כריסטין גריידי NIH, בעל, בן זוג, ביוגרפיה, גיל, גובה, הורים, שכר ושווי נקי

ארצות הברית [ארה'ב]
  תמונה של קריסטין גריידי
תמונה של קריסטין גריידי

כריסטין גריידי ביוגרפיה | ויקי

כריסטין גריידי, MSN, Ph.D., היא אחות-ביואתיקה אמריקאית וחוקרת בכירה הידועה כמנהלת המחלקה לביואתיקה במכון הלאומי לבריאות המרכז הקליני. היא השתתפה במספר כוחות משימה בין-ממשלתיים וזכתה במספר פרסים, כולל פרס מנכ'ל NIH בשנת 2017, ופרס מנהל NIH ב-2015 ו-2017.

תרומות המחקר שלה הן מושגיות והן אמפיריות והן בעיקר באתיקה של מחקר קליני, כולל הסכמה מדעת, פגיעות, עיצוב מחקר, גיוס ואתיקה מחקרית בינלאומית, כמו גם סוגיות אתיות עימן מתמודדות אחיות וספקי שירותי בריאות אחרים. ד'ר גריידי כתב רבות בספרים ובכתבי עת אקדמיים על נושאים בביואתיקה, מחלת HIV וסיעוד.

חינוך כריסטין גריידי

גריידי למד בבית הספר התיכון ליווינגסטון. היא בעלת תואר ראשון בסיעוד וביולוגיה מאוניברסיטת ג'ורג'טאון, MSN. בסיעוד בריאות קהילתי ממכללת בוסטון, ודוקטורט. בפילוסופיה מאוניברסיטת ג'ורג'טאון.קריסטין גריידי גיל | יום הולדת

בת כמה כריסטין? כריסטין היא 70 שנה בת 2022. היא נולדה ב 7 בפברואר 1959 , בליווינגסטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית של אמריקה. יום ההולדת שלה נחגג תמיד ב-7 בפברואר של כל שנה. קרא גם: ד'ר א.ש. איימי אקטון

כריסטין גריידי שם נעורים

גריידי משתמשת כרגע בשם הנעורים שלה 'כריסטין גריידי' שניתנה לה מהוריה בלידה. היא משתמשת בשם המשפחה של בעלה, אבל לאורך הקריירה שלה היא שמרה על שם הנעורים שלה.

כריסטין גריידי לאום | מוצא אתני

גריידי מחזיק באזרחות ובאזרחות אמריקאית מלידה. היא נולדה וגדלה בליווינגסטון, ניו ג'רזי, ארצות הברית. היא ממוצא/מורשת לבנה.

כריסטין גריידי גובה

כמה גובה כריסטין? כריסטין עומדת בגובה ממוצע של 5 רגל ו-8 אינץ' (1.72 מ'). היא שומרת על משקל גוף של 123 פאונד (56 ק'ג).

כריסטין גריידי הורים | מִשׁפָּחָה

גריידי היא הבת של ( אַבָּא ) ג'ון ה. גריידי ג'וניור. , ו ( אִמָא ) ברברה גריידי . היא נולדה וגדלה בליווינגסטון, ניו ג'רזי. אביה עבד כראש עיריית ליווינגסטון בזמן שאמה הייתה עוזרת דיקן בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת סיטון הול. מידע לגבי אחיה עדיין אינו זמין.

כריסטין גריידי בעל, בן זוג | אנתוני פאוצ'י

האם כריסטין נשואה? כריסטין נשואה כיום לבעלה ד'ר אנתוני פאוסי , אימונולוג אמריקאי וראש המכון הלאומי לאלרגיה ומחלות זיהומיות (NIAID) במכוני הבריאות הלאומיים. בני הזוג התחתנו ב-1985, באמצעות טקס חתונה רשמי.

ילדי כריסטין גריידי

גריידי ובעלה פאוצ'י הם הורים גאים לשלוש בנות, כולל מייגן פאוצ'י, ג'ניפר פאוצ'י ואליסון פאוצ'י.

משכורת כריסטין גריידי

כריסטין העובדת כמנהלת המחלקה לביואתיקה במכון הלאומי לבריאות המרכז הקליני מרוויחה משכורת שנתית הנעה בין 120,272 $ - 176,330 $.

שווי נקי של כריסטין גריידי

כריסטין MSN, Ph.D., היא אחות-ביואתיקה אמריקאית וחוקרת בכירה עם שווי נקי מוערך של 3 מיליון דולר.

קריסטין גריידי NIH

כריסטין היא אחות-ביואתיקה וחוקרת בכירה המכהנת כיום כראש המחלקה לביואתיקה במרכז הקליני של המכונים הלאומיים לבריאות. ד'ר גריידי חיבר יותר מ-175 מאמרים בספרות הביו-רפואית והביו-אתיקה וחיבר או ערך מספר ספרים, כולל The Oxford Textbook of Clinical Research Ethics.

קרא גם: סמנתה וינוגרד CNN, ביו, גיל, בעל, חתונה, בריאות, גובה, ירידה במשקל והשווי הנקי

כריסטין כיהנה בין השנים 2010-2017 כנציבת בוועדת הנשיא לחקר סוגיות ביו-אתיות. עבודתה ידועה בינלאומית, והיא הרצתה רבות בנושאים אתיים במחקר קליני וטיפול קליני, מחלת HIV וסיעוד. היא עמית נבחרת של מרכז הייסטינגס ושל האקדמיה האמריקאית לסיעוד, עמיתת מחקר בכירה במכון קנדי ​​לאתיקה וחברה נבחרת באקדמיה הלאומית לרפואה.

היא השתתפה במספר כוחות משימה בין-ממשלתיים וזכתה במספר פרסים, כולל פרס מנכ'ל NIH בשנת 2017, ופרס המנהל של NIH ב-2015 ו-2017.