Jubal Fresh Wife, ביו, גיל, תביעה, שווי נקי, מפוטר, Show, שם אמיתי ומשכורת

ארצות הברית [ארה'ב]
  Jubal Fresh Photo
Jubal Fresh Photo

פורסם במקור באתר famousintel.com

ג'ובל טרי ביוגרפיה וויקי

ג'ובל פרש הוא קומיקאי אמריקאי, מנחה רדיו ואיש טלוויזיה אמריקאי הידוע בחוש ההומור המוזר שלו של מבדר קהל על הבמה וברדיו במשך יותר מעשר שנים. ג'ובל גם נלהב להחזיר לקהילה שלו על ידי תמיכה בארגוני צדקה שונים, כולל התוכנית למניעת התאבדויות של נוער וסוזן ג'י קומן.

הוא עובד ב-Clear Channel וב-Self KQMV-FM בסיאטל, וושינגטון כקומיקאי ומנחה רדיו של תוכנית הרדיו של הבוקר Brooke & Jubal בתוכנית הבוקר.Jubal Fresh Age ויום הולדת

בן כמה ג'ובל? ג'ובל הוא 44 שנים בן 2022. הוא נולד ב 14 בספטמבר 1978 , בוויומינג, ארצות הברית של אמריקה. יום הולדתו נחגג תמיד ב-14 בספטמבר של כל שנה. קרא גם: אשה פרייס

ג'ובל טרי גובה ומדידות

כמה גבוה ג'ובל? Flagg עומד בגובה ממוצע של 5 רגל ו-8 אינץ' (1.72 מ'). אם כי פרטים לגבי משקל גופו ומדידות גוף אחרות נמצאים כעת בבדיקה.

ג'ובל טרי משפחה, הורים, אחים

ג'ובל נולד וגדל בוויומינג, ארצות הברית של אמריקה על ידי הוריו. עם זאת, פרטים לגבי בני משפחתו לרבות אביו, אמו ואחיו נמצאים כעת בבדיקה.

ג'ובל רעיה טרייה | נָשׂוּי

ג'ובל נשוי? ג'ובל נשוי כיום לחברתו הוותיקה אלכס טרי . בני הזוג התחתנו רשמית באמצעות טקס חתונה פרטי בשנת 2018. אשתו אלכס הייתה נשואה בעבר ויש לה שני ילדים מנישואיה הקודמים. ג'ובל היה בעבר במערכת יחסים עם מיס וושינגטון לשעבר, ג'קי בראון.

ג'ובל טרי שם אמיתי

ג'ובל שינה את שם משפחתו מפלג לפרש לאחר שהתחתן עם אשתו המקסימה אלכס בשנת 2018. הוא שינה את שמו כי רצה התחלה חדשה עם אשתו.

ג'ובל שכר טרי

ג'ובל העובד כמנחה רדיו וכקומיקאי מרוויח משכורת שנתית מוערכת של 300,000 דולר.

יובל טרי שווי נקי

לפלאג שעובד כקומיקאי, מנחה רדיו ואיש טלוויזיה יש שווי נקי מוערך של 17 מיליון דולר.

קרא גם: טי ג'יי הולמס ביו, ויקי, גיל, אבא, תמונות משפחתיות, מחלוקת, בת, מוצאה של אשתו, בן, שכר ושווי נקי

תביעה ג'ובל טרי | נורה

ג'ובל תבע את מעסיקו לשעבר האברד רדיו על סיום לא חוקי. בתביעה שהוגשה ביוני 2020, פרש טוען כי האברד שלח לו מכתב בינואר 2020 ובו נאמר כי לחברה יש עילה להפסיק את העסקתו בשל 'התנהגותו הבלתי הולמת, הלא מקצועית, הפוגענית והבלתי כפופה' לרבות פוסטים שפרסם ב פייסבוק ויוטיוב. הוא הופסק באפריל 2020 מהתוכנית 'Brook & Jubal' בסינדיקציה ב-CHR 'Movin 92.5' KQMV לאחר תשע שנים בתחנה עם Fresh שקבע כי תנאי העילה היא באמתלה והוא באמת פוטר בגלל שהוא נאלץ להימנע מתשלום שלו משכורת בעקבות השפל הפרסומי שנגרם על ידי מגיפת COVID-19.

פודקאסט ג'ובל טרי | הופעה

ג'ובל פלאג מבצע סטנד אפ והוא גם כותב קומדיה, מנחה רדיו ואיש טלוויזיה. ג'ובל מאיר עיניים לקהל על הבמה וברדיו כבר יותר מעשר שנים. הוא ידוע בשנינותו המהירה ובתצפיות מעוררות תובנה, לפעמים מוזרות.

ג'ובל החל את הקריירה שלו ברדיו בעבודה במשמרות לילה בתחנת מוזיקה בסטוקטון, קליפורניה, AM. מאוחר יותר הוא עבר ללוס אנג'לס והתקבל לעבודה כמפיק של The Tony Bruno Morning Extravaganza ותוכנית הבוקר החדשה של רשת הרדיו FOX Sports Radio Network. הוא עבד שם שלוש שנים לפני שעבר לסיאטל, שם עבד כמיקרופון ומפיק שלישי ב- KBKS. הוא הצטרף ל-MOViN 92.5 KQMV של האברד רדיו סיאטל בשנת 2011 כדי להופיע לראשונה ברוק אנד ג'ובל לאחר שש שנים, שצמח והתרחב ל- LIVE 95.5/KBFF-FM של פורטלנד בשנת 2015. התוכנית המפורסמת, שהיא בעקביות ברמה הגבוהה ביותר בסיאטל עם Grown-ups 18 -34, מבוגרים 18-49 ומבוגרים 25-54, מדגיש שיחה על ההתרחשויות האחרונות בחברה המרכזית והסטה, דרמות חכמות ותקשורת קהל. על עבודתם בתוכנית, ברוק וג'ובל זכו לכבוד עם מענק לכידת מרקוני לשנת 2016 עבור 'דמות השוק הענק של השנה'.

במרץ 2016, ג'ובל הצטרף למערך התוכניות השותפות של Debut Organizations והוא נגיש לתחנות CHR ברחבי הארץ לשידור בין השעות 6:00-19:00. זמן שכונה בימי עבודה. לצד גרימת צחוק של אנשים באופן עקבי, ניתן לראות את ג'ובל בכל רחבי הארץ כסטנדרט ב-Dish Country של FOX, תוכנית חדשות הסחה בעלת שותפות נרחבת. כמו כן, ג'ובל מלחין ומעביר קטעי קומדיה ובדיחות יומיומיות אפקטיביות המשמשות את שידורי הרדיו ברחבי הארץ. ככזה; פרש מוקיר הרבה מאוד את המומחיות של קומדיה, שהוא אפילו מחבר בדיחות ל'תחרות' שלו. ג'ובל מתלהב גם הוא לתגמל את הקהילה שלו על ידי תמיכה באגודות אדיבות שונות, כולל תוכנית הנגד להרס העצמי הצעיר וסוזן ג'י קומן. ילדם של שני אנשי דת, ג'ובל זוקף לזכותו את המודעות המיוחדת שלו למה שבעצם מצחיק גם כן, גדל עם השם ג'ובל.