Juno Temple Bio, גיל, לאום, גובה, הורים, בעל, שווי נקי, כפרה, תוכניות טלוויזיה וסרטים

בריטניה [בריטניה]
 מקדש ג'ונו
מקדש ג'ונו

ביוגרפיה של ג'ונו טמפל

ג'ונו טמפל (נולדה בג'ונו ויולט טמפל) היא שחקנית בריטית שהופיעה בסרטים כמו 'הילדה האחרת בולין', 'ילד פרא', 'כפרה', 'מילפיסנט', 'קילר ג'ו', 'מיסה שחורה', ' שלושת המוסקטרים', ו'האביר האפל עולה'. בשנת 2013, זכה טמפל בפרס הכוכב העולה של BAFTA. על עבודתה כקילי ג'ונס בטד לאסו, היא הייתה מועמדת לפרס האמי בפריים טיים ולשלושה פרסי גילדת שחקני המסך.

קריירה של ג'ונו טמפל

טמפל החלה את קריירת המשחק שלה כשחקנית ילדה בסרט 'ויגו: תשוקה לחיים' משנת 1997, שהתבסס על חייו של ז'אן ויגו. בסרט Pandaemonium משנת 2000, אביה ביים אותה בתפקיד אמה סאות'י. היא זכתה לשבחי המבקרים על הופעות תמיכה שונות בתחילת הקריירה שלה. סופרת אחת שיבחה את 'העצבנות והחרדה' שלה ב'הערות על סקנדל' (2006), בעוד שאחרת שיבחה את הצגתה 'המצוינת' בתור לולה קווינסי ב'כפרה' (2007). היא עשתה אודישן לדמותה של לונה לאבגוד ב'הארי פוטר ומסדר עוף החול' (2007), אך במקום לוהקה אוונה לינץ'.

היא שיחקה את דיאן ברומן איש הזאב הלסבי ג'ק ודיאן ומופיעה כ'נערת גות'אם חכמה ברחוב' ב'האביר האפל עולה' בשנת 2012. טמפל קיבלה את פרס EE Rising Star BAFTA, שעליו הצביע הציבור, בפברואר 2013 לטמפל היה תפקיד משנה בתור דבורה הוסי בדרמת הפשע האמיתי של ג'וני דפ משנת 2015, Black Mass, ובסדרת HBO Vinyl משנת 2016, היא גילמה את ג'יימי ויין, עוזרת A&R של חברת התקליטים הבדיונית אמריקן סנצ'ורי. באוגוסט 2020, טמפל החלה בהופעה חוזרת בסדרת Apple TV+ טד לאסו בתור קילי, חברה לשעבר של אחד משחקני הקבוצה ויח'צ הקבוצה הלא רשמית. טמפל גם כיכבה בסרטים 'Milkmaid' של קיד הרפון ובקליפים של פלושגון.עידן המקדש של ג'ונו

בת כמה ג'ונו? טמפל היא בת 31 נכון ל-21 ביולי 2020. היא נולדה ב-1989 בהמרסמית', לונדון, בריטניה.

לאום מקדש ג'ונו | מוצא אתני

איזו מוצא אתני זה ג'ונו? היא שייכת לאתניות/מורשת הלבנה, היא נולדה וגדלה בהמרסמית', לונדון, הממלכה המאוחדת, היא בעלת אזרחות אנגלית.

גובה מקדש ג'ונו

כמה גבוה ג'ונו? היא ניצבת בגובה של ‎5′ 2 אינץ' (1.57 מ').

משפחת ג'ונו טמפל

בית המקדש נולד וגדל בהמרסמית', לונדון, בריטניה בתו של ג'וליאן טמפל, במאי קליפים ומפיקת הקולנוע אמנדה טמפל. היא נולדה לצד שני אחיה אחיה פליקס טמפל וליאו טמפל.

בעל ג'ונו טמפל

טמפל מעולם לא היה נשוי. עם זאת, הייתה לה מערכת יחסים בעבר עם מייקל אנתוני אנגראנו, שחקן אמריקאי. הזוג לשעבר נפגש ב-2012 בזמן שעבד על 'קומקום הפליז', סרט בו שיחקו שניהם. היה להם גם בית בלוס פליז, לוס אנג'לס, עד גירושיהם ב-2016.

שווי נטו של ג'ונו טמפל

לטמפל שווי נקי מוערך של מיליון דולר. היא צברה את השווי הנקי שלה מהקריירה שלה כשחקנית.

כפרת מקדש ג'ונו

כפרה הוא סרט דרמת מלחמה רומנטית משנת 2007 המבוססת על הרומן באותו שם של איאן מקיואן משנת 2001. משפחת טאליס היא המוקד של הסרט הזה, שמספר את סיפורו של פשע בעל השלכות במשך יותר משישה עשורים, החל משנות השלושים. ג'ונו מופיעה בסרט בתור לולה קווינסי, בת דודה בת 15 של האחים טאליס שבאים לבקר.

ג'ונו טמפל שנה ראשונה

בסרט קומדיית הרפתקאות אמריקאי שנת 2009, היא גילמה את אימה, בתו של זירו ואחותו של זד. ואז זד ואוה לומדים שהבנות שהם רוצים 'לשכב' איתן, מאיה ואימה, נחטפו ונמכרו לעבדות על ידי השבט הקודם שלהם. הם מנסים לקנות את שחרור הילדים, אבל הם בסופו של דבר מוכרים את עצמם כעבדים מכיוון שקין חיפש אמצעי להיפטר מהעדים לרצח שלו. בעוד אוה, זד, מאיה, אימה ואחרים מהשבט שלהם מצליחים להימלט ולהסתתר במדבר, שיירת העבדים הנושאת את או, זד, מאיה, אימה ואחרים מהשבט שלהם מותקפת ומוצפת על ידי בני סדום במהלך מסעם.

תוכניות טלוויזיה וסרטים של Juno Temple

 • 2020 - ציפורים קטנות בתור לוסי סאבאג'
 • 2019 - שידורים אבודים בתור האנה
 • 2019 - Maleficent: Filtress of Evil בתור Thistlewit
 • 2018 - Dirty John בתור ורוניקה ניואל
 • 2018 - The Pretenders בתור ויקטוריה
 • 2017 - האישה השנואה ביותר באמריקה בתור רובין מורי או'הייר

 • 2017 - גלגל הפלא בתור קרולינה
 • 2016 - הרחק בתור ריה
 • 2015 - מסה שחורה בתור דבורה הוסי
 • 2014 - Maleficent בתור Thistlewit