של Morning Joe של MSNBC עם אשתו מיקה בז'ז'ינסקי. לפני כן, הוא היה עורך דין ופוליטיקאי ששירת בבית הנבחרים של ארצות הברית כרפובליקני עבור מחוז הקונגרס הראשון של פלורידה בין השנים 1995 ל-2001.

חינוך ג'ו סקארבורו

סקארבורו למד בבית הספר התיכון הקתולי פנסקולה בפנסקולה. הוא בעל תואר ראשון בהיסטוריה מאוניברסיטת אלבמה בשנת 1985 וכן תואר דוקטור למשפטים מאוניברסיטת פלורידה המכללה למשפטים בשנת 1990.עידן ג'ו סקארבורו

בן כמה ג'ו? סקארבורו הוא בן 58 נכון ל-9 באפריל 2021. הוא נולד בשם צ'רלס ג'וזף סקארבורו בשנת 1963 באטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית.

ג'ו סקארבורו גובה

הוא עומד בגובה של 6 רגל 3 אינץ' (1.93 מ'). קרא גם: קימברלי קימבל

משפחה והורים של ג'ו סקארבורו

ג'ו נולד וגדל באטלנטה, ג'ורג'יה, ארצות הברית, הוא בנם של אנשי העסקים ג'ורג' פרנסיס סקארבורו ומרי ג'ואנה. יתר על כן, הוא נולד לצד שני אחיו ואחיותיו. משפחתו עברה למרידיאן, מיסיסיפי, ב-1969, לאלמירה, ניו יורק, ב-1973, ולפנסקולה, פלורידה, ב-1978.

בן זוג ג'ו סקארבורו | אישה

סקארבורו התחתן מלאני הינטון בשנת 1986. יתר על כן, השניים התגרשו בשנת 1999. היו להם שני בנים יחד לפני הגירושים. סקארבורו המשיך והתחתן עם אשתו השנייה, סוזן וורן , שהוא עוזר לשעבר של מושל פלורידה ג'ב בוש וכן עובד לשעבר בוועדת הקונגרס, באוקטובר 2001. השניים התגרשו מאוחר יותר.

ג'ו סקארבורו ילדים ובתו

לסקרבורו שני בנים מנישואיו הראשונים למלאני הינטון ושתי בנות מנישואיו השניים לסוזן וורן. בנם נולד במאי 2008, ובתם באוגוסט 2003.

ג'ו סקארבורו MSNBC | רדיו | קריירה

סקארבורו החל את הקריירה המשפטית שלו בפנסקולה ב-1991, לאחר שהתקבל ל'בר הפלורידה'. אחד התיקים הבולטים שבהם ניהל היה רצח דוקטור דיוויד גאן ב-1993, שבו ייצג את המורשע, מייקל פ. גריפין . עם זאת, הוא חזר בו מהתיק לאחר שהגן על מרשו בבית המשפט מספר פעמים. סקארבורו סייע אז לגריפין בהליכים המשפטיים העתידיים שלו, כולל בחירת עורך דין חדש. הוא אפילו הגן על משפחתו מביקורת ציבורית. סקארבורו עלה לגדולה בפוליטיקה לאחר שהתנגד להעלאת מס רכוש בפנסקולה בשנת 1993. כתוצאה מכך, בשנה שלאחר מכן, הוא הפך לחבר הקונגרס ה'רפובליקני' הראשון שנבחר ממחוז הקונגרס הראשון של פלורידה ב-121 שנים.

קָשׁוּר: סטיבן פורטיק ביו, גיל, הורים, אישה, בית, דרשות, משרד ושווי נטו

סקארבורו כיהן בוועדות המשפט, הביטחון הלאומי, השירותים המזוינים, הרפורמה והפיקוח הממשלתיים, שירות המדינה והחינוך במהלך כהונתו. הוא השתייך ל'פדרליסטים החדשים', קבוצה קטנה של חברי קונגרס 'רפובליקנים' צעירים. במהלך מערכת הבחירות לקונגרס ב-1994, הוא חתם על 'החוזה עם אמריקה', אג'נדה חקיקתית. סקארבורו נבחר מחדש ב-1996, אך התמודד נגד מועמדים רק ב-1998 וב-2000. סקארבורו, כחבר קונגרס, היה מתנגד להפלות. הוא היה מעורב בכמה קמפיינים נגד הפלות וב'חוק נפגעי אלימות שטרם נולדו' באותה תקופה. הוא גם תמך ב-'1995 Medicare Preservation Act'. הוא תמך ונתן חסות בחקיקה להסגת ארצות הברית מ'האומות המאוחדות'.

סקארבורו ייסד את העיתון המקומי השבועי 'The Florida Sun' בפנסקולה בשנת 1999. הוא מכונה כעת 'Independent News'. סקארבורו חזר לערכי הדין שלו כעורך דין סביבתי. הוא הצטרף ל'מועצת הנשיא' ב'כוח העבודה של המאה ה-21' בשנת 2002. סקארבורו הופיע לראשונה בטלוויזיה באפריל 2003 עם התוכנית 'MSNBC' 'ארץ סקארבורו'. 'רומא לא נשרפה ביום אחד: העסקה האמיתית על איך פוליטיקאים, בירוקרטים וברברים אחרים בוושינגטון פושטים את אמריקה, ספרו הראשון, ראה אור באוקטובר 2005. הוא החל להנחות יחד עם מיקה בז'ז'ינסקי את התוכנית 'MSNBC', 'בוקר ג'ו' במאי 2007, והשתלט על המשבצת של 'אימוס בבוקר' לצמיתות ביולי.

סקארבורו וז'ז'ינסקי החלו להנחות תוכנית רדיו בשעות הבוקר המאוחרות עבור 'WABC (770 AM)' בניו יורק ב-8 בדצמבר 2008. ב-9 ביוני 2009 יצא ספרו השני, 'התקווה הטובה ביותר האחרונה'. סקארבורו סיפקה מפת דרכים לשמרנים להחזיר את עמדתם הפוליטית, שאותה איבדו בעיקר כתוצאה מבחירות אמצע הקדנציה הכושלות ב-2006 והבחירות לנשיאות ב-2008. ב-12 בנובמבר 2013, יצא לאור ספרו השלישי של סקארבורו, 'הדרך הנכונה: מאייק לרייגן, איך הרפובליקנים פעם שלטו בפוליטיקה - ויכולים שוב'. סקארבורו הודיע ​​ב-11 ביולי 2017 כי הוא עזב את 'המפלגה הרפובליקנית' ולא יייצג עוד אף מפלגה פוליטית.

משכורת סקארבורו

לג'ו יש משכורת שנתית של 8 מיליון דולר.

ג'ו סקארבורו שווה

יש לו שווי נקי מוערך של 25 מיליון דולר. הוא צבר עושר צנוע באמצעות הכנסות מעבודתו כעוגן/כתב ומפיק. עם זאת, זה כולל את הרכוש, הכספים והרווחים שלו. מקור ההכנסה העיקרי שלה הוא עבודתו.

ספרי סקארבורו

  • רומא לא נשרפה ביום אחד: 2005
  • התקווה הטובה האחרונה, 2009
  • הדרך הנכונה: 2013
  • הצלת חופש: 2020